Panasonic seria PV80 i PV8

wsph

New member
w_wilk napisał:
Witam
Czy ten TV ma jakiekolwiek funcje ochronne przed wypalaniem? W instrukcji nie ma informacji na ten temat. Skąd bierzecie sygnał do "czyszczenia" ekranu?
w_wilk

dołącze się do w/w pytania.
 

hdtvap

New member
Aspect-ratio Tryby Proporcji W 42v80............

Proszę użytkowników modelu 80v o info na temat trybów proporcji obrazu,
szczególnie interesuje mnie sygnał sd w proporcji 4x3.
Czy w trybie zoom jest dostępne :góra-dół
Czy menu serwisowe zawiera dodatkowe tryby ja w wyzszych modelach
pozdrawiam w tym temacie 3 lub 4 raz....
 

hdtvap

New member
Aspect-ratio Tryby Proporcji W 42v80............

Proszę użytkowników modelu 80v o info na temat trybów proporcji obrazu,
szczególnie interesuje mnie sygnał sd w proporcji 4x3.
Czy w trybie zoom jest dostępne :góra-dół
Czy menu serwisowe zawiera dodatkowe tryby ja w wyzszych modelach
pozdrawiam w tym temacie 3 lub 4 raz....
 

Tomek_Waz

New member
facet napisał:
Pytanie do szczęśliwych posiadaczy PV80.

Czy w pobliżu tv znajduje się głośnik centralny z kina domowego lub subwoofer ??
Czy bliskość w/w użądzeń ma wpływ na obraz ??

Co do zakłóceń przy bliskiej odległości głośników, nie zauważyłem żadnych objawów pogorszenia obrazu, a jako że nie mam jakoś chęci odkręcać listw przypodłogowych żeby puścić kable do głośników tylnych, to w bliskiej odległości (10-15 cm) stoją koło plazmy tylne, subwoofer, oraz głosnik centralny.
 

Hartson

New member
Bez reklam
Kiki, no właśnie chodzi mi o to co napisał WuMike ( dzięki WuMike bo nie wiedziałem jak dokładnie to opisać ).
 

frytash

New member
Może trochę dziwna prośba, ale czy któryś z użytkowników PV80 może się wypowiedzieć, jak wygląda obraz na takiej plaźmie ze zwykłego odtwarzacza kaset video. Mam sporą kolekcję prywatnych kaset i interesuje mnie czy obraz na tej plaźmie lub nawet innej będzie znośny czy do bani? A moze ktoś z właścicieli tego Panasonica już przeprowadzał taki test? Bardzo proszę o kilka słów na ten temat.
 

jarkon

New member
No i zamówiłem. 37pv80 za 3290pln. Zamówienie dzisiaj o 16:00 a jutro mam go mieć w domu! Zobaczymy.
Mała prośba. Jak powinien wyglądać odbiór telewizora od firmy kurierskiej? Na co (prócz oględzin zewnętrznych) powinienem zwrócić jeszcze uwagę?
 

WuMike

New member
Bez reklam
^^ Raczej Ciebie (siebie zreszta tez) zmartwie, gdyz wyglada na to, ze nie ma tych opcji, nawet w zaawansowanym menu. Niech jednak Kiki lub ktos inny potwierdzi, prosze.
 

cocoon78

New member
:)Ja tez po wewnetrznej walce miedzy 42 a 37 wybralem jednak ten mniejszy ( odleglosc 3m ). Cena: 3390 PLN - do negocjacji przy odviorze, bede go mial za kilka dni, moze tuz po swietach. Jezeli ktos nie lubi zakupow w sieci w Avansie na Domaniewskiej w W-wie stoi 42PV80 za 3999 PLN ( dla porownania w Satutnie 4760 ).
Pzdr
 

Hartson

New member
Bez reklam
W sklepie D......... ( z konkurencyjnego portalu ) plazma full hd Panasonica 46 PZ 85E kosztuje 8499 zł. Będzie dostępna od środy 30 kwietnia.
 
Ostatnia edycja:

Hartson

New member
Bez reklam
Kiki dziękuję za info, faktycznie w momencie zepsucia tv mogą się zacząć "jazdy" z gwarancją i z Panas Polska.
 
Do góry