Panasonic seria PV80 i PV8

cygan

Member
Czy powinien, to się okaże. Wg.tej proporcji PV8 powinien kosztować 3000zł, skoro PV7 jest za 2800-2900. Za tyle bym się nie pogniewał kupić PV8, mimo matrycy z PV70 :)
 

pomaranczowy

New member
PZ80 vs PZ85 vs PZ800

Czy ktoś może mi wyjaśnić na chłopski rozum różnice pomiedzy nowymi modelami PZ80, PZ85 i PZ800? Znalazłem je w Holandii, link do strony sklepu poniżej (mają specyfikacje ale ja nie znam się na szczegółach)
http://www.goedkoopste.nu/
Z góry dzięki!
 

aksu

New member
cactus napisał:
Daj znać na priv kiedy jedziesz: jutro czy w piątek(bo jutro jest czwartek :)) to się moze zgadamy.
No i w międzyczasie moze ktos jeszcze dołączy ?
No tak przez te studia znow stracilem rachube :) jade jutro, czyli w czwartek :D pewnie rowno o 13 w sklepie bede juz z zamiarem zakupu, cene lepiej negocjowac w wiecej osob, z grozba ze w razie niepowodzenia podjedziemy do Olesnicy po tanszego hehe. Choc czytajac te wszystkie rekomendacje 80-tki zaplacilbym nawet te 3900.

Edit na pierwszej stronie watku czytalem o jakims kosmicznym poborze pradu grubo ponad 300w, a tu wedlug zapewnien producenta niewygorowane 255. W moim wypadku czekalem tylko na ta informacje no i ta z tunerem dvb-t
 
Ostatnia edycja:

ciaptak

New member
czy ktos z was wie czy nowa seria ma opcje zapamietywania ustawien pod rozne zrodla sygnalu? z tego co pamietam seria 6 i 7 tego nie mialy. pozdrawiam
 

cygan

Member
pomaranczowy - wszystko tam napisane, różnią się między sobą niewiele wymiarami, PZ85 różni się do PZ 80 -V-Audio Surround / BBE ViVa HD3D Sound ten opzichte van normaal V-Audio Sound - cokolwiek to znaczy :)
A seria PZ800 ma większą gradację 5120 (tamte 4096), 4 HDMI i występuje jako High-End Full HD.
 
Ostatnia edycja:

sosna

New member
Zamówiłem dzisiaj 42PV80. (5szt po 3670 w Avansie). Póki co centy typu 3550 już są nie realne i raczej długo niebędą, bo zdaje się że nikt w takiej cenie nie kupił. Ta cena zresztą była tylko w jednym sklepie domimedia.pl, ale jak przyszło do zamówienia na następny dzień to nie było mowy o negocjacji a cena wzrosła do 3603,00 z dostępnością kilku sztuk.
Zastanawiałem się nad 50'', ale nie wiadomo kiedy mają być z PV80 a nawet jak będą to pewnie jakieś 700-1000zł droższe. A to sporo.
Mam do Tv 4,5m, trochę sporo ale zmiana 29'' na 42'' i tak będie rewolucją :D
 

pink25

New member
kiki napisał:
posiedziałem prz tej plaźmie Panasonica kilka godzin. porównywałem z Pioneerem i z LCD 42 Av 500 Toshiby. Jutro już będzie test wieczorem . Oj będzie się działo ..........
Jestem pod wrażeniem :hmm:
no juz doczekac sie nie moge :). Mam nadzieję, że "jutro" to juz dzisiaj :)
 

figmenta

New member
Kiki - Test 42PV80

Ja tez wlasnie pomyslalem o tym, czy wczorajsze jutro Kikiego to nasze dzisiaj;-) Oby Ci sie udalo, wszyscy czytajacy trzymaja kciuki, nieprawdaz?;-)

pozdrawiam
 

sickboy

New member
Musze przyznac, ze tez sie czaje na ten telewizor i mimo, ze sie troche naczytalem to mam 2 kluczowe dla mnie pytania:
1) Jaka jest jakosc obrazu w przypadku odbioru przez kablowke (czy rzeczywiscie gorsza od starych CRT?)
2) Czy w przypadku odleglosci od telewizora 2.80-3m powinienem wybrac 37" czy moze jednak 42" da rade?
Bardzo byl bym wdzieczny za odpowiedz
Pozdrawiam
 

sosna

New member
Ceny w MM masakra jakaś, drożej niż sugerowana przez Panasa !!:grin:
Noooo ale pewnie są tacy, którzy uwarzają MM za wyrocznię he he he iiii bachną prawie 4900. :eek:k:
 

ulysse

New member
jazzik76 napisał:
ciekawe czy mają tabun chętnych ??? :p
bo za taką kaskę to nie sądzę

Jakoś ich nie widziałem :D
Ale za to na stoisku obok był Pan z firmy Sony i starał mi się wmówić, że z odległości 4metrów zobacze na 46" LCD różnicę między Hd Ready a FullHD :roll:

A ja sam czekam na 50" z serii 80 Bo na pokój 30m^ i 4metry od TV to chyba 42 za mały będzie :confused:
 

jazzik76

New member
co do "naganiaczy" to w tym tygodniu Pan z Sony a dzień później Pani koniecznie chcieli mi pomóc wyborze kamery - "Pan bierze Soniaka bo warto" :p a ja sie jeszcze nie zdecydowałem :p
 

radzique

New member
Z tą akcją sony to śmiech trochę, w każdym MM mają swojego speca ;).

Ostatnio zapytał mnie czy może w czymś pomóc, a ja mu na to że nie sądze i poszedłem :).

Prostackie to z mojej strony, ale jak słyszałem wcześniej jakie pierdoły wmawiał ludzią to nie chciało mi się gadać z nimi.
A o MM nie ma co się martwić, wbrew pozorom niewielki procent zdaję sobie sprawę, że istnieją porównywarki cen, kupowanie przez internet itd. Wystarczy wielka plakietka "promocja", "wyprzedarz" albo "bez vat'u" i wszystko idzie jak ta lala.
 

norbikz

New member
Witam.

Powiedzcie mi jak jest z montazem tego telewizara na scianie, czy trzeba kupowac dodatkowy stelaz czy nie, a jelsi tak to ile kosztuje takowy? Waham sie (wlasciwie to rodzice kupuja do siebie - jo doradzam) miedzy PV80 37 a 42 calowym. Pierwszy nie zmiesci im sie miedzy komodami na stoliku RTV i zmuszony bylbym montowac go na scianie, a troszke psuje koncepcje umeblowania pokoju moich rodzicow :D

pozdrawiam
 

jazzik76

New member
ja jestem za powieszeniem - sam powiesiłem 42pv70 i jestem bardzo zadowolony a i na komodzie sie miejsca zrobiło :) (wczesniej stał i z podstawą całą komodę zajmował). Uchwyt niestety trzeba dokupić
 

robiw

New member
troll_7 napisał:
Dzieki robiw za info. nie pozostaje nic innego jak cierpieć:( i czekać patrząc na "olmpiadę" zawodników 42PV80. ciekawe jaki będzie rekord niskosci ceny 42". może będzie to jakis wskaźnik ceny 50". Pozdrawiam

Na stronie Panasonic.com - 50" (dokładnie PX80) - Ships Early April... robiw
 

Tomek_Waz

New member
Kurde bele moja kobieta stwierdziła że mam coś nie pokoleji w głowie że wchodze na forum co 10 minut, a ja tylko czekam na test 42PV80
 
Do góry