Panasonic PY85

Pikmin

New member
Powiem tak, ja jestem królik doświadczalny ale gdyby panasonic był ok , to i mój brachol by się o niego pokusil.Ja jestem zdecydowany na tv tylko jest kwestia jaki. Brachol czeka , ale jest możliwość żeby kupić 2 odrazu, tylko jakie?
 

sittek

New member
no i jeszcze trochę a wszystko pierdyknie i ......wrócimy do Junostów i Rubinów :)

pikmin : seria PY80. Wielkość określ sam do swoich mozliwości lokalowych i odbieranego sygnału.
Ja po 6 miesiącach juz sie zzdecydowałem. Teraz sprzedaję butelki i szmaty....
no i jak masz mozliwość prezentacji to zamów. Bedziesz spokojniejszy.
Ja choćbym chciał to do mnie do UK pewnie nie dojeżdżają :)
 
Ostatnia edycja:

jedras21

New member
Dzięki Herhor70. Jakoś nie doczytałem o tym żółtym przycisku sterowania stacjami. To pewnie emocje z nowego "pudła":)
 

bluemen

New member
owa "wada" nie podlega gwarancji

maciek2x2]I zaczynaja sie problemy z 85kami (tak jak wczesniej pisalem chodzi o linie)...

Prawdopodobnie linie powstaja od "zbyt mocnego dokrecenia panelu"
Panasonic w wielu przypadkach twierdzi ze owa "wada" nie podlega gwarancji[/quote]
Czy ktoś wie na jakiej podstawie Panansonic może się tak zachowywać.:(

Kolego Maciek2x2 nie jesteś sam, informuj nas jak rozwija się sytuacja.

Jako konsumenci powinniśmy zorganizować antykampanie aby natsępni nie kupowali takich "bubli".
 

leszcz

New member
ja nie zauważyłem żadnych pasów
mam go juz 2 miechy i nic nie wpadło mi w oko takiego strasznego

a gdzie to nowe firmware mozna zdobyć ???
pisałem przed momentem do Panasonic Polska w celu potwierdzenie że takie coś do naszych 85 zostało wypuszczone
 

brx

New member
Pikmin napisał:
Powiem tak, ja jestem królik doświadczalny ale gdyby panasonic był ok , to i mój brachol by się o niego pokusil.Ja jestem zdecydowany na tv tylko jest kwestia jaki. Brachol czeka , ale jest możliwość żeby kupić 2 odrazu, tylko jakie?

Sam długo się zastanawiałem nad wyborem TV i w końcu padło na 42PY85 i jestem bardzo zadowolony zarówno pod względem współpracy z PS3 jaki i kanałami sd (sygnał póki co ze zwykłej zbiorczej anteny). Fajną opcją w tym TV jest IFC, która nadaje trochę inny wymiar oglądanym filmom. Forumowicze porównują to do "teatrzyku telewizji" :cool: i nie wszystkim się podoba, ale jak dla mnie wypas.

Pozdrawiam
 

jedras21

New member
Niestety moja instrujcja obslugi ma tylko 15 stron i nie ma tam ani slowa jak posegregowac kanaly dzieki zoltemu przyciskowi. Moze jakis maly skan 25 strony gdzie bedzie krok po kroku jak do tego dojsc.........
 

maciek2x2

New member
Dzis sie strasznie zdenerwowalem na moje "cacko" Nie dosc ze widze na nim te cholerne linie to jeszcze na samym srodku znalazlem MARTWY swiecacy na niebiesko PIKSEL ! Jutro zabieram go do sklepu. Niech wymieniaja. Mam nadzieje ze zrobia to od reki. To juz moj drugi wadliwy model. Najpierw glosniki teraz linie i piksel. Szkoda slow...
 

jaroslawp

New member
Maciek2×2: W jednym z pierwszych postów o liniach napisałeś,że widać je z odległości ok. 1-2m. Czy przy oglądaniu z ok. 3m też są widoczne?
 

maciek2x2

New member
Na swojej 85 ma dwa rodzaje linii. Pierwszy rodzaj linii to wlasciwie jedna szara linia widoczna na jasnym tle albo gdy przesowa sie kamera np podczas meczu pilki noznej. Widac ja i z bliska i z daleka. Drugi rodzaj linii to kilka jasnych cienkich linii widocznych przy szybkiej akcji oraz na jasnym tle. Z daleka widac je dopiero po bardzo dokladmym przygladnieciu.
Do tego wszystkiego jeszcze doszedl blokujacy sie piksel tzn pojawiajacy sie dopiero po ok 10min ogladania tv. Zastanawiam sie czy nie wymienic tego "wynalazku" na Sony 40w4000. Jest to juz moj drugi model Panasonica 85. Jutro jade do sklepu. Mam nadzieje ze sprzedawca wymieni go od reki mimo iz kupilem go miesiac temu... Oby ten trzeci okazal sie bezawaryjny...
 

leszcz

New member
maciek2x2

ja pasów żadnych nie mam albo ja ślepy :grin: :grin: :grin: :grin:

za to mam jeden nii to czarny ni to czarno-czerwony jeden pixel martwy w dolnym prawym rogu tuż koło ramki .
Z tego co wiem nie wymieniają TV jak sie ma jeden martwy pixel ( reguluje to norma europejska - muszą być chyba wiecej niż 3 )


Czekam jak zakończą się Twoje boje z serwisem . Czekam na info będę śledził to uważnie . Dowiedz się co z tym martwym jednym :eek:k:

pozdrawiam i życzę aby było dobrze za 3 razem !!! nie kupuj LCD bo to porażka w SD
 

maciek2x2

New member
Z tego co czytalem na angielskich forach angole wymieniaja nawet z jednym zlym pikselem bez problemu. Jutro sie przekonam. Gdy wymienialem pierwszy wadliwy model sprzedawca nawet go nie rozpakowal by zobaczyc co jest nie tak tylko z magazynu przywiozl mi kolejny. Mam nadzieje ze i tym razem wymieni mi od reki mimo iz kupilem go miesiac temu...
 
Do góry