Panasonic PY85

Leszczu

New member
Cytat:
Napisał zozulka
... Jedynym sklepem jest Euro RtV Agd w internecie (na sklepach nie mają). W centrali mają 14 sztuk, no już 13 :wink:. Obecna cena to 5338,99zł z dostawą do domu - nie ma opcji z odbiorem w sklepie. Mowa o modelu 42 calowym, nie wiem jak inne.


Dobija mnie taka gadka ze nie ma mozliwosci odbioru w sklepie a jak sie trafi uszk egzemparz to co ? z nowu pakowanie nerwy kiedy wymienia a moze Pan zepsol itp itd!!!!!
Ja zamowilem 50PY800 w centrumpromocji i czekam na tel kiedy mam przyjechac po odbior i wyprobowanie na miejscu.
 

cooper69

New member
No to już rozwiewam twoje wątpliwości :)

Zamówiłem wczoraj w Euro 42PY85. Przyszedł dziś, Panowie wnieśli, zapytali się czy rozpakować więc przystałem na propozycję. Po rozpakowaniu sami stwierdzili strzał w matrycę - była w popękana. Zapakowali więc z powrotem. Drugi egzemplarz ma być w poniedziałek.
Morał z tego taki:
- otwieraj i uruchamiaj towar przy dostawcy
- warto zapłacić te parę złotych więcej za spokój z wymianą
 

m2008

New member
Proszę nie cytować poprzednika. ArtS :)

Dokladnie, u mnie tv bedzie w poniedizalek. W sklepie powiedzieli ze panowie przyjada, wniosa, rozpakuja, sprawdza czy jest ok, jak cos nie gra pakuja spowrotem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

RheeTCT

New member
Podawjcie przy okazji nazwy sklepów,które umożliwiają sprawdzenie w domu.Normalny kurier rzadko się zgadza zaczekac na otwarcie pudła tylko.
 

jedras21

New member
Potwierdzam dobre podejscie do klienta sklepu Euro. Dzisiaj przywiezli mi PY85 ale nie bylo mnie przy odbiorze. Odebrala zonka przy ktorej sprawdzili czy nie ma rys itd. Gdyby po odpaleniu bylo cos nie tak to kazali dzwonic i wymieniaja egzemplarz. Na szczescie cacko gra, w menu 0 przepracowanych godzin. Na razie jedzie na sygnale analogowym z kablowki i zrozumiale jest ze nie ktore kanaly chodza lepiej inne gorzej. Mam jedną tylko zagwozdke. Czy znacie jakies łatwe ustawienia kanałów? Ustawilem na auto ale kanaly sa poustawiane wedlug widzi mi sie telewizorka. A jak przechodze na sterowanie reczne to kazdy kanal musze dostrajac recznie. Szukam opcji zeby poustawiane kanaly przez plazme moc poprzesuwac kolejnościa taka jak ja chce nie wychodzac za kazdym razem z menu ustawienia. Pomóżta.........................
 

szubiel

New member
Mam pytanie natury technicznej.
Otóż zauważyłem, iż mój telewizor nie rokodowuje dźwięku kodowanego przez DTS, ACC oraz AC3, po podłączeniu przez HDMI. Nie jest to waina kabla, gdyż mam dwa i nażadnym nie działa. Z Dolby Digital sobie radzi.
Czy to jest normalne?

Dźwięk w systemie DTS oraz ACC sprawdzałem na konsoli PS3, natomiast AC3 na tunerze HD VECTRY.
 

Herhor70

New member
m2008 napisał:
:)
mozna odbior w sklepie zrobic :) wystarczy zaznaczyc ze na raty sie bierze, wtedy dowoza do sklepu i tma trzeba podpisac umowe. ja tv bede mial najpozniej w poniedizalek podobno. wczoraj zamowilem, dzisiaj ide podpisac umowe no i tylko czekac na tv :)
Nie można! Ja tak zrobiłem (raty w sklepie) i pomimo to odbiór w sklepie nie był możliwy. Po podpisaniu umowy kredytowej, magazyn główny podał konkretną datę dowozu telewizora do domu. Chciałem odebrać w sklepie, ale pani powiedziała, że ona też nie ma możliwości zmianienić w systemie na odbiór osobisty w sklepie... :(

