Onkyo 616 wadliwy procesor

Ale ta cena to za sztukę czy parę.
Daj se spokój z tymi klipschami, subwoofer to tak ale nie te kolumny.
Jak już to bierz to w ciemno
http://allegro.pl/show_item.php?item=6493136086
Ja ich słuchałem i petarda, gdybym dziś miał kupować na nowo to bym się grubo zastanawiał czy Heco czy Dali.
Jak te Heco kupisz to po woli będziesz wymieniał cały zestaw na nie.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Odsłuchałem w MM suba takiego:
https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/gl-basowy-jbl-es250pw
I magnat, ale ten JBL to zmiażdżył magnata.
Ten ma końcówkę PW czyli coś tam że bezprzewodