Panasonic TX-P50VT30E

Pe.te

New member
Rety,
jeden dzień nie zaglądałem do tego wątku - a tu dwie strony totalnego OT przybyło...


A w kwestiach merytorycznych.
Cały czas szukam sposobu na usunięcie niektórych pozycji "Kategorii" dostępnych pod niebieskim przyciskiem.
Chciałbym zostawić tylko 4 ulubione kategorie, a pozostałe pozycje standardowe (bezpłatna TV, płatna TV, bezpłatne radio, płatne radio) skasować...

Czy komuś sie to udało uczynić?
 

golly

New member
Kupiłem w na ... Notebooki, laptopy, komputery, multimedia - Sferis.pl - sklep online dokładnie za 3713 oferta była przez parę godzin zamówiłem go w czwartek w piątek już był przywieziony na palecie zero problemów

Prosiłbym o wrzucanie info gdyby ktoś zauważył gdzieś jeszcze taką fajną promocję. Tej wskazanej przez Ciebie już nie ma ;/

pozdrawiam
 
meritum

Przeczytałem ciągiem te 70 parę stron wątku o vt30 i doszedłem do jedynego słusznego wniosku-że na pewno nic mi to forum nie pomoże przy wyborze.Co chwila pojawiają się sprzeczne opinie,kłótnie itp.Proszę więc tylko o podpowiedź,gdzie w Łodzi mogę na własne oczy zobaczyć 55vt30 i ewentualnie 64D8000,bo to też biorę pod uwagę.Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale widzę że nie czytałeś tetu porównawczego tych plazm. Tam masz odpowiedź na większość pytań :
http://www.hdtv.com.pl/forum/pdp-pl...ic-vt30-czy-samsung-d8000-plazmy-w-akcji.html - poczytaj proszę.
008_P1280922.JPG

Na ekranie Samsunga nawet rondo kapelusza "dygotało"
 

Dżon Bondżoe

New member
andrzej1974-kombi przeczytaj ten test, co Ci kiki podesłał to odpowiedź sama przyjdzie :) na szczęście jest jasna, klarowna i decyzja będzie łatwa. A osobiście bym się nie dał zwieść ładnym wyglądem Samsunga d8000. No chyba, że nie zależy ci na obrazie. Piszesz, ze przeczytałeś ten wątek - to powinieneś wiedzieć, że w sklepie nie da się porównać plazmy do LCD.
Poczytaj też testy na AV forums i FLatpanels HD. Po ich lekturze odpowiedź, który TV TAKŻE będzie jasna :)

Król jest jeden :) Pozdrawiam
 

kloss_ks

Klub HDTV.com.pl
vip
mam włączone te polepszacze i nie rwie (turbo rekorder n i z PC też nie). Na Samsungu c7000 rwało - dlatego włączałem judder canceler ale wtedy pojawiały się "duszki" wokół poruszających się postaci i rzeczy - dlatego to była kicha. Tym bardziej jestem w szoku, ze teraz na VT30 nie tnie. Wyłączę te polepszacze i wtedy powiem czy jest róznica

Czy już próbowałeś wyłączyć polepszacze?
 

Dżon Bondżoe

New member
tak - ale chyba nie ma różnicy. na prawdę nie wiem - trzeba by było to w ciemno zrobić może. W Samsungach musiałem je wyłaczyć aby dało się oglądać, a tu mam włączone i artefaktów nie zauważyłem. No żeby być skrupulatnym to może raz - ale nie wiem czy to polepszacze. mecz oglądałem i jak był bramkarz na tle siatki, to tak jakby ten obraz na siatce preskakiwał. Było to na prawdę ledwo co widoczne i w ogóle mi nie przeszkadzało. Może widziałem to bo oglądałem tv z odległosci 1,5 m :) Tak ten TV na to pozwala. Mecz to na Polsacie HD był. Potem widziałem raz, albo dwa taki przeskok liter białych - ale nie jestem pewny. I teraz najważniejsze:) Pewnie to zauważyłem ,bo na Samsungu miałem tak codziennie :p Obraz na VT z nki na prawdę wydaje się bez artefaktów :) Tak sam w to nie wierzę, ale tak jest. jak coś zobaczę to dam znać. Mam włączone tak: ten frame cośam (400 czy tam 600Hz) to na maksa, poprawianie rozdzielczości, co tam jeszcze... redukcja szumów na maks (to nie wiem co robi:). Intensywne kolory mam wyłączone. To chyba są jedyne polepszacze. Powłączałem je bo są i nie przeszkadzają. A czy pomagają? Nie wiem. Może ktoś temu się bardziej przyglądał. Pozdrawiam
 

robertos80

New member
Witam.
Czy ten tv nadaje się do ogladania piłki nożnej? Szukam tv głównie do filmów wieczorami i ligi mistrzów ale naczytałem się o wadzie 50 hz w modelu vt20 która jest ponoć bardzo widoczna/przeszkdzająca podczas oglądania piłki
 

