Panasonic seria PV80 i PV8

dmisialek

New member
Witam
Mój PV80 ma już 10 m-cy, nic nie piszczy, nic nie buczy,zupełna cisza.... a co do sugestii o "jakimś wentylatorze", to szanowny donjuaniku, seria 8 takowych wogóle nie posiada
 

ProjektDVD

New member
Witam...

Mam pytanie odnosnie modleu 37PV80...a konkretnie jego obudowy.

Czy to prawda, z eobudowa tego modleu wystepuje w dwoch wersjach lakieru, tzn: matowej czarnej i polyskujacej czarnej ???
 

123tomek

Klub HDTV.com.pl
VIP
A|X|E|L napisał:
Panorama zdjęć 16:9
3072 x 1728 pikseli
1920 x 1080 pikseli
1280 x 720 pikseli
itd. itp.
Ok tylko nie rozumie jednej rzeczy czyli formatu TV 1024x720. Jak to w koncu jest z ta rozdzielczoscia bo tego nie potrafie zrozumiec. Niby 1024x720 a jak daje takie zdjecia to sa nie na full screen. Wiem juz ze musza byc w formacie 16:9 ale wychodzi tu jakas sprzecznosc. To jak sie ma format 16:9 do 1024x720?
 

oczkot

New member
A|X|E|L napisał:
Hmmm, z tego co wiem to takie telewizory powinno się przewozić w pionie, a nie w poziomie. Mam nadzieję że nic Ci w nim nie pierdykneło podczas transportu po naszych Polskich drogach ;)

Wszystko spoko kolego, plazma weszła na tylne siedzenie po wyciągnięciu kanapy w pionie- heheh:p
 

przemo31

New member
donjuanik napisał:
... strasznie głośno buczy, identycznie jak lodówka, bzyczenie jest niezależne od siły głosu ...
Posłuchaj dokładnie gdzie buczy. U mnie np takie buczenie dochodziło z górnego lewego narożnika. Pół obrotu śrubki w lewo (czyli odkręcenie) pomogło i od kilki miesięcy cisza.
 

alex2006

New member
Seba_Fan napisał:
czemu pionowo, a co lezec nie moze?
Nawet na opakowaniu wyraźnie pokazane jest,że musi być na stojąco!Mi oczywiście kurier przywiózł na leżąco,ale wszystko działa.Moim zdaniem chodzi o to,że w tv jest pokaźna szyba,a szyby transportuje się na stojąco ze względu na mniejsze naprężenia.Nie ma co ryzykować!!
 
B

burz

Guest
ProjektDVD napisał:
Witam...

Mam pytanie odnosnie modleu 37PV80...a konkretnie jego obudowy.

Czy to prawda, z eobudowa tego modleu wystepuje w dwoch wersjach lakieru, tzn: matowej czarnej i polyskujacej czarnej ???

matowa dotyczy pv8, blyszczaca modelu pv80. nie ma innej opcji.
 

bydlak

New member
Witam,

Nie znalazłem nigdzie w sieci informacji na temat rozstawu otworów w PV80 umożliwiających montaż na ścianie lub ogólnie na wieszaku. Czy dam radę zamontować go np. na takim stoliku: ceneo[kropka]pl/610880
 

darekguma

New member
Bez reklam
I chciałbym się troszkę pochwalic na wstępie, właśnie wróciłem z otwarcia sklepu " Elektro Word" i tam też zakupiłem swoja plazmę Panasonic TH-42PV80PA za 1999zł :p mam nadziej e że to dobra cena.
Witam.Tez bym chciał kupic za taka cene:D Gdzie w okolicach Katowic można dostac za taka cene
 

naczesany

New member
covent napisał:
panowie doradźcie - mam dvd belwood 302a, dniach kupuje 37pv80 i pytanie:
czy jest sens wymieniać dvd na wersję z wyjściem hdmi czy to olać, zaktualizować soft w moim belwoodzie i puszczać sygnał na plazmę kablem s-viedeo??

Wierz mi że jest sens kupno DVD z wyjściem HDMI. Ja miałem kiedyś Mantę czy Wiwę. Oba to badziew. Po dwóch latach przestało mi czytać filmy. Kupiłem DVD Sony za koło 300PLN. Nawet filmy w DivX'ie wyglądająbardzo ładnie na moim 42PV80. Jeśli mogę Ci polecić to właśnie jakieś lepsze DVD z HDMI. Najlepiej to kup Panasonica. Będzie świetnie wpółpracował z TV. A może zdecydujesz się na 42 cale? Ja oglądam z odl. 3,7m i jestem szczęśliwy że kupiłem większy. Na początku też chciałem 37 cali.
 

broda1725

New member
Bez reklam
A to trzeba jakieś specjalne śruby kupić żeby powiesić to pudełko, czy nie ma to znaczenia, w końcu to nie 100kg waży. Stoję przed zakupem pierwszej plazmy, choć nie powiem mam spore obawy.

EDIT:
FredzioPL napisał:
Cos kolega zle szukal.
Kilka albo kilkanascie razy bylo na forum - rozstaw srub to 660mm x 330mm.
Czy kolega FredzioPL jest z tego Jędrzejowa co myślę (przy trasie E7 :D ) ?
 

FredzioPL

Klub HDTV.com.pl
vip
Ja osobiscie kupilem wieszak z mozliwoscia nachylenia na allegro za okolo 100 zl z przesylka sprawdzil sie idealnie i sruby niestety musialem dokupic, gdyz w panasie musza byc one dosc dlugie a w zestawie w uchwytem byly niewystarczajace. Ale co oczekiwac od wieszaka do plazmy za niecale 100 zl.

Pozdrawiam
 

pio69

New member
Witam i dziekuję wszystkim z forum :cool: za pomoc w wyborze tv,to moj pierwszy i myslę że nie ostatni post,zamieniłem 32"płaskie crt 100hz hitachi na pv8 ,nic nie brzeczy ,buczy itd.Z tv wszystko ok. Obraz i dzwięk hmm ,szczerze to szczęka mi nie opadla ,ale sygnał sd tuner sat,i tego się spodziewałem w końcu to zakup budzetowy:) .
 

oczkot

New member
darekguma napisał:
I chciałbym się troszkę pochwalic na wstępie, właśnie wróciłem z otwarcia sklepu " Elektro Word" i tam też zakupiłem swoja plazmę Panasonic TH-42PV80PA za 1999zł :p mam nadziej e że to dobra cena.
Witam.Tez bym chciał kupic za taka cene:D Gdzie w okolicach Katowic można dostac za taka cene

Ja swój kupiłem w Opolu ale to chyba się tobie nie kalkuluje, z tego co wiem to mieli jakieś 30 sztuk i w pierwszy dzień im zeszły, także cena była atrakcyjna.
 
Do góry