ONKYO TX-NR626 czy DENON AVR-X2000

Maras2012

New member
Niestety przypadłość objawiła się na sofcie na jakim przyszedł ze sklepu, w miedzy czasie 2 razy wykrył nowszy soft i go aktualizowałem, żadna z aktualizacji nie naprawiła problemu, łącznie z najnowszą.

Po za tym na allegro co jakiś czas widzę uszkodzone ampli ONKYO np bez listwy HDMI, teraz też ostatnio widziałem TX-NR626 w licytacji około 500 pln (nie wiem czy się sprzedał i za ile ostatecznie) ale także sprzedawany jako uszkodzony - wyłączanie się amplitunera.

To dla mnie jako konsumenta szanującego swoje pieniądze dyskwalifikuje ten produkt i zraża do innych produktów tego producenta. A jeżeli od kilku generacji nie potrafią rozwiązać problemów z HDMI i/lub wypuszczają niedopracowany soft robiąc z klientów królików doświadczalnych to co myśleć o takim producencie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

cezary69

New member
Bez reklam
Było podobnie z odtwarzaczem WD Live przez aktualizację uwalili masę sprzętu swój też odesłałem na wymianę. Niestety takie czasy ciągle tylko pośpiech pośpiech i niesprawdzone do końca wpuszczają do sieci, a użytkownik ponosi konsekwencje.
 

kolaboracja

New member
Witam.

Pozwolę sobie podpiąć pod ten temat z pytaniem.. posiada ktoś taki zestaw:
Denon avr-x2000 + Roth Oli Roth 40 / Melodika BL40 - lub mógłby go pochwalić/skrytykować, zaproponować alternatywę (...)?

Pomieszczenie ok. 25m^2 - co grane - wiadomo filmy/muzyka wszelaka

Zgóry dziękuję za wszelkie opinie, sugestie.

Br,
K.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam te kolumny i jestem bardzo zadowolony. W tym przedziale cenowym to dobry wybór. Oczywiście nie jedyny. Kolumny grają ciepło z mocnym miękkim basem. Miałem je wcześniej z Denonem 1611 i było ok choć z Marantzem jest sporo lepiej. Seria X gra dość żywo więc powinno być ok. Najlepiej wybierz się na odsłuch.
 
Do góry