Panasonic seria G20 (TX-P37G20, TX-P42G20, TX-P50G20) test y, opinie etc...

yaneq

New member
Bez reklam
bo dostanę ten model w reklamacji za inną plazmę.
w tej chwili mają G20, co do reszty czyli np. S20 to na dniach na pewno nie będą jej mieli.
tak powiedziała mi kobitka z panasonic.
 

boggio

Member
Byłem dziś w MediaMarkt w Rzeszowie i mają TX-P42G20 w cenie 4599zł, obok stał TX-P42C10 za 2399zł, sygnał Demo Panasonica puszczone z Blu-Ray. Nie miałem czasu na sprawdzenie ustawień w TV, ale jakoś nie widziałem różnicy między tymi plazmami. Więc gdzie te nowości ? Albo ja jestem ślepy, albo sam nie wiem co. :niewiem:
 

tom123456q

New member
W Rzeszowie w MediaEkspert na Przemysłowej mają powieszone obok siebie G1510 , S10 i X10. Wg. mojej oceny S10 ma lepszy obraz od G10.
PS. w promocji maja tam np. 42X10Y za 1995 PLN. 50x10 - ok 2700
 

kaukaz

New member
Bez reklam
Byłem dziś w MediaMarkt w Rzeszowie i mają TX-P42G20 w cenie 4599zł, obok stał TX-P42C10 za 2399zł, sygnał Demo Panasonica puszczone z Blu-Ray. Nie miałem czasu na sprawdzenie ustawień w TV, ale jakoś nie widziałem różnicy między tymi plazmami. Więc gdzie te nowości ? Albo ja jestem ślepy, albo sam nie wiem co. :niewiem:
NOOO i mamy pierwszą opinie forumowicza:-Dskoro nie widać różnicy to po co przepłacać:roll:
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Ja nie wiem jak ktos chce jakąs roznice na materiale demo zobaczyc :) i to jeszcze w mediamrkt

Przeciez telewizory te to nie przepasc 10 letnia miedzy sobą...
 

boggio

Member
I właśnie puszczając takie DEMO sami sobie szkodzą, bo ja bym nie kupił w takim układzie G20, tylko C10. :razz: Wiadomo, że na innym sygnale, oba TV mogły by pokazać co innego, ale tego nie było jak sprawdzić.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
kaukaz -możesz spokojnie udać się do okulisty.
Różnice nawet w rozdzielczości czyli ilości szczegółów na obrazie jest duża na tyle że nawet ktoś z przeciętnym wzrokiem zauważy różnicę o ile zachowa właściwe warunki do oglądania. Jeśli staniesz w odległości 5 metrów to podzielam Twoją opinię. Ale jeśli zachowasz właściwe proporcje przekątnej do odległości to różnica jest ogromna. Nie mówiąc już o
czytelności czcionki czy płynności obrazu.
 

kriswas

Member
Bez reklam
Widzę, że w raz z pojawianiem sie nowych modeli Panasonica, powracają schematy wypowiedzi z wątków dotyczących starych modeli. Proponuję koledzy, abyście przeczytali te stare wątki, he he he ... powtórka z rozrywki: ceny i spekulacje na ich temat, dostępność, no i licytacje pozbawione racjonalności typu: skoro nie widać różnicy to po co przepłacać ;) Zaraz też pojawią się wieszczący, że w takim przypadku zakup modeli z najwyższej półki, pozbawione jest sensu, co samo w sobie jest... bezsensem. Sam osobiście tego doświadczyłem i teraz bogatszy o tą wiedzę wiem jedno: spekulacje mają to do siebie, że mają się nijak do tego co będzie się działo na rynku konsumenckim. Będą klienci, którzy zakupią TV z poszczególnych segmentów i zaciekle będą udowadniać, że ich wybór był jedynym słusznym/ vide mój spór z kol.gorilla w temacie S10 vs. G10/. Ja, poprzez modele G10 i V10, postanowiłem przerwać, przynajmniej na jakiś czas, ten chocholi taniec i zakupiłem Philipa 46PFL9704 i powiem krótko: decyzja była właściwa! Powrócił spokój, radość i normalny tok życia codziennego. A telewizor, no cóż :shock: jest rzeczywiście bardzo dobry. Pozdrawiam i z ciekawością śledzić będę ten wątek!
 

