Pc

eedviking

Banned
Gra z serii "w dyby i do lochu" :D Muza żywcem - Van Halen - Jump
[youtube]yx-RZaawqiM[/youtube]

[youtube]GHnZ5iOpEeI[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armaniś,pamiętasz jak wrzucałeś gameplay Star Citizen ?
Była pokazana tylko symulacja lotu i myślałem że tak będzie wyglądać cała gra...
Zobacz co tu się dzieje :shock: już to lubię :D (Silnik graficzny to CryEngine 4 ,Crysis 3 miał CryEngine 3 )

[youtube]8gGLE3USB2U[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wygląda zacnie. Dbałość o szczegóły robi wrażenie, widać że lokacje dopieszczone. Będzie dobrze.

Wczoraj chciałem przetestować w sklepie Forze na XO, ale jakiś dzieciak dorwał się do pada i obijał się od ściany do ściany, grał przez 20min, nie miałem serca przejąć pada ;) Graficznie wygląda bardzo fajnie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
jakiś dzieciak dorwał się do pada i obijał się od ściany do ściany, grał przez 20min, nie miałem serca przejąć pada ;)

Trzeba było mu pokazać jak jeżdżą najlepsi :wink:

Widziałeś to ? Kiedyś Edi coś tam wrzucał...
Wczoraj odbyła się premiera,będę testował na dniach...

[youtube]QlceJxuOtTo[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pograłem trochę w "Sleeping Dogs Definitive Edition".
Zapowiadano,że będzie to odświeżona graficznie gra "Sleeping Dogs".... Hahahahahahahaha :hihi:,wygląda sporo gorzej niż oryginał.Z tymi nowymi wersjami wciskają niezłą ciemnotę,tak jak w przypadku "Metro Redux"...
 

eedviking

Banned
Graliście może w LUCIUS-a??? Gra może nie ma ach i och grafiki, ale nie do końca w grach o to chodzi, ma dobrą fabułę i grywalność i świetną grę światłem. Syn szatana się zbliża. :D ;)

[youtube]OGOS2Ku5yuw[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Graliście może w LUCIUS-a??? Gra może nie ma ach i och grafiki, ale nie do końca w grach o to chodzi, ma dobrą fabułę i grywalność i świetną grę światłem. Syn szatana się zbliża. :D ;)

Grałem w to trochę ale jakoś znudziło mi się kręcenie po tej chacie...;-)

Dzisiaj testowałem "Ryse: Son of Rome"...
Miałeś rację Armanig - chałka,nudna i ograniczona rozgrywka a grafika wcale nie taka super...



 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jakoś ostatnio, to nie ma w co grać.
Chyba chciałeś napisać że nie chce się grać :wink:
Ja będę jeszcze katował Alien'a i Ethan'a,na dniach testuję The Evil Within o którym wczoraj pisałem...

Co tam mamy teraz w najbliższym miesiącu do wrzucenia na ruszt?

W tym roku wychodzą jeszcze te gry :

F1 2014
Lords of the Fallen
Call of Duty: Advanced Warfare
Assassin's Creed: Unity
Dragon Age: Inkwizycja
Far Cry 4 - na to najbardziej czekam
Project CARS
The Crew

Strumień ostatnio odżył z nowym cyklem. Lubię tego gośćia słuchać, jeden normalny na YT:
https://www.youtube.com/watch?v=8BrQ7ikp8no

Fakt,spoko gościu ale mógłby się wziąć za inną grę...:wink:
 
Do góry