Panasonic seria PV80 i PV8

ArtS007

New member
Bez reklam
Ta seria jest reprezentowana przez wszystkie rozdzielczości. W tym SD.

Ciekawe. Ale wyglądają naprawdę sexy.

ArtS :)
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
sosna napisał:
Tuner DVB-T owszem ale tylko
w serii PX...

To i tez napisalem (w skrocie myslowym) by wszedl 80-tke z DVB-T i 24p :p . Jak na razie co bedzie zawieral PV nie wiadomo, chyba ze masz lepsze informacje niz te ktore sa podane na panasonic.pl, jak zawsze nie pozbawione błędów (ale to juz norma).

Pzdr. (C)G
 

facet

Member
Bez reklam
Witam.

Gdyby znalazło się grono chętnych na ten model (42") z Katowic i okolic to byłbym chętny na ten tv.
Super - jeśli mozna by było wytargować 3500 za sztukę :)

Cena u Kajta tez skoczyła :(
 

pink25

New member
komanch napisał:
pewnie się dowiedzieli o kilkuosobowych zakupach, będą mieli z czego 50zł opuszczać :D

niestety chyba tak jest. Sporo nas tam chyba zadzwoniło, ja pytałem mailowo. Za duzy nagle popyt sie zrobił. Ale mogą sie przejechać taką strategią. Ja wiecej jak 3500 na tem moment nie dam i basta ! :). A generalnie max 3500 zł i tu w wawie chce :).
 

cygan

Member
No, no, no... śliczna ta "szwajcarska"10 ! Najładniejszy dla mnie kształt,sam ekran bez zbędnej obudowy, na ścianie to miodzio :) Niższy i cieńszy. Technicznie podobnie jak pv70, ale chyba też chyba walą lipę na stronie...bo pobór mocy 100W większy; dziwne.
Nie napisali jakiej generacji panel a podają jasność, gdzie inne kraje nie podają. Co kraj, to obyczaj -i oby "czaj" to :D
 

ulysse

New member
Coraz więcej tych informacji się pojawia :)
Mam pytanko co do 50" Plazm z serii 80 czym się różnią PV, PY i PZ, PX ? Bo już nie wiem końcu jakie modele mają być u nas dostępne ? Mógłby ktoś mi to rozjaśnić które będą dostępnę i jaką charakteryzują się rozdzielczościa ?
 

ulysse

New member
Czyli nie będzie modelu z rozdzielczością 1366x768? bo z tego co przez ostatni miesiąć się naczytałem to Hd ready to rozdzieczość 1280x720. I jak to się ma do tej 1024 x 720 w panasonicu ? Nie będzie różnicy widocznej ? Bo na FullHD mnie raczej nie będzie stać ?
 

facet

Member
Bez reklam
ulysse napisał:
Czyli nie będzie modelu z rozdzielczością 1366x768? bo z tego co przez ostatni miesiąć się naczytałem to Hd ready to rozdzieczość 1280x720. I jak to się ma do tej 1024 x 720 w panasonicu ? Nie będzie różnicy widocznej ? Bo na FullHD mnie raczej nie będzie stać ?


Przyłanczam się do pytania.
Czy to znacząca różnica ???
 

GrzesB

New member
Nie zaprzątajcie sobie głów wbudowanym tunerem DVB-T w niektórych modelach - to się do niczego nie przyda. Już teraz prawie na pewno nie będziemy stosowali kompresji MPEG2 tylko MPEG4, a ostatnio pojawiły się eksperymenty z kodowaniem dźwięku... Nasi decydenci (za namową nadawców) zapewne dostarczą nam atrakcji związanych ze standardem DVB-T, który zostanie przyjęty w kraju. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://www.emitel.pl/forum-dyskusyjne

Pozdrawiam
 

mati23

New member
ktoś wspomniał...

witam. jestem tutaj nowy ale sam od pewnego czasu mam dylemat co do wyboru odpowiedniego tv. no ale nie o tym mialo byc. zauwazylem ze ktos juz w tym watku wspomnial o sklepie dla idiotów. tak sie sklada zrobilem fotke w sklepie dosc podobnym. ciekawe co wy na to???
 

Attachments

  • IMAG0007.jpg
    IMAG0007.jpg
    41,9 KB · Wyś: 300

Kedarz

New member
No i co z tym łączem Ethernet jest czy go nie ma w tym TV, bo jakoś nikt nic o nim nie pisze a było by tociekawe rozwiązanie do nagrywania na dyski sieciowe.
 
Do góry