Panasonic seria PV80 i PV8

azium

New member
instrukcja, back na pilocie

Witam, skad mozna zassac instrukcje do pv80, wczesniej podany link do skana juz nie dziala. Czy na pilocie jest opcja powrotu do poprzednio ogladanego programu

pozdrawiam
 

ktp

New member
Miałem zamiar kupić 37R3500 ale chyba do UPC - kablówki analogowej PV80 będzie lepszy. Ponawiam zatem pytanie (za HDTVAP) jak z formatowaniem? LCD Toshiby czy JVC ładnie rozciąga 4:3 do 16:9 rozciągając tylko boki a zostawiając proporcje środka co jest rozwiązaniem idealnym a jak to jest z PV80 ? Z tego co widziałem w marketach to w plazmach generalnie jest z tym sporo słabiej. Jeśli można proszę to uwzględnić w kontynuacji testu.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

sosna

New member
Eskulap napisał:
Co to znowu rozpoczyna się za chora dyskusja na temat skalera 720 i 1080? Przecież każdy telewizor musi mieć skaler, aby wyświeltać na pełnym ekranie obrazy ze źródeł o rożnej rozdzielczości. Ponadto telewizory mają funkcje pan&scan, zoom itp., więc jak to miałyby robić, gdyby nie miały skalera.
Raczej nie chodzi o powiększanie/zmniejszanie (skalowanie) obrazu, bo faktycznie każdy Tv ma skalowanie, aby wyświetlić różne sygnały.
Skaler Faroudja DCDi np. w Philips HTS8100:
"Funkcja zwiększania rozmiaru HDMI 1080p pozwala uzyskać krystalicznie czysty obraz. Filmy w rozdzielczości standardowej można teraz oglądać w wysokiej rozdzielczości HD, która zapewnia bardziej szczegółowy i naturalny obraz. Funkcja bez przeplotu (oznaczona literą „p” w „1080”) eliminuje układ linii występujący często na ekranie telewizora, zapewniając wyraźny obraz przez cały czas."

Czyli on powiększa rozdzielczość obrazu DVD i przesyła taki na TV, a nie Tv skaluje żeby go "wyświetlić" na całym ekranie.
Myśłę, że to zgoła dwie różne kwestie... jeśli się mylę to proszę o wyprostowanie :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

Bl1nk

New member
mysle ze kazdy chce zobaczyc zdjecia, wiec lepszym rozwiazaniem niz wysylanie ich do wszystkich bedzie umieszczenie ich na jakims serwerze typu rapidshare czy na serwerze hdtv.com.pl i zamieszczenie linka w tym watku, zeby kazdy zainteresowany mogl je sobie pobrac
 

wader11

Member
autorus napisał:
Kolega raczy żartować, blu ray mam ok 40szt. Ostatnio wogóle nie kupuje dvd, chyba ze z polskimi kabaretami :)

Autorus
Ok możesz i mieć 100 - tylko dostęp do nowości kiepski :) wole jednak DVD albo divx :) w drodze kompromisu. Jak w kazdej wypozyczalni na rogu bedzie 400 filmow do wyboru to moze sie na BR skusze :) inaczej nie widze sensu .
 

smbajer

New member
Plazma TH-37PV80P a LCD TX-37LZ70

Miałem 3 takie LCD TX-37LZ70 obraz z HD spoko ale SD Tragedia ponato oglądam przeważnie wieczorem TV z odległości 3m wystkie 3 miały Nierównomierne podświetlenie Matrycy jesne smugi u góry i dołu Ekranu to chyba jakaś wada Fabryczna po Euro tesz obraz niezbyt ładny i Zmieniłem na Plazme
Teraz mam Plazme TH-37PV80P Niema full HD ale obraz i tak jest super po Eurozłączu o dużo lepszy Obraz a po HDMI to bajka kanały SD Tesz Super i NIE MA SMUŻENIA iteresowała mnie opcjia 37cali Pokój za mały na większy
Pozdriawiam i polecam Plazme TH-37PV80P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

hdtvap

New member
ASPECT-tryby proporcji obrazu!!!!brak odpowiedzi

ponawiam prośbę o info nt. dostepnych trybów ...
czy sa jakieś ukryte w menu serwisowym
pozdrawiam
 

kram

New member
skalowanie obrazu

Była już tutaj poruszana kwestia skalowania obrazu. Jak z dpoasowywaniem radzi sobie ten Panasonic? Czy szybko dppasowuje się do foramtu i czy posaida jakieś "inteligentne" rozwiązania? Pytanie kieruje do posiadaczy PV80.
Pozdrawiam!
 

ulysse

New member
Ma się dopiero pojawić w sprzedaży na przełomie marca/kwietnia. Sam czekam na niego :) miałem już kupiwać PV70 ale poczekam te 2-3 tyg ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

facet

Member
Bez reklam
Witam.

Czy ten tv ma wtyczkę zasilającą z bolcem uziemiającym ??
Czy ważne jest by zasilenie było podłączone do listwy eliminującej zakłócenia sieci elektrycznej ??
 

facet

Member
Bez reklam
Pytanie do szczęśliwych posiadaczy PV80.

Czy w pobliżu tv znajduje się głośnik centralny z kina domowego lub subwoofer ??
Czy bliskość w/w użądzeń ma wpływ na obraz ??
 

cactus

New member
formatowanie - cd.

kram napisał:
Była już tutaj poruszana kwestia skalowania obrazu. Jak z dpoasowywaniem radzi sobie ten Panasonic? Czy szybko dppasowuje się do foramtu i czy posaida jakieś "inteligentne" rozwiązania? Pytanie kieruje do posiadaczy PV80.
Pozdrawiam!

sądze, ze fajnie by było gdyby w ramach testów Kikiego znajdowały się własnie fotki pokazujace jak dany model radzi sobie z tym problemem (było cos takiego chyba przy Toshibie R3500) - najlepiej na jakimś obrazie studyjnym typu TVN24 lub TVP Info - wtedy poza twarzą prezentara widac co sie dzieje z logiem czy napisami na dole
 
Do góry