Panasonic seria PV80 i PV8

Filipek2821

New member
no to szukam dalej. A w ostateczności z Niemiec bedę miał. Widziałem na www.my-solution.de 37PX80E za 899 Euro plus transport do Polski za 99 Euro, a do Niemiec za 39 Euro.(mam ta możliwośc żeby mi odebrano go w Niemczech)

Tylko czy opłaca sie kombinować zeby mieć PX zamaist PV???
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Wiecie co? Radziłbym zaczekać z miesiąc na ustabilizowanie sytuacji. Odnoszę wrażenie, że sklepy zaczynają się ścigać na ceny widma i telewizory widma. Naprawdę nie lepiej trochę poczekać?

ArtS :)
 

MazaQ77

New member
Czy Wy Panowie trochę nie przesadzacie z tymi cenami?... Lekko to śmieszne wszystko, 50 zł tu, 70 zł tam :mrgreen:
Ja bym zdecydowanie wolał się już cieszyć pięknym obrazem i tv niż liczyć złocisze... przecież tak można w nieskończoność...:hmm:
a wątek zrobił się nudny i tendencyjny :D
 

komanch

Member
pawciok napisał:
Sprzedawca w sklepie Panasonica w Gliwicach, powiedział mi, że 42PV70 250W natomiast 42PV80 230W.
jak dla mnie 230W brzmi całkiem znosnie

ArtS007 napisał:
Wiecie co? Radziłbym zaczekać z miesiąc na ustabilizowanie sytuacji. Odnoszę wrażenie, że sklepy zaczynają się ścigać na ceny widma i telewizory widma. Naprawdę nie lepiej trochę poczekać?

ArtS :)
prawde mówiąc planuję zakup w okolicach czerwca, wtedy robię generalny remont pokoju i nowa plazma na ścianę, myślę że do tego czasu ceny będą na poziomie idealnym do "łyknięcia" :)
 

cygan

Member
Racja. :) Ale dzięki temu forum, wielu teraz kupuje i po weekendzie będzie wysyp recenzji świeżych użytkowników. Mam nadzieję, że obiektywnych (taka natura ludzka-jak by się człek nie starał, zawsze jakiś procent doda sobie, "bo moje,pewnie lepsze,bo dobrych wyborów dokonuję").


Ok. Ja już nie podaję więcej cen
42"PV8 za 3360 jest- ostatni raz podaję jakieś ceny... ;)


 

facet

Member
Bez reklam
Jest możliwość wejścia szaremu użytkownikowi do klubu hdtv.pl żeby zapoznać się z tylko jednym testem ???
Potrzebne mi tylko zapoznanie się z 42PV80 - reszta mnie nie interesuje.
 

figmenta

New member
Klub

Z tego co pamietam najmniejsza oplata za czlonkowstwo w klubie to 3-4 zl? to powinno wystarczyc do przeczytania testu. Jest to jakies 0.1% planowanej inwestycji;-)

Nie wiem czym jeszcze klub sie zajmuje, na co ida te pieniadze, nie mialem czasu czytac o tym wszystkim. Potraktowalem to jak czysty biznes, bilety narodowego banku polskiego za wiedze;-)

pozdrawiam
 

sosna

New member
facet napisał:
Jest możliwość wejścia szaremu użytkownikowi do klubu hdtv.pl żeby zapoznać się z tylko jednym testem ???
Potrzebne mi tylko zapoznanie się z 42PV80 - reszta mnie nie interesuje.

He he naturalnie że jest, trza wykupić subskrypcję miesięczną za 3.49 i po sprawie :mrgreen:
 

facet

Member
Bez reklam
He he naturalnie że jest, trza wykupić subskrypcję miesięczną za 3.49 i po sprawie

No to wykupiłem :)
Płaciłem kartą kredytową.

A jak będę wiedział że mam już dostęp ??
Pod moim nickiem pojawi się podpis "Klub HDTV.com.pl" ??


Huhuha :)
Już się pojawił :)
Jestem pod wrażeniem - od chwili płatności do chwili uzyskania dostępu mineło ok. 2 godzin !!
 

norbikz

New member
norbikz napisał:
Witam, mam ogromny dylemat, jutro w sklepie dla idiotow ma byc przecena tv 37PV7 beedzie kosztowal 2399 zl wiec cena w miare atrakcyjna. Widzialem tez nastepce tego TV ale wersji 42 calowej czyli 42PV8 i szczerze mowiac intersowalby mnie bardziej mode wlasnie z nowej generacji ale 37 cali - 37PV8

Problem w tym ze nie moge znalezc zadnego info na temat kiedy pojawi sie 37PV8 na rynku i ile moze kosztowac skoro wersja 42 chodzi kolo 3300, moze wiecie cos wiecej na ten temat

Chodzi mi po glowie rowniez 37PV80 ale to juz cena jest troche wysoka, niestety

Nie wiem na co sie zdecydowac, czy napalac sie na ta super promocje w MM czy czekac na pv8 ale 37 cali... zebym chociaz wiedzial jaka bedzie cena.

pozdrawiam i prosze o porade :)

Sorki, ze cytuje sam siebie, ale zastanawia mnie to ze cytowanego posta pisalem jakies 2 godziny temu a pojawil on sie na 42 stronie przed postami ktore byly juz... wczesniej. O co tu chodzi...???

PS. Moje pytanie na temat TV wciaz aktualne :)
 

xarlith

New member
xarlith napisał:
Do tej pory byłem zdecydowany na zakup Panasa PV700 42'', ale od kiedy można już dostać PV80 mam mętlik w głowie, bo nie wiem teraz który tv kupić.
PV80 ma to czego nie było w PV70, a było w PV700 - slot SD, wejścia video z przodu itp. Chyba różnicą między PV700, a PV80 są głośniki i jakość wykononia.
Co jeszcze różni te dwa modele i co mam wybrać - sprawdzony model z najwyższej półki Panasonica (oprócz serii PY), czy średniak, ale za to nowiutki?
Moje pytanie także aktualne. Coś z czasem na forum się pokręciło, ale teraz wszystko już wróciło do normy :)

Co do pytania norbikz'a to wiem tyle że model 37pv8 istnieje i że będzie dostępny w Polsce, ale na razie nie wiem kiedy... W innych krajach już jest i patrząc na ich ceny można stwierdzić, że model 37" będzie tańszy o max. 300zł od 42".
 
Ostatnia edycja:

pink25

New member
norbikz napisał:
Sorki, ze cytuje sam siebie, ale zastanawia mnie to ze cytowanego posta pisalem jakies 2 godziny temu a pojawil on sie na 42 stronie przed postami ktore byly juz... wczesniej. O co tu chodzi...???

PS. Moje pytanie na temat TV wciaz aktualne :)

czas na serwerze sie rozjechał, bardzo poszedł do przodu i po naprawie/synchronizacji cały czas gonilismy posty, które wczesniej już napisalismy w złej "przestrzni czasowej" ;). Juz dogonilismy jak widzę czas i bedzie chyba juz ok :).
 

sosna

New member
Jakieś klopoty z "zegarem" na forum.

Ktoś pisał wcześniej, że mają wejść nowe modele z serii 80, przełom marzec/kwiecień.
Na razie nie ma śladu po 37pv8. Czy lepiej PV8, na pewno tak. Wygląda na to że pv8 ma panel G10 z modelu pv70 (pv7 ma G9).
No a raczej bez dyskusyjne jest że najlepiej 37pv80, zpowiada się że tepanele G11 sporo wniosą... Kwestia ceny niestety.
 
Do góry