Panasonic seria TX-P42G30

effendi360

New member
Ostatnia edycja:

trebron

New member
Cały czas pisze o sygnale HD 50hz
IFC na max. nie da sie oglądać bo rwie
Na pośredni tez nie bardzo i dlatego mam to wyłączone,nie wiem co o tym mysleć może mam uszkodzony tv
Kupiłem plazmę do oglądania sportu i się zawiodłem.

to dziwne, ja mam nSport HD przez Common Interface z kablówki i nic sie nie tnie i nie rwie
 

cuba

New member
Witam,
Czy G30 obsługuje ARC? Mam ampituner Denon 1912 i chciałbym się upewnić przed zakupem, czy wykorzystam tę mozliwość. Może ktoś ma taki zestaw?
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Witam,
Czy G30 obsługuje ARC? Mam ampituner Denon 1912 i chciałbym się upewnić przed zakupem, czy wykorzystam tę mozliwość. Może ktoś ma taki zestaw?

teoretycznie przy HDMI nr. 2 taki skrót ARC figuruje, znaczy sie powinien obsługiwać :)

faktycznie spojrzałem do isntrukcji pdf bo pisałem na pamięć że pierwszy a tu drugi port HDMI :)
 
Ostatnia edycja:

respect_

New member
Witam, mam pytanie odnosnie nagrywania TV na HDD. Czy mogę podłączyc jakiegos pendriva ? Podłanczałem 2GB i nie działa, kumpel mówił że musi być minimum 8 GB, prawda ? Czy ewentualnie zamiast pendriva może być dysk 2,5 cala ?
 

wiaterek1983

New member
Witam, mam do was ogromną prośbę, gdyż dokonałem w zeszłym tygodniu zakupu 46G30 i nie wiem o co kaman? Mam już od razu wgrany update 1318 ( czytałem kilka o nim negatywnych opinii). Problem polega na tym, że mam dosyć sporo filmów mkv i mam grzegzolką przekonwertowane napisy z ISO Windows 1250 do Latin 8859. Podczas podpiętego pendrive kingstone 16gb i włączeniu filmów nie czyta mi żadnych napisów, podczas odtwarzania filmu i kliknięciu OPTION wyskakuje okienko z trybem video ale nie ma do wyboru nigdzie polskich liter o kodowania Latin2, nie wiem za bardzo o co chodzi i czego to jest wina, mam nadzieje ze ktoś się ulituje nade mną i mi pomoże za co byłbym bardzo wdzięczny :)
 

SYMON

New member
kino domowe do g30

mam do wszystkich pytania
co prawda to kawałek o g30ale dla mnie dzisiaj mocno powiązany

od niedawna mam 46g30 i nie będę piał z zachwytu nad cechami ale jak obejrzałem władcę pierścieni to mnie zatkało

a chcę więcej ale tu zgryz
jakie kino domowe do tego dobrać
dzisiaj w MM obejrzałem sobie
SC-HTB10EG-K za 700 zł


i nie wiem czy to wystarczy a do tego podpięty BR czy też iść w jakieś kin - ale nie podobają mi sie po prostu plastiki różnego rodzaju jakie sa oferowane



jakieś sugestie?
planuję na to wydać nie więcej niż 1500
 

effendi360

New member
Ja powiem tak: z racji tego, że nie mam miejsca nie mam kina domowego ale jak czytam na forach to znaffcy tematu twierdzą, że jak chcesz kupić coś co Ci będzie służyło dłuższy czas i będzie grać a nie pierdzieć to bez 2000zł nawet nie podchodź... a to i tak absolutne minimum.
 

piotrlis98

New member
@wiaterek1983

Gdy osiągnę liczbę 15 postów (limit wysyłania linków) wyślę na forum poradnik, ponieważ znalazłem niezawodny sposób na radzenie sobie z filmami i napisami :lol: Musisz jeszcze trochę poczekać ;)
 

mirek71

New member
do odbioru neta w tv zamierzam nabyć (mieszkam w bloku - po drodze 3 ściany z żelbetu)
Netgear WNDA3100 Adater Wifi USB PANASONIC DY-WL10 oraz router Linksys E1000 - jak sądzicie będzie śmigać ?

jakie macie doświadczenia z ww. kartą - jest ok ?
i czy do odtwarzania filmów z dysku podpiętego pod usb oraz nagrywania programów z tv (naziemna tel cyfrowa) muszę kupić dwa dyski zewnętrzne - ponoć pod nagrywanie z tv muszę sformatować dysk w tv...
 
Do góry