ONKYO TX-NR626 czy DENON AVR-X2000

rzezba

New member
tak oczywiscie ale po co przeplacac za yamahe jak mozna dostac, to samo i wiecej w nizszej cenie onkyo... :razz:
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
tu już jest ucho bo dla Ciebie onkyo lepsze i tańsze no ale dla mnie onkyo nie pasuje a tym bardziej do moich kolumn po prostu mi nie pasuje i z tym nie powinieneś mieć problemu hehe:p. Widzisz Ty czegoś nie rozumiesz, tak jak ja nie rozumie że ktoś lubi stereo z onkyo:) i Amen
 

rzezba

New member
moze poprostu onkyo dobrze wsplogra z klipsami, bo slyszalem juz takie opinie. Cos w tym jest, bo duzo sklepow HI-FI, dosc czesto kompletuje klipsch z onkyo. Zdrowas...:razz:
 

rzezba

New member
a jak tak lubisz sie przekomarzac no to prosze ale klipsch lepszy od monitor audio no nie-e ? :razz:
 
Ostatnia edycja:

rzezba

New member
uzywasz onkyo, a wiec powiedzmy, ze sie zgodze z Toba ale pod warunkiem, ze napiszesz o klipsch, ze sa jedne z najlepszych... :razz:
 

karol001

New member
od 2 tyg szczesliwy posiadacz onkyo 626 i audio pro avanto 5.0 :D jak na ten moment w zupelnosci mi wystarcza i ze wzgledu na kino i stereo rowniez :D
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
karol001. Z czasem będziesz chciał lepsze stereo wiem sam po sobie:). No chyba że się nie zarazisz tą chorobą filską heh:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Taka kolej rzeczy bym powiedzial :) ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

karol001

New member
No dokladnie Panowie. Jak dla mnie najwazniejsze zeby kazdemu gralo to czego szukal. Jak dla mnie na ten moment daje rade tylko kable trzeba podmienic. Specjalista nie jestem choc zamierzam to zmienic. O ile na poczatku nastawialem sie na kd to teraz czesciej slucham. w ostatecznym rozrachunku pewnie wyjdzie 50/50. A to ze za jakis czas sprzet bedzie trzeba wymienic na polke wyzej albo nawet dwie to juz nieuniknione. Wtedy odezwe sie po porade a pozniej pojde posluchac :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To jest dobre rozwiazanie a tym bardziej jak masz miejsce na klocki :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Maras2012

New member
od 2 tyg szczesliwy posiadacz onkyo 626 i audio pro avanto 5.0 :D jak na ten moment w zupelnosci mi wystarcza i ze wzgledu na kino i stereo rowniez :D

2 tygodnie powiadasz ;-)) daj znać za jakiś czas.

u mnie TX-nr626 zaczął się sypać po ok 1,5 miesiącu użytkowania. Chyba nadal Onkyo tak jak w poprzednich generacjach ma problem z listwą HDMI. Nawet w standby w trybie "„HDMI Through" także potrafił się całkowicie wyłączyć rozłączając połączenie dekoderaTV z telewizorem. Potrafił się też wyłączać niezależnie od źródła wejścia wyjścia sygnału, niezależnie na które wejście HDMI podawany był sygnał i z którego HDMI-out oglądałem (TV, Projektor) Potrafił się bez powodu całkowicie wyłączyć po czym po ręcznym ponownym uruchomieniu wyskakiwał "HDMI start up" i ampli musiał przejść od nowa całą procedurę inicjalizacji. czasami po takim rozłączeniu nie chciał się uruchamiać. Pomaga tylko "POWER" plus szybka zmiana źródła sygnału np na FM, po czym z nów oczom ukazywał się stały komunikat "HDMI start up" Czasami 3 dni było ok a czasami 3 razy podczas jednego filmu się wyłączał.

Fakt stosunek cena do możliwości/wyposażenia bardzo dobry. Trudno dostać tańszy (1800pln) sieciowy ampli z 2-wyjściami HDMI do tego od razu z Bluetoothem i WiFi na pokładzie.

Niestety jakość/bezawaryjność tu się mega zawiodłem. :sad:
 

cezary69

New member
Bez reklam
2 tygodnie powiadasz ;-)) daj znać za jakiś czas.

u mnie TX-nr626 zaczął się sypać po ok 1,5 miesiącu użytkowania. Chyba nadal Onkyo tak jak w poprzednich generacjach ma problem z listwą HDMI. Nawet w standby w trybie "„HDMI Through" także potrafił się całkowicie wyłączyć rozłączając połączenie dekoderaTV z telewizorem. Potrafił się też wyłączać niezależnie od źródła wejścia wyjścia sygnału, niezależnie na które wejście HDMI podawany był sygnał i z którego HDMI-out oglądałem (TV, Projektor) Potrafił się bez powodu całkowicie wyłączyć po czym po ręcznym ponownym uruchomieniu wyskakiwał "HDMI start up" i ampli musiał przejść od nowa całą procedurę inicjalizacji. czasami po takim rozłączeniu nie chciał się uruchamiać. Pomaga tylko "POWER" plus szybka zmiana źródła sygnału np na FM, po czym z nów oczom ukazywał się stały komunikat "HDMI start up" Czasami 3 dni było ok a czasami 3 razy podczas jednego filmu się wyłączał.

Fakt stosunek cena do możliwości/wyposażenia bardzo dobry. Trudno dostać tańszy (1800pln) sieciowy ampli z 2-wyjściami HDMI do tego od razu z Bluetoothem i WiFi na pokładzie.

Niestety jakość/bezawaryjność tu się mega zawiodłem. :sad:

Być może jest to wina oprogramowania... mam 616 i po wgraniu najnowszego czasem tak jak piszesz potrafi się sam wyłączyć choć ma sygnał z komputera. Wcześniej ani razu nie było takiej historii i temu obstawiam skopane nowe oprogramowanie. Nie jest to częste, ale trafia się coś namieszali z auto off lub niesprawdzone do końca oprogramowanie. Cóż ciągle słychać o niedorobionych poprogramowaniach czy w tej czy w innej firmie. Mam nadzieję, że przy aktualizacji będzie wszystko ok.
 
Do góry