Onkyo 616 wadliwy procesor

szampan33

New member
Sprawdź to:
Menu/Audio/Głośność/skala:i zanacz 0-98 bo może masz tam coś źle ustawione że max masz na 75. Oraz niżej opcja LIMITER ustaw na wył.
Mi pasuje jak same Fronty bez suba grają ale każdy ustawia pod siebie.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka


Masz rację. Ale Twoich frontów nie trzeba wspomagać, a moje raczej tak.
Posprawdzam wszystko jeszcze raz i jeszcze raz wszystko poustawiam.
Popiłem trochę bo cały tydzień opijam:grin::grin::grin: to pewnie coś pobroiłem i teraz nie pamiętam :-?
 
Masz rację. Ale Twoich frontów nie trzeba wspomagać, a moje raczej tak.
Posprawdzam wszystko jeszcze raz i jeszcze raz wszystko poustawiam.
Popiłem trochę bo cały tydzień opijam:grin::grin::grin: to pewnie coś pobroiłem i teraz nie pamiętam :-?
Hehe a to dobre ;) ale już dajesz radę.
Jeśli chodzi o fronty to tak i nie, czasem jak mnie sąsiadka z rana wku....bo tłucze młotkiem schabowy od 9 to suba odpalam do frontów i takie plumkanie z rana leci hehe ;) a potem jest ale pan muzyki słucha a ja jej ale pani z rana młotkiem napier... 3dzień pod rząd.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Rafal7

Banned
Bali kup jeszcze jedna taka sztukę suba :)
Swoją drogą, mi nigdy nie przeszkadza jak sąsiadka schabowe tłucze, to akurat jest normalne.
 
Bali kup jeszcze jedna taka sztukę suba :)
Swoją drogą, mi nigdy nie przeszkadza jak sąsiadka schabowe tłucze, to akurat jest normalne.
Nooo od 9 do 11 w poniedziałek, wtorek środa a w piątek ryby ma i smród od rana na klatce :)
A szczerze kiedyś myślałem o 2szt ale zaniechałem ten jeden dobrze trzęsie.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

szampan33

New member
Sprawdź to:
Menu/Audio/Głośność/skala:i zanacz 0-98 bo może masz tam coś źle ustawione że max masz na 75. Oraz niżej opcja LIMITER ustaw na wył.
Mi pasuje jak same Fronty bez suba grają ale każdy ustawia pod siebie.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Wszystko mam ustawione tak jak napisałeś. Skala dochodzi tylko do 75, na TV rysowany słupek też tylko do 75 i się zatrzymuje zostawiając wole miejsce do końca, że to nie jest max. :niewiem:
 
Czyli trochę lepiej ;)
A masz możliwość suba w róg pokoju postawić??? Też powinien fajnie zagrać.
No widzę że na styk w rtv szafkę sprzęcik jest i ładnie to wygląda, jedno mam tylko beee te przewody zwisające w nieładu artystycznym, taką listwę w karzdym markecie budowlanym kupisz i już będzie inaczej wyglądać
d90ff550e81c2bc05e5c82078cdcac71.jpg

A co do ustawień to dziwne że na max nie da się ustawić.


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

szampan33

New member
Mam taką listwę. Hmmm:shock: Gdzie ty żeś wypatrzył przewód :shock:


No dzięki, że się widzi. Myślałem o adapter, gramofon i ustawić na górę, ale czy ja będę słuchać płyt winylowych? Kiedyś miałem DIORA zestawik ładny i płyty i kolumny 200 i w ogóle, było zajebiście, ten delikatny, ciepły szum płyty winylowej, nie do podrobienia :eek:k:
 
Mam taką listwę. Hmmm:shock: Gdzie ty żeś wypatrzył przewód :shock:


No dzięki, że się widzi. Myślałem o adapter, gramofon i ustawić na górę, ale czy ja będę słuchać płyt winylowych? Kiedyś miałem DIORA zestawik ładny i płyty i kolumny 200 i w ogóle, było zajebiście, ten delikatny, ciepły szum płyty winylowej, nie do podrobienia :eek:k:
No jak to gdzie????
Tv a szafka no zobacz sam na foto jak ładnie przewody zwisają

646c233ac89155cd5278b14b9df4be13.jpg


Co do gramofonu to super nawet jako eksponat na szafce fajnie wygląda. Nie bój się vinyle nigdy z mody nie wyjdą sam chciałbym mieć bo uwielbiam jak słychać trzask igły ;)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
No to teraz sygnaturę wstaw co tam masz tv, amp, kolumny itp. i wklej zdjęcia w nasze zestawy.
Ps.
Na tej ostatniej focie ładna rozdzielczość jest teraz to widać dobrze wszytko.
Generalnie dla mnie bomba...i co cieszysz się ze sprzętu co ;)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

szampan33

New member
No to teraz sygnaturę wstaw co tam masz tv, amp, kolumny itp. i wklej zdjęcia w nasze zestawy.
Ps.
Na tej ostatniej focie ładna rozdzielczość jest teraz to widać dobrze wszytko.
Generalnie dla mnie bomba...i co cieszysz się ze sprzętu co ;)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka


Poczytałem i pooglądałem trochę zdjęcia. Zmieniłeś ustawienie kolumn. Teraz lepiej.
zauważyłem też, że do mojego ustawienia powinienem mieć subwoofer z głośnikiem z przodu, bo u mnie nie ma możliwości ustawienia w narożniku. Więc szukam suba. I znów się zacznie :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry