Panasonic TX-P50VT30E

cureman

Active member
Bez reklam
jeśli by nie było sprzętu niepsującego się..... to byłby świat....

Hehe pamietam jak kupowalem z zona LEDa Samsunga to praktycznie wszystkie mialy na starcie po dwa,trzy martwe piksele .Modele C 7700 55 cali.Zona byla przeciwna plazmie bo wiadomo LEd cieniutki jest ale awaryjny jak cholera .Ale wiadomo ze nie ma nic idealnego.
 

jakubja5

New member
To wina transportu
Rzucaja tymi telewizorami i tyle.
mały manualik jak naprawiać :) bez rozkręcania i usuwania zimnych lutów

youtube.com/watch?v=0ykPsV2voYU
 

Dżon Bondżoe

New member
o ja p... hahahahahhaha wymiękłem :) nie mam pytań - tak dobrego filmu już dawno nie widziałem :) Podejście jak za rubina - czasy się zmieniły, Chińczyk jednak ten sam :)

Pamiętam, że jak mój kolorowy TV od wujka pokazywał "siatkę" na ekranie - wystarczyło go yeb w jego PRAWY, GÓRNY róg, tuż poniżej górnego brzegu :p - i grał :) - może tak te robaki wygonię z monitora :) wczoraj cały dzień 2 łaziły - boję się, że będą PRZERZUTY na TV :)
 

WRONEK

New member
1.Nie pracuje w serwisie,tylko poczytałem trochę zagraniczne fora,bo muszę sam coś wybrać
zastanawiam sie nad Panasonic Vt30 a g30, nie
zależy mi na 3d tylko na dobrym obrazie 2d i audio.
2.
chyba skoczę do sklepu po kij bejsbolowy i naprwawie moją starą plazmę hihi!
 

Dżon Bondżoe

New member
Wronek - ja tez się na g30 zastanawiałem - jeśli chcesz najlepszy obraz to VT30. Chociaz warto się zastanowic, bo różnica cenowa jest kolosalna (50") 4 tys kontra 6.5K - niestety g30 nie ma więcej niż 50". ja w 3d uwierzyłem.
 

don111

Banned
1.Nie pracuje w serwisie,tylko poczytałem trochę zagraniczne fora,bo muszę sam coś wybrać
zastanawiam sie nad Panasonic Vt30 a g30, nie
zależy mi na 3d tylko na dobrym obrazie 2d i audio.
2.
chyba skoczę do sklepu po kij bejsbolowy i naprwawie moją starą plazmę hihi!
możesz zawsze wybrać ST30, jakość teoretycznie powinna być gorsza bo ST ma 3d a kosztuje tyle samo co G30 ale co dziwne, wydaje się że jest odwrotnie (co prawda brakuje trybu thx i być może czegoś jeszcze z wyposażenia w stosunku do G30 ale to nie tak istotne)
ja bym wybierał albo ST30 albo VT30, te tv są już takiej jakości że powinien to być zakup na lata, a szkoda ominąć 3d skoro coraz więcej transmisji się będzie pojawiać
 

redlum

New member
Bez reklam
Dzisiaj powiesiłem TV na ścianie i nagle zaczął bzyczeć :( Wcześniej stał na ziemi jakieś 1m od ściany. Może to było przyczyną, a może to że wcześniej nie zwróciłem uwagi na to. Dzisiaj podłączałem laptopa i usłyszałem bzyczenie na ekranie bez głosu. Dodam jeszcze, że bzyczenie nie jest uciążliwe i naprawdę ciche. Trochę nawet zagłuszały je samochody z drogi którą mam 500m od domku.

