Panasonic seria PV80 i PV8

radosuaf

New member
Bez reklam
Mimo szczerych chęci, wpisywania w wyszukiwarkę różnych słów, przekopania się przez ok.70 stron tego wątku, nie mogę natrafić na wypowiedź użytkownika, który pozbył się zablokowanego piksela... :-(

Czy ktoś ją może bliżej zlokalizować?
 

mower

New member
raty 3x0%

Uważajcie na te raty 30 rat 3x0%

bo to jest tak: :D
1. 0% pierwszej wpłaty
2. 0% prowizji
3. 0% odsetek

Jest tylko niewielkie obowiazkowe ubezpieczenie 0,8% miesiecznie :cool:
Czyli tak naprawde to jest wielki pic na wode.

Za to polecam wszystkim reklamacje w sklepie Agito.pl
Naprawde czysta przyjemnosc;)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Z tym licznikiem dziwna sprawa, gdyż Panasonic podaje chyba czas z dokładnością do minut. Ale gdy będziesz reklamował, nie wspominaj nikomu o tym liczniku.

ArtS :)
 

zakki

New member
z tym ubezpieczeniem w euro powiem ci tak ze jest obowiazkowe bo tak ci mowia ale oni klijentow nie uświadamiaja ze nie musza tego brac bo na czyms musza zarabiac poszukaj na google to zobaczysz ze kilka lat temu dostali kare za takie robienie klijentow w bambuko a teraz nawet na stronie internetowej euro masz ze ubezpieczenie jest nie obowiazkowe.

DObra pojezdzilem po kilku sklepach euro i maja tylko po jednej sztuce i to tylko z ekspozycji wiec zastanawiam sie nad PY8 za taka sama cene czyli 3999
 

kriss71

New member
wczoraj brałem na 10 rat w euro PV8P, bo był za 2599:)
na początku Pani mówiła o tych 0,8% dodatkowo miesięcznie ale jak przyszło co do czego, i powiedziałem, że ubezpieczenie mnie nie interesuje bo jest wszystko 0%...to żadnego ubezpieczenia nie ma bo, okazało się, że nie jest obligatoryjne!
 
Ostatnia edycja:

zakki

New member
niby wiecej kontrastu o 10tys. a tylko 2 wejscia hdmi i duzo wiecej pradu ciagnie w porownaniu z PY , wiec raczej odpada...
 

motobartcompany

New member
TV praktycznie już zwróciłem. Licznik nie działał w żaden sposób. Dzsiaj przejade się po sklepach i zobacze jak są spasowane obudowy w tych TV.

Obraz w porównaniu do PV700 jest ciut lepszy. W zasadzie w każdej kwestii jedno oczko wyżej.

Jednak TV posiada dalej takie wady:

Piłka nożna:Gdy kamera jest w ruchu to linie na boisku się powiekszają.

mrowienie na ciemnych kolorach;)


Najbardziej mnie martwi jakość wykonania, chyba to tłumaczy tak niską cene TV. Bo mój Pv700 jest zdecydowanie staranniej wykończony.
 
Ostatnia edycja:

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Obawiam się, że w innych egzemplarzach spasowanie tylnej blachy maskującej będzie podobne w mniejszym lub większym stopniu.

Przy okazji, oglądasz może Monka? ;)
 

zakki

New member
niska cena no na necie jest od 2700 ale w sklepach kolo 4tys. wiec wcale nie tak malo, ale mowisz ze jednak slaba jakosc i nadal widac mrowienie na ciemnych kolorach to kiepsko a pod co masz podlaczona ta plazme.
Ewentualnie polecacie cos innego ?? np.plazma samsunga a451 ,albo tansza wersja panasonica skoro roznica jest mala w odbieranym obrazie
 

motobartcompany

New member
Ja na pierwszym miejscu zawsze stawiam jakość wykonania. Jestem estetą, i mam na tym punkcie psychonatręctwo:???:

Jest mrowienie na ciemnych kolorach. Podobnie jak w serii 70. Ale można dać tryb normany i jasnośc na 50%. W trybie kino na takich samych nastawach przy ciemnej planszy mam mrowienie czy śnieżek.

Mam N-boxa, DVD HDMI, i konsole playstation 3.


Ciekaw jestem jak jest wykonana a451. Pamiętam jak znajomy zamówił c91. Sam karton był kiepskiej jakości, bardzo cieńki. Tam gdzie się stykał TV ze steropianem były ślady w postaci rys. Do tego ekran był od środka ubrudzony. Znajomy do tej pory ma ten TV, jemu to nie przeszkadza.