Jacko222

New member
Witam.
Czy ten tv nadaje się do ogladania piłki nożnej? Szukam tv głównie do filmów wieczorami i ligi mistrzów ale naczytałem się o wadzie 50 hz w modelu vt20 która jest ponoć bardzo widoczna/przeszkdzająca podczas oglądania piłki

robertos80 witam,tak vt30 nadaje sie do ogladania meczyków i niema problemu o wadzie 50hz,
vt30 za taka kase jest wart tych pięniążków.
pozdrawiam
 

kaviter

New member
Kurcze niestety mój egzemplarz ma usterkę w zasadzie to nie oglądałem go za dużo od zakupu, wczoraj pierwszy raz postanowiłem obejrzeć cały film, co jakiś czas "przygasają" na kilka sekund kolory, obraz staje się taki jakby wyblakły i po krótkiej chwili wraca do normy dzieje się tak i jak sygnał jest z BluRay i jak jest z PC na różnych wejściach HDMI, początkowo myślałem że to może być coś związanego z jakimiś ustawieniami ale chyba nie (próbowałem włączać/ wyłączać różne polepszacze tryb ECO, cały czas to samo) usterka to wydaje się występować tylko przy korzystaniu z wejść HDMI jak puszczam coś z pendriva na USB to jest OK, przytargałem swoją starą 42" plazmę i nic takiego się nie dzieje, jestem strasznie zły, ciekawe jak Panasonic zareaguje na taka reklamację bo słyszałem nie najlepsze opinie o ich serwisie
 

robert___k

New member
To mi wygląda na tzw. wahania jasności. Sprawdź kilka postów niżej, ten problem jest opisany bardzo dokładnie.
Ja mam model G30 i niestety mam to samo :(
 

Dżon Bondżoe

New member
UWAGA!!! :)

kaviter NIE ZGŁASZAJ DO PA?NASONICa tylko DO SKLEPU !!!!

To jest lepszy sposób reklamacji. Dodatkowo, jeśli zgłosisz do Panasa, a sklep się o tym dowie, to jak będziesz chciał w ciagu 2 lat skorzystac z prawa "niezgodność towaru z umową" to Ci sklep ma prawo domówić, bo był w serwisie. A tak masz prawo ich ciągac i masz przez to lepsze rpawa klienata niż w serwisie Panasa.

§ Poradnik Konsumenta -> PRZECZYTAJ !!!


nie popełnij błedu, który ja popełniłem. w 2009r kupiłłem TV i brzęczał - zamiast go oddać do sklepu korzystając właśnie z tego prawa niezgodności z umową - zabawiłem się z serwisem ssmunga - trwało to ponad rok :)

Bądź mądrzejszy. Masz 2 lata - akurat tyle ile gwarancja. i pamiętaj - transport ma Ci sklep zapewnić - TY nic nie płacisz!!!
 
Ostatnia edycja:

kaviter

New member
To mi wygląda na tzw. wahania jasności. Sprawdź kilka postów niżej, ten problem jest opisany bardzo dokładnie.
Ja mam model G30 i niestety mam to samo :(


mówisz o tym wątku (niestety forum zabroniło mi wstawić całego linka):

[FONT=&quot]67421-probemy-wahania-jasnosci-fluctuating-brightness-*fb*-w-panasonicach-2011-a[/FONT]

to nie jest taki problem, u mnie nic nie miga tylko zmieniają się kolory obrazu - czasem na ułamek sekundy czasem na kilka sekund w nieregularnych odstępach, postaram się to zarejestrować i wrzucić filmik
 

Ropuszek

New member
Witam wszystkich
czytałem parę poprzednich stron z zaciekawieniem :)
przymierzam się do 50" i w związku z tym mam parę pytań:

-czy powstające powidoki to jest usterka stała, czy tylko chwilowa?
i co z martwymi pikselami, słyszałem że jeden według panasa jest dopuszczalny. to prawda? i czy jest to aż tak widoczne i przeszkadzajace?

p.s. mam zamiar go używać to ps3, filmów, i tv czyli do wszystkiego:-D
 
D

Deleted member 121090

Guest
Jakie są wymiary opakowania VT30 50cio calowej, pytam bo nie wiem czy mi wejdzie do samochodu... Pozdrawiam
Ale w aucie musisz ją wieźć pionowo. Weź to pod uwagę. Też się przed zakupem bałem powidoków ale po miesięcznym okresie użytkowania już jestem spokojny. Niczego nie mam.
 

Dżon Bondżoe

New member
Witam wszystkich
czytałem parę poprzednich stron z zaciekawieniem :)
przymierzam się do 50" i w związku z tym mam parę pytań:

-czy powstające powidoki to jest usterka stała, czy tylko chwilowa?
i co z martwymi pikselami, słyszałem że jeden według panasa jest dopuszczalny. to prawda? i czy jest to aż tak widoczne i przeszkadzajace?

p.s. mam zamiar go używać to ps3, filmów, i tv czyli do wszystkiego:-D

1. Powidoków ABSOLUTNIE nie ma - kup Samsunga to go wyrzucisz przez okno :p
2. nie ma martwych pikseli . słyszałem że w plazmach się zdarzają - ale nigdy nie widziałem na oczy (to już moja 3cia plazma). Co innego LCD tam to Ci mogą paść.

do PS3 vt30 REWELKA - zakup sobie motorstorm 3d rift albo 3cią część :) filmy - to co tu pisac :) już wszystko napisane :)

kupuj i się nie zastanawiaj

africashox

ABSOLUTNIe!!! ABSOLUTNIE musisz przweozić w PIONIE!!! do żadnego osobowego Ci nie wejdzie.

Do ludzi kupujących 55" - miejcie na uwadze, że takiego TV może wam potem firma kurierska nie odebrać, gdybyście chcieli sprzedać. Mało która go weźmie. Ja się dowiadywałem i jak nie palete chcą to koszty wygórowane.
Także lepiej dobrze przemyślcie zakup.

50" jest standardowym TV - kurier weźmie go bez problemu. Tylko żeby w pionie przewoził. Ja wiozłem paredziesiąt km w vito w pionie. Jak isę pozbyłem Samsunga, to też 250 km był wieziony w pionie vito.
 

africashox

New member
Ja chce go w pionie przewieźć tylko mam ograniczoną przestrzeń maksymalna wysokość kartonu to 102 cm a długość to 140 cm, jeśli karton jest większy będę musiał skombinować inny samochód.
 
Do góry