PS Wiatraków nie słyszę - jak zacząłem wsłuchiwać się w odgłosy świstu wiatraków (które słyszałem) to trop doprowadził mnie do lodówki a nie do TV :)
 

007marc

Member
U mnie zauważyłem to samo co redlum ,mam Plazmę ze 4 tygodnie gdy telewizor stał nic nie słyszałem (stał ok. pół metra od ściany przez kilka dni) po zawieszeniu na ścianie słyszę delikatny dźwięk który trudno określić a który reszta rodziny nie słyszy .
Rozchodzi się dziwnie i głównie go słyszę jak wchodzę do pokoju przez drzwi (telewizor zawieszony na przeciwległej ścianie) i na pewno jest to nie związane z pracą wiatraczków .
 

Dżon Bondżoe

New member
a mówiłem, że nie przeszkadza? muszę się wywyższyć trochę, bo to przecież nie nikt inny jak ja przez ponad rok z Samsungiem za PS50b850 walczył o bzyczenie :) to chyba wiem, jak coś bzyczy :) jak mówię, że VT30 nie przeszkadza, to tak musi być :) Wczoraj z żonką oglądaliśmy Omena z 76r. . . Zastanawiam się, czy na każdym filmie będę się tak obrazem podniecał. Aż mnie baba zwróciła uwagę, że ciągle gadam o czarnym, o naturalności kolorów... itd.. zamiast skupić się na filmie :) baaa i jeszcze o BIAŁYM - ta plazma ma najlepszy biały jaki widziałem - a widziałem nawet ten z Philipsa 9705... I jeszcze raz podkreślam - podczas oglądania TV nie zauważyliśmy ŻADNYCH artefaktów, jakie widzieliśmy podczas korzystania z samsungów b850 i c7000! Nawet Nka (50Hz) chodzi płynnie i nie ma artefaktów. Nie oglądałem jeszcze blureja - ale się obaczy. Na prawdę ciężko się czepić do obrazu - ba! nie sposób nie wychwalać :)

znalazłem dla tego TV godny stolik

STOLIK RTV LCD MELICONI GHOST DESIGN 2000 UCHWYT (1695427562) - Aukcje internetowe Allegro

w kolorze carbonowym powinien prezentować się wyśmienicie.
 

kaviter

New member
No i ja w końcu dołączyłem do szczęśliwych posiadaczy 50VT30, chciałbym przywitać grupę bo to mój pierwszy post tutaj, trochę to trwało ale Kiki w końcu wyszarpał sztukę dla mnie - dziwne to trochę że w dzisiejszych czasach człowiek chce kupić ma na to środki a nie może, poczułem się trochę jak mój ojciec na początku lat 90-tych który wybrał się do Warszawy po 21" OTAKE chyba z 3 dni go nie było pamiętam jak potem siedział z PILOTEM i pstrykał pomiędzy jedynką a śnieżącą dwójką a mama się złościła że teraz to już nic nie będzie można obejrzeć :) żałuję trochę że nie kupiłem 55" ale podobno są one zupełnie niedostępne, moje pierwsze odczucia są entuzjastyczne podobnie jak większości osób tutaj, ja do tej pory nie stawiałem specjalnie na obraz ale ostatnio postanowiłem rozwinąć swój system stereo do 7.0 i zasmakować KD, więc w porównaniu z jakimś tanim modelem 42" plazmy Panasonica sprzed 4 lat który miałem do tej pory różnica jest kolosalna, można powiedzieć że to zupełnie inna jakość, wczoraj dość późno ustawiłem TV i na chwilę włączyłem pierwszy film BluRay który mi się nawinął była to Amelia i tak siedzę sobie ze szczeną na podłodze patrzę a tu już minęła godzina nie wiem na ile znaczenie ma fakt że mój TV został skalibrowany ale jakość obrazu jest zachwycająca, potem tylko na chwilę włączyłem komputer żeby zobaczyć coś w 3D, testowałem Crysis2 w którym 3D wypada w sumie marnie ale był to pierwszy test techniczny który wypadł pozytywnie po włączeniu 3D w menu gry TV sam wyświetlił komunikat że odbiera sygnał 3D guzik na pilocie okulary i mogłem podziwiać obraz 3D zero problemów, na pewno jak ktoś myśli o 3D plazma to jedyna opcja, nie mogąc przez ostatnie kilka tygodni zakupić VT30 rozglądałem się również za czymś innym, między innymi oglądałem jakiś topowy LCD SONY coś tam 920 obraz 3D był na nim fatalny (wszystko widziałem z takim jakby podwójnym cieniem) ale w sumie traktowałem to jako ciekawostkę i nie postrzegałem ułomności w tym względzie jako cechy dyskwalifikującej ten TV i w sumie byłem bliski zmiany decyzji i zakupu SONY - kurcze dobrze że poczekałem VT30 masakruje tego soniaka w każdym względzie, aktualnie 3D wydaje mi się sensowną technologią zwłaszcza do gier,

