Panasonic seria PV80 i PV8

ArtS007

New member
Bez reklam
Panasonic, podobnie jak wielu innych producentów, regionalizuje swoje produkty. Stąd różnice w oznaczeniach, wyposażeniu. Ale podstawa technologiczna jest ta sama.

ArtS :)
 

sosna

New member
Filipek2821, kombinowanie z kupnem w Niemczech miało by sens jak by u nas nie było tych Tv. No chyba że trafisz super cenę i wraz z transportem bedziesz sporo do przodu...
 

Filipek2821

New member
Narazie trafiłem za 37PX80 na 899Euro +39 Euro za transport, więc nie jest to aż tak super, bo wychodzi cos około 3500, a za tyle to ja spokojnie znajdę PV80 w Polsce. (za skąpcu pojawiły sie już za 3319,00)
 

sosna

New member
Ja rozważałem taki ruch, ale z własnym transportem. Przez kuriera hmmm kto wie....

Edit:

Kiki czy do testów pv80 robiłeś kalibrację ??? Jeśli tak to może byś napisał jakie wartości poszczególnych regulacji trzeba ustawić :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

hdtvap

New member
odległość minimalna..cd

rozumiem, że moje 2.7 m dla sygnału sd dla modelu 42 jest ok?
-zastanawiam się nad modelami 85 lub 800 - mają fullhd, a w modelach serii 7 w 1024x768 z ok 2m była lekka " ziarnistość"(700y zdecyfowanie lepiej przy foto-jpg z karty SD)
pozdrawiam
 

SIX

New member
Test profesjonalny niemalże, dzięki kiki - stawiam wino...

Dzięki kiki za umieszczenie testu, przez tą zadymę z czasem na serwerze było troche dramatycznie
ale w sumie warto było poczekać z tym, że ja nie wytrzymałem i dzisiaj
zamiast czekać na resztę testu potestuję w domowym zaciszu...:D

Przychylał bym się do wypowiedzi pawoja czyli jeśli byś mógł to bardzo bym prosił
o podanie odpowiedzi na jego pytania a także podanie na jakich ustawieniach tv
przeprowadzasz swoje testy, jeśli byś to zamieszczał bezpośrednio w teście lub może w jego podsumowaniu
na pewno testy zyskały by miano bardziej profesjonalnych.

Nie żebym się czepiał bo i tak robisz dobrą robotę ale brakuje tych kilku niuansów i było by na prawdę wszystko git!!!

Pozdrawiam użytkowników i widzę, że warto było "trochę" poczekać.
Jak dla mnie jest to pierwsza plazma którą naprawdę warto kupić
biorąc pod uwagę cenę do możliwości to HIT!!! po prostu,
tak trzymać Panasłoniku...:twisted:
 

Mabri

New member
To zainteresowanie nowymi Panasonicami przypomina mi czasy komuny, gdzie za sprzętem rtv (i nie tylko) tworzyły się komitety kolejkowe :D
Panie i Panowie - spokojnie. Wszystkim starczy a ceny mogą iść tylko w jednym kierunku.
Za chwilę wejdą modele fullHD i będziecie żałować :p
 

mirecore

New member
no i wejdą 50cali na przełomie marca/kwietnia, jesli faktycznie jest taki dobry to warto kupić wiekszy - jak patrzę na mój 42cale to już mi sie mały wydaje
 

MazaQ77

New member
@Mabri: w ten sposób rozumując nigdy by się nic nie kupowało bo za miesiąc dwa będzie taniej, będą lepsze modele... w ten sposób można sobie całe życie testy czytać i.... czekać. :rolleyes:
 

Tom0000

New member
W koncu plazmy panasonika maja jakas czern ?
Jak zaczelem czytac ten watek , to z przeswiadczeniem ze w koncu jakas 42 calowa plazma w koncu bedzie mogla trafic pod strzechy. Tak dlugo zapowiadana przez panasonica a do tej pory ignorowana z powodu jakosci ... ale zagladam na strone producenta i okazuje sie ze to panel 1024 x 720, wiec ciekawostka jest i na zawsze pozostanie.
 

darcun

New member
Bez reklam
Podajcie trochę danych technicznych o 42PV80,bo na oficjalnej stronie Panasonica jest ich bardzo mało.:eek:k:
 

darcun

New member
Bez reklam
Prośba do kolegów,którzy posiadają już 42PV80.
Podajcie trochę najważniejszych danych technicznych o tym TV,bo na stronie Panasonica jes bardzo mało tych danych.Myślę,że nie tylko ja jestem tym zainteresowany.:eek:k:
 
Do góry