Pc

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Daj znać jak graficznie z F1, nie jestem przekonany do forumuły, ale jak na PC będzie wyglądać zacnie, to może się skuszę. Co do modelu jazdy, to jestem przekonany że będzie dobrze.
My tu nawet nie mamy punktu odniesienia, więc trudno nawet komentować i trzeba z góry założyć że jest tak jak powinno być ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Daj znać jak graficznie z F1, nie jestem przekonany do forumuły, ale jak na PC będzie wyglądać zacnie, to może się skuszę. Co do modelu jazdy, to jestem przekonany że będzie dobrze.
My tu nawet nie mamy punktu odniesienia, więc trudno nawet komentować i trzeba z góry założyć że jest tak jak powinno być ;)

Trochę pograłem ;-)
No cóż,to jest praktycznie to samo co było rok czy dwa lata temu.System jazdy również bardzo podobny,pomimo,że są to już V6 a nie V8...,jednak jakby łatwiej się prowadzi niż w wersji sprzed roku...
Jest polski dubbing.
Graficznie wygląda praktycznie tak samo jak w 2012 i 2013 (wszystko poustawiane na maxa,średnio około 60 fps):
http://s28.postimg.org/leicfxs0r/image.jpg
http://s4.postimg.org/6fs8ktq0b/image.jpg
http://s30.postimg.org/qxqcq3ken/image.jpg

Dopiero wersja w 2015r będzie się to różnić,ponieważ jest robiona z myślą o nowych konsolach...
Mi się chyba nie chce w to grać...

Trochę lipa,ponieważ dzisiaj dowiedziałem się że "Project Cars" jest przesunięty na marzec 2015,więc dwie gry z tego roku już odpadają.Z jeżdżonych zostaje tylko "The Crew".
Jeszcze jest coś takiego ale coś małe zainteresowanie ludzi tą grą...
Assetto Corsa (PC) | GRY-Online.pl

[youtube]VuaSMGzwy4Q[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dosyś to wygląda na fotkach (F1 2014), ale jednak sobie daruje.
Ten Asseto Corsa wygląda rewelacyjnie, mam tu na myśli model jazdy, przynajmniej z tego co widać na filmiku, komentarze w sieci to potwierdzają, ba ponoć jedna z najlepszych gier na rynku w temacie.
Chyba się z nią przeproszę.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig,oglądałeś kiedyś ten program ?
Bardziej dojrzali gracze opowiadają o konkretnych produkcjach...
Dowiedziałem się właśnie od nich o kontrowersyjnej grze polskiego studia "Hatred".
Co 2 tygodnie wychodzi jeden odcinek :
Salon gier - Odcinek 21 - Filmweb

Nie widziałem.
Btw.Asseto Corsa zaliczony, symulacja pełną parą, ale nie jest o gra na pada.
Bez kierownicy nie ma sensu podchodzić do takich gier.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie widziałem.
Btw.Asseto Corsa zaliczony, symulacja pełną parą, ale nie jest o gra na pada.

To jakaś beta ?
Opisz coś więcej,jak masz chwilę wstaw jakiegoś screen'a :)

Tutaj gameplay trailer "Hatred ":
[youtube]NcIsEcZQrLc[/youtube]

Ja i tak będę testował,trzeba odróżnić grę od rzeczywistości.Niektórzy chyba tego nie potrafią...W "Postal" i "Carmageddon" również lubiłem siekać :twisted::wink:
Szkoda tylko że gra nie wygląda tak,jak w 46 sek...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To jakaś beta ?
Opisz coś więcej,jak masz chwilę wstaw jakiegoś screen'a :)

To wczesny dostęp, trochę żałuje że kupiłem i bardzo Cię proszę żebyś więcej mnie tu już nie kusił :)
Model jazdy jest super, ale nie na pada jak wspomniałem. Symulacja pełną parą.
Graficznie średniawka. Potem wrzucę jakiegoś screena, przy niektóych auatch i trasach gra się wiesza i reset pc zostaje.
Co do Hatred, to brałbym w ciemno. Lubię takie gierki, podoba mi się to ujęcie kamery.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To znaczy trochę żałujesz że kupiłeś nie do konca skończony produkt czy po prostu grę w którą za bardzo nie można grać na padzie ?

Żałuje że wydałem pieniądze na coś, z czego nie mogę się cieszyć grając na padzie.
Ta gra jest bezlitosna jeżeli o to chodzi, a wczesny dostęp sam w sobie jest ok.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
G27 jest dobra, podobnie jak Thrustmaster.
Miałem coś tak nawet z niższych modeli.
Kiedyś na pewno kupie, ale muszę mieć do tego stelarz, fotel itp.
Obecnie nie mam miejsca.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
The Evil Within, Zwei (PC) | GRY-Online.pl

Obok "Obcego - Izolacja",najbardziej oczekiwany horror z 2014r.
Wcielamy się w detektywa,który ma zbadać miejsce zbrodni w zakładzie psychiatrycznym...
Pograłem trochę ponad godzinę i w sumie jakoś średnio się wystraszyłem.Nie poczułem również klimatu szpitala dla obłąkanych.Mechanika i styl gry bardzo przestarzałe...Dodatkowo było ograniczenie do 30 FPS,które na PC można było obejść,jednak nawet mi się nie chciało...Grafika słabiutka jak na 2014r. :
http://s14.postimg.org/9hy93iunz/image.jpg
http://s9.postimg.org/7fqtyy2lp/image.jpg

No cóż...
http://replygif.net/i/226.gif

Armanig,będziesz testował nowe "Call of Duty" ?
Premiera już za 2 tygodnie.Tutaj mały cytat :

Advanced Warfare jest pierwszą odsłoną serii Call of Duty, która powstawała przez trzy lata. Dzięki temu studio Sledgehammer Games mogło skupić się nie tylko na stworzeniu wciągającej rozgrywki, ale także zatroszczeniu się o znacznie lepszą oprawę graficzną, niż miało to miejsce w przypadku poprzednich części. Zastosowano m.in. nowa technologię skanowania twarzy i ich animacji, przez co postacie pojawiające się w grze są dużo bardziej naturalne.

Nowszy gameplay :
[youtube]Xv-Nnj3c7mw[/youtube]

Ciekawe jak wyjdzie w praniu...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
COD'a będę naturalnie testował, ciekawe jak singiel wypadnie.
a filmiku dobrze to wygląda, klimaty też inne. Podoba mi się.
 

eedviking

Banned
Tak naprawdę, to nie wiadomo czy to są jakieś urywki, gry S. H. ( wątpię), bo to są cwaniaki i robią różne zagrywki, naprzykład The Phantom Pain, dopiero po czasie okazało się piątą częścią Metal Gear Solid-a. :mrgreen:
Na 99% wiadomo,że głosu głównej postaci udzieli Norman Reedus (Daryl Dixon z telewizyjnego serialu The Walking Dead), nawet ma być podobny. :roll::D Pozostaje czekać , aż się pokaże...tylko kiedy?

silenthillscoverjpg-0d2a1d_948w-610x270.jpg

Norman-Reedus-to-star-in-The-Crow-remake.jpg


Ale może to być też Sean Bean . :mrgreen::lol:

sean-bean-body-751316093.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Im więcej oglądam gameplayów z "Dying Light",tym coraz bardziej mi się podoba :grin::twisted::wink:
Widać że to nie jest amatorka...

[youtube]Ls02IZlZMCE[/youtube]

"Dying Light" wychodzi 3 dni po "GTA 5" na PC ,więc będę musiał grać na zmianę...:D
 
Do góry