w wątku toczyła się dyskusja o dźwięku wydawanym przez TV, mój egzemplarz lekko piszczy/szumi mogę to porównać do dźwięków pochodzących z np mojego odtwarzacza BluRay który jest minimalnie głośniejszy, ogólnie jak ktoś ogląda sam obraz bez dźwięku to może to postrzegać jako problem, ale ja np oglądam z dźwiękiem (łatwiej jest mi się połapać o co chodzi) i problem ten jest zupełnie nieistotny

mam jeszcze małe pytanko może ktoś mi poradzi - mój odtwarzacz BluRay to dość stary i w sumie budżetowy model SAMSUNGa, pomijając to ze nie obsługuje on 3D (co w przypadku filmów traktuje jako ciekawostkę) czy jest sens zmienić go na jakiś lepszy model, czy z wysokiej jakości odtwarzacza obraz 2D będzie istotnie lepszy niż z tego SAMSUNGa ???

pozdrawiam
 

robertos80

New member
Panowie, jak to jest z cenami VT30? Dysponując kwotą 4000 zł zastanawiam się nad P42GT30, a tu wchodzę na ceneo i widzę, że już vt30 są w tej kwocie. Mam pytanie: czy to nie jakaś ściema? Z linku ceneo.pl/11615795 wynika, że można go dostać poniżej 4000 gdzie w redcoon i electro sa za 4700. Gdzie tu jest haczyk?
 

mblaszczak

New member
znalazłem dla tego TV godny stolik

STOLIK RTV LCD MELICONI GHOST DESIGN 2000 UCHWYT (1695427562) - Aukcje internetowe Allegro

w kolorze carbonowym powinien prezentować się wyśmienicie.

Też napalałem się na ten stolik do VT30, ale po wgłębieniu się w parametry techniczne tego stolika okazało się że jest to stolik przyścienny (musi być przymocowany do ściany), a ja potrzebuję wolnostojący (narożnik salonu).
Co do VT30 jestem ciągle tak samo pod wrażeniem jak Ty, a mam go już drugi miesiąc.
 
Ostatnia edycja:

redlum

New member
Bez reklam
Panowie, jak to jest z cenami VT30? Dysponując kwotą 4000 zł zastanawiam się nad P42GT30, a tu wchodzę na ceneo i widzę, że już vt30 są w tej kwocie. Mam pytanie: czy to nie jakaś ściema? Z linku ceneo.pl/11615795 wynika, że można go dostać poniżej 4000 gdzie w redcoon i electro sa za 4700. Gdzie tu jest haczyk?

być może nowa dostawa, partia z nie polskiej dystrybucji (problemy z gwarancją), bądz ktoś gdzieś się walną z ceną - za 3750 - to bym się chyba nie zastanawiał. Tyle płaciłem dwa lata temu za topowa plazmę 42'' LG HD ready. A tutaj fullHD, 3D, 2 pary okularów itp
 

Pe.te

New member
Redcoon ma Panasonica nie z polskiej dystrybucji.
Jak szukałem VT30, to pytałem także u nich (bo byli jednym z niewielu sklepów, który fizycznie posiadał model 50-calowy).
Mieli wtedy dystrybucję bodajże niemiecką.
 
Ostatnia edycja:
Do góry