Sam miałem kilka LCD samsunga.
R32B, N71B, R82B. Na każdym z tych TV były jakieś martwe piksele, R32B miał bardzo nie równomiernie podświetloną matryce. N71 był tylko troszkę "zachmurzony"
W 40R82B świecąca ramka była neisamowicie miękka, do tego ranty miała tak wykończone jak bym ochlostał je nożem.

Dzisiaj robie runde po sklepach i zobacze jak są spasowane obudowy w Pv80.

ps. TV bez problemu zwracam do sklepu internetowego. 10 dni bez podania przyczyny.

Edit:

Byłem przed chwilą oglądać TV po sklepach i PV80 na mojej wiosce nie znalazłem. Były jedynie PV8. Niestety obudowa tak samo źle spasowana jak w mojej byłem osiemdziesiątce:???: Panasonic z jakością wykonania w tańszych modelach trochę przesadził. Przyznam się szczerze, że jestem bardzo rozczarowany, to jest TV za kupę kasy. 2 miesiące mojej ciężkiej harówy po 10 godzin dziennie w miejskim zakładzie karnym MZK;)

Był też Py85- obudowa cudownie spasowana podobnie jak w moim "dziadku" PV700. Ale desing PY85 całkowicie zrypany jak na mój gust. No i cena porównywalna z kuro 8 generacji.
 
Ostatnia edycja:

Ryszards68

New member
Jakość wykonania

Nie wiem jak PV8, ale PV80-tka jest wykonana bardzo starannie i tak też spasowana. Nie mam również żadnych uwag do kartonu, który właściwie zabezpiecza jego zawartość.
 

rekrut_old

New member
video resolution is not support

witam

chciałem sprawdzić jak będzie wyglądać film (Divx) na PV80 42" w innej rozdzielczości - przerobiłem film i dałem rozdzielczość 1024x768 i gdy staram się go uruchomić na DVD (KORR połączenie EURO - EURO) na ekranie w miejscu gdzie widać inne dane, czas etc etc pokazuje się napis " video resolution is not support "

mam rozumieć że to tylko i wyłącznie wina odtwarzacza DVD bo nie obsługuje takiej rozdzielczości lub może nie ten kabel ( może HDMI ) ?? czy oby nie ! - wina TV ??

pozdrawiam
 

radosuaf

New member
Bez reklam
Bo dokładniejszej lustracji przy mocnym świetle, okazało się, że to nie martwy piksel, tylko jakiś paproch pomiędzy panelem a szybą zabezpieczającą. Trochę żenująca sytuacja, nie sądzicie?
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
rekrut_old napisał:
witam

chciałem sprawdzić jak będzie wyglądać film (Divx) na PV80 42" w innej rozdzielczości - przerobiłem film i dałem rozdzielczość 1024x768 i gdy staram się go uruchomić na DVD (KORR połączenie EURO - EURO) na ekranie w miejscu gdzie widać inne dane, czas etc etc pokazuje się napis " video resolution is not support "

mam rozumieć że to tylko i wyłącznie wina odtwarzacza DVD bo nie obsługuje takiej rozdzielczości lub może nie ten kabel ( może HDMI ) ?? czy oby nie ! - wina TV ??

pozdrawiam
po prostu nie przslesz sygnału 1024 x 768 przewodem euro-euro, to DVD Korr rowniez prawdopodobnie nie ma mozliwosci wyslania sygnalu w tej rozdzielczosci, sygnal Hd mozesz przeslac poprzez przewody: COMPONENT, VGA, DVI, HDMI
 

motobartcompany

New member
Ryszards68 napisał:
Nie wiem jak PV8, ale PV80-tka jest wykonana bardzo starannie i tak też spasowana. Nie mam również żadnych uwag do kartonu, który właściwie zabezpiecza jego zawartość.

To wytłumacz mi dla czego moja PV80 ma tak spasowaną tylną obudowe?


e2116c23c98d68e2.html


2 Stojące w sklepie PV8 mają to samo. Zbieg okoliczności czy jak?
 
Ostatnia edycja:

zakki

New member
czytam czytam innych ale akurat rozmawialem telefonicznie z babka ze sklepu internetowego i powiedziala ze niemaja narazie PV jedynie PX i ze to nowszy i lepszy model wiec potrzebowalem szybkiej odpowiedzi czy tylko roznia sie wbudowanym tunerem
 
Do góry