Panasonic seria PV80 i PV8

hdtvap

New member
85 na panasonic.de

od dzisiaj na panasonic.de
termin:01.04.2008r.
podrawiam
ps temat 85 w niemczech jest na forum panasa
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dziś testowałem ten model. Zaraz będzie test w strefie klub HDTV / wgrywa się/.
Jestem pod olbrzymim wrażeniem. Jeśli lubisz duże ekrany to nie masz się nad czym zastanawiać. Jeśli do tego masz mocny sygnał będziesz super zadowolony.
7cabb0a80ca881ddmed.jpg


z lewej Panasonic PV 80
 

marcism

New member
Jestem od Wczoraj szczęśliwym posiadaczem 42PV80 :)
Kupiłem w maxmedia.pl, odbiór osobisty za 3800 zł. Wcześniej miałem zarezerwowany w domimedia.pl za 3550, niestety zadzwonili powiedzieli, że cena zmiania się na 3600, do tego 100 zł za przesyłkę z pobraniem OPEKiem.
Kupiłem droższy o 100 zł, ale przynajmniej mam pewność, że nikt mi go nie uszkodzi w czasie transportu - a OPEK niestety zbyt dobrej opinii nie ma.

Kartonik dosyć pokaźny, do Focusa Kombii na wysokość wszedł ledwo na wcisk, ale wszedł :).
Sprzęt zapakowany i zabezpieczony solidnie, montaż bardzo prosty - niestety samemu ze względu na wagę i gabaryty dosyć ciężko.

I teraz najważniejsze. TV na zwykłym kablu antenowym ze zbiorczej anteny na dachu odbiera mi lepiej niż stary CRT - obraz jest niewiele gorszy (TVP, Polsat, TVN) niż sygnał BBC z SAT po złączu scart. Jestem lekko w szkodu :).
Różnica w jakości jest na tyle mała, że zastanawiam się montażem Cyfrowego Polsatu - na który praktycznie zdecydowałem się razem z zakupem nowego TV.
Czerń czarna, kolory ok.

Na razie jestem bardzo zadowolony. Polecam ten sprzęt, za te pieniądze to chyba najlepszy wybór - i dziękuję wszystkim na Forum, że nie kupiłem LCD :)
 

Paweł Dziuba

New member
Marcismi , a jaki masz/miałeś CRT ??? - jako że były i gorsze CRTki , to marka ( i model , lub wielkość ) coś więcej mi powie o porównaniu jakości obrazu i w konsekwencji o jakości samej Panasplazmy .
 
Ostatnia edycja:

pink25

New member
cos mi się wali na forum. Chce wstawic posta juz z 5 stron do przodu to pokrywa mi moje posty wczesniejsze takie jak ten... :(
 
Ostatnia edycja:

czytelnik

New member
No to teraz napiszcie jak się ma obraz PV 80 w porównaniu do PV 70 i
PV 700 szczególnie interesowałyby mnie opinie osób, które już zobaczyły te TV obok siebie w Media Markt lub innym sklepie, bo te starsze Panasoniki wypadały już właśnie w sklepach raczej blado szczególnie przy Samsungach, co wiele osób już tutaj odnotowywało (a później potwierdzał to KiKi w swoich testach po wszelkich możliwych korektach ustawień). Czy teraz różnica jest już zauważalna ? Bo też obraz tych w sklepie nie za bardzo mi się podobał.

Chce to wiedziec bo cały czas waham się czy wziąć 42 pv80 czy 50PV700 ????? Odległośc jakieś 4,20 m. Czy różnica w obrazie jest na tyle duża żeby brać mniejszy i z gorszym dźwiękiem. Ma to znaczenie bo do oglądania TV nie włączam kina domowego najwyżej do filmów z DVD ?

Więc jeszcze jak wypada dżwięk w porównaniu do PV 70 czy coś się poprawiło ???

I co najwazniejsze czy ktoś moze wie jakie plany ma panasonic co do wypuszczenia na nasz rynek modeli 50 cali HD READY. Ktoś tu dawał linka do modelu 50 PX 80 (na rynek amerykański), a z kolei z informacji na forum brytyjskim i stron panasonica szwajcarskich wynikało, że tam nie planują wypuszczenia takiego modelu z HD READY tylko PX 8, a reszta 50 calowych już FULL HD ?????
 

Mabri

New member
cygan napisał:
Racja. :) Ale dzięki temu forum, wielu teraz kupuje i po weekendzie będzie wysyp recenzji świeżych użytkowników.

I na to głównie czekamy. Ceny i dostępność można sprawdzić na Ceneo albo Skąpcu a przez to wątek rozłazi się w szwach.
 

Paweł Dziuba

New member
marcism napisał:
Staroć, niemiecki Telefunken 29", z 10 lat ma myślę.

Akurat to mnie nic nie mówi , poza tym że to - co najwyżej - 2 liga CRTków ( 10 staż się nie liczy - bo np. mój tyleżletni Panas z 97r. dawał wizję SUPER ) .
Będę musiał przejść się do sklepu aby obadać obraz - co w sumie i tak muszę zrobić ( przed ew. zakupem ) .
Choć na przełomie marca-kwietnia mają być inne ciekawe modele , niestety PanasPolska już - mi - nie napisali , jakie konkretne .
 
Do góry