Czy znacie jakies łatwe ustawienia kanałów? Ustawilem na auto ale kanaly sa poustawiane wedlug widzi mi sie telewizorka. A jak przechodze na sterowanie reczne to kazdy kanal musze dostrajac recznie. Szukam opcji zeby poustawiane kanaly przez plazme moc poprzesuwac kolejnościa taka jak ja chce nie wychodzac za kazdym razem z menu ustawienia. Pomóżta.........................
W instrukcji na stronie 25 jest napisane, w jaki sposób można posortować kanały po instalacji AUTO ;) ('żółty', przyciski 'góra', 'dół' i 'żółty' dla zapamiętania). :D
 
Ostatnia edycja:

RheeTCT

New member
do Pikmin

Raczej się nie doczekasz.To temat-rzeka.Zajrzyj do wątków o kazdym tv i poczytaj.Jak nie masz czasu to idz do sklepu i weź co Ci serce podpowiada.
 

Pikmin

New member
No cóz zamówienie poszło ,padło na panasonica (oczywiście zamówienie nie wiążące w euro rtv), ale wątpliwości jest wiele dzisiaj bylem w sat.. i gość mówił że jak do pc(filmy) , xbox 360 i cyfrowy polsat(no może wymienie na "N") , to tylko lcd, i znowu proble wrócił.
A czytając forum też jednoznacznej odpowiedzi na moje pytania nie otrzymałem.
Bynajmniej żaden z fachowców na forum się niewypowiedział bez urazy dla innych :). Ale jeszcze czekam na podpowiedzi co wybrać , bo do realizacji zamówienia jeszcze daleko od 3 do 14 dni.
 

maciek2x2

New member
Mam pytanko - jak moge wejsc do trybu serwisowego w 85tce? Wiem ze trzeba cos nacisnac na panelu i trzy razy zero na pilocie. Moglby ktos dokladnie opisac? Z gory dziekuje
 

bobik007

New member
Bez reklam
było milion razy, panowie czytać,szukać...na telewizorze przycisk ściszania a na pilocie trzy razy 0 (najlepiej do skutku, aż się pojawi plansza serwisowa).
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Moderatorze, czy ty to widzisz? Jeśli tak, to czemu nie grzmisz?Ileż można pytac o rzeczy i tak powtarzane juz setki razy..........
Opcja szukaj!!!!
 

bobik007

New member
Bez reklam
kolego Pikmin nie słuchaj sprzedawców w sklepach, sam dokonuj wyboru, na podstawie własnych testów, no i oczywiście naszego forum, powiem ci że jak ktoś mówi,że plazma nie nadaje się do cyfrowego sygnału albo konsoli to bredzi. widziałem w akcji słabszego w teorii brata PY, 42PV80 i powiem ci że obraz mnie zachwycił, widziałem obraz z kablówki, Fergusona 8900-cyfra+ i konsoli PS3-gry i filmy na blurayu, z kablówki wiadomo w zależności od nadawanego sygnału, Ferguson 8900 obraz sd bardzo dobry, hd miód, no i konsola, tutaj poziom miodu sięgnął zenitu (wylewał się poza ramę tv):krol:, także jeśli nadal się zastanawiasz czy kupić PY, to już przestań tylko kasa w portfel i do sklepu...a poziom twojego zadowolenia będzie bliski 100%, ale pamiętaj, że ostateczną decyzję podejmujesz ty...
 

Pikmin

New member
No i takie odpowiedzi lubie krótko i na temat.Rozwiewasz moje watpliwości i chyba zostane przy panasonicu:) .Ale jak ktoś ma coś jeszcze do powiedzenia to czekam:)
 

bobik007

New member
Bez reklam
jeszcze taka drobna podpowiedź...jak masz zamiar wydać te kilka tysiaczków to może warto zamówić prezentację w domu??wtedy twoje wątpliwości będą zupełnie rozwiane...

Leszczu, a jaką masz wersję??
 

aevash

New member
DVB w PZ85

Witam,

mam pytanie czy zna ktos model karty dekodujacej MPEG4 DVB-T wspołpracujacej z TV Panasonica? Testuje karte Viaccess lecz niestety nie dziala.

pozdro
 
Do góry