Panasonic TH-50 PY800 - Kiedy i za ile?

andy0409

New member
50py800

Dzięki - bieniok - za informację.
Byłem dziś w MM na Ostrobramskiej i rzeczywiście mają tego Panasonica.
Cena 8999,- mają dwie sztuki w tym jedna na wystawie i jeszcze żadnej nie sprzedali. Jest podłączony pod BR Sony i do zwykłej anteny. Z tego co oglądałem to obraz w obu przypadkach pierwsza klasa. TV ma cienką ramkę dookoła co zresztą widać na zdjęciu od "bienioka". Wcześniej wydawało mi się przynajmniej z dostępnych zdjęć, że ramki nie ma i cały przód to jednolita tafla szkła. Ale to mało istotne, niech tylko sprowadzą ich więcej i pojawią się w sklepikach internetowych to ja go biorę.
 

RheeTCT

New member
O tej badziewnej ramce pisałem już dawno w równoległym wątku.Niestety zmarnowali nią cały efekt jednej tafli szkła.LG mogło to zrobić tak jak trzeba? Mogło(w PG6000),a panasonic nie.Trudno ,to w sumie drobiazg chociaż denerwujący.Również czekam na dostępność w necie.
 

tommyk74

New member
Czy ta podstawka nie jest zbyt mała. Telewizor stoi stabilnie ? czy możesz dorzucić parę fotek wyższej jakości, jaki ma pilot ? Jak funkcja PIP. Czy ma podział obrazu 50/50 ?
 

bieniok

New member
Th50py800

Panasonic zostal zamocowany na uchwycie orion lux polecam.


Pozdrawiam
bieniok
 

Attachments

  • DSC01825.jpg
    DSC01825.jpg
    22,9 KB · Wyś: 308
  • DSC01826.jpg
    DSC01826.jpg
    22,8 KB · Wyś: 275
  • DSC01827.jpg
    DSC01827.jpg
    29,7 KB · Wyś: 325
  • DSC01828.jpg
    DSC01828.jpg
    17,6 KB · Wyś: 279
  • DSC01829.jpg
    DSC01829.jpg
    17,7 KB · Wyś: 527

jaroslawp

New member
Fakt, coś za dużo narzekań na wypalenia. Czyżby jakaś wada paneli serii 8?
Hmm, a miało być tak pięknie. Zaczynam mieć wątpliwości czy czekać na ten tv, czy też nie skłonić się w kierunku samsunga lub kuro.
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Moim skromnym zdaniem w większości przypadków ludzie za bardzo starają się ich dopatrzeć (siedzenie po ciemku z nosem przy ekranie) oraz błędnie i zbyt szybko interpretują to co zobaczą (np. trójkąt z klasyfikacją wiekową po obejrzeniu filmu i od razu lament).
Oczywiście nie dotyczy to tych kilku przypadków kiedy faktycznie jakiś problem powstał. Jednak myślę, że na tego typu forum z założenia można spodziewać się tego typu postów - ludzie częściej odzywają się gdy coś jest nie tak a rzadziej jedynie z informacją, że wszystko w porządku.

Osobiście używam plazmę raczej normalnie i nie interesuję się nadmiernie tym co po emisji programu można zobaczyć po ciemku. Gdy obejrzałem pierwszy film z dvd zostały mi u góry i dołu ekranu ciemniejsze pasy, ale na drugi czy trzeci dzień już nie udało mi się ich doszukać. Przedwczoraj oglądałem kilka filmów na jednej stacji i został duszek takiego śmiesznego zwierzaka na dole ekranu - ale wczoraj już mnie opuścił. Oglądałem za to film z ładnym czerwonym kółkiem u góry ekranu - po emisji widoczne ale dzisiaj go już zupełnie nie będzie. Oczywiście wszystkie powyższe przypadki widoczne jedynie w ciemności i podczas wyświetlania czarnego ekranu; podczas emisji innego programu zupełnie niezauważalne.

Pozdrowienia!
 
Ostatnia edycja:

otan

New member
Bez reklam
Podczas normalnego użytkowania plazmy jako TV nic się nie utrwali na stałe. Krótko trwałe duszki są normalnym zjawiskiem występującym na każdej plazmie, każdej firmy. Szczególnie zjawisko to występuje w początkowej fazie eksploatacji TV. Użytkując TV zgodnie z jego przeznaczeniem, możemy "spać spokojnie". Istnieje realne niebezpieczeństo i zagrożenie dla ludzi wykorzystujących TV jako monitor pod PC i konsole do gier. Katowanie plazmy kilka godziń dziennie pod PC i konsolami, może spowodować powstanie trwałych powidoków. Pod monitor bardziej przydatna jest technologia LCD.
 

tommyk74

New member
Rozmawiałem przez GG z firmą Audiostrefa z Poznania oferują ten model na Allegro za 7899 zł.
Nie potrzebnie wystawili aukcję.
Nie mają wyprzedali się dopiero za miesiąc. Trzeba zamówić. Nie dość że drogi i to jeszcze tyle czekania.
Ile stoi w MediaMarkt i czy w ogóle jest ?
 

andy0409

New member
50py800

ja mam dobrą wiadomość, znalazłem firmę oscarmedia.abc24.com.pl gdzie 50PY800 kosztuję 7491,- i mają go na składzie.
To nowy sklep i ma jescze trochę innych sensacyjnych cen np. na najnowsze Pioneery.
Towar z gwarancjami od oficjalnych dystrybutrów i można wziąć towar w leasing. Właśnie czekam na ofertę. Proponuję sprawdzić.
 
Do góry