kaukaz

New member
Bez reklam
kaukaz -możesz spokojnie udać się do okulisty.
Różnice nawet w rozdzielczości czyli ilości szczegółów na obrazie jest duża na tyle że nawet ktoś z przeciętnym wzrokiem zauważy różnicę o ile zachowa właściwe warunki do oglądania. Jeśli staniesz w odległości 5 metrów to podzielam Twoją opinię. Ale jeśli zachowasz właściwe proporcje przekątnej do odległości to różnica jest ogromna. Nie mówiąc już o
czytelności czcionki czy płynności obrazu.
Czy ty KIKI sądzisz ze w MEDIA MARKT są obiektywne warunki do porównywania obrazu TV:blagam:.Ja osobiscie nie kupiłbym juz TV HD READY choć różnice międzyFULL HD widać wyrażnie tylko na BLUE RAY lub kompie i z odległosci około 2m od odbiornika dla zykłego sygnału nawet okulista nie pomoze bo obraz będzie taki sam w szczegółach:cool:a aluzja ze róznicy nie widział w warunkach sklepowych była :Dżartem osobiscie patrząc w sklepach na telewizory nie wiedząc o zaletach TV PDP kupiłbym bez wachania LCD:fool: tak też robi większość klijentów[MEDIA MARKETOW itp]AAA i jeszcze jedna aluzja do ciebie KIKI czy ty naprawde sądzisz ze za płynnosć obrazu odpowiada rożdzielczość matrycy ,panelu:lol:ja sądze że układy,procesor sterujące wizja podawaną na złączach:banned:chyba ze miałeś na myśli ogólne różnice względem tych modeli:roll:
 
Ostatnia edycja:

gorylla

New member
Bez reklam
Ej, kriswas, musisz odgrzewać stare kotlety?

Nie podoba mi się, że wymieniłeś moją osobę w kontekście zaciekłości w udowadnianiu słuszności swojego wyboru. Użycie w tym kontekście tego słowa nadało mu bardzo pejoratywny charakter, a tym samym postawiłeś moją osobę w negatywnym świetle. A kulturalne przekonywanie do swoich racji i popieranie ich racjonalnymi argumentami nie ma nic wspólnego z obstrukcyjną zaciekłością. Powiem Ci tylko tyle, że moje argumenty trafiły do bardzo wielu osób i otrzymałem setki privów z podziękowaniami. Więc nie możesz mnie stawiać na równi z gronem różnego kalibru pieniaczy-oszołomów. Ale z drugiej strony poniekąd rozumiem, co miałeś na myśli, bo spotkałem się z takimi osobami.

Ja też śledzę ten wątek ja Ty, i na razie nie mam nic do powiedzenia, bo wątek jest jeszcze mocno jałowy. Takie pobożno-życzeniowe gdybania i inne duperele nie są specjalnie zajmujące. Więc zasadniczo podzielam Twoje zdanie- poza wyartykułowanymi wyżej zastrzeżeniami.

Ciekawiej z pewnością zrobi się w momencie, aż ktoś wjedzie z własnymi doświadczeniami z obcowania z nowym modelem. Szczególnie liczę tu na kolegę yanka, który, zapewne jako nieliczny, będzie miał bezpośrednie porównanie poprzedniej eski z nową g i to w warunkach domowych, najprawdopodobniej nawet na tym samym źródle, a nie w sklepie. Pozdr.
 

Jeffik83

New member
Kriswas wrzuciłem w google tego twojego 46PFL9704 i wyszła mi cena koło 10000zł. To co ty się zastanawiasz nad g10, v10 za połowe mniej a potem kupujesz taki tv? Po co ty to wogóle piszesz? Ludzie jak się zastanawiają nad g10 albo v10 to alternatywa też powinna być w tym przedziale cenowym. To jakby się zastawiać octavia czy golf a kupić bmw.
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
święta racja

Mozna by wrzucic jakies Kuro za 15 tys :) - napewno bedzie zdecydowanie lepsze niz G10, V10 czy G20 :)

Ba, nawet lepsze od V20 :)
 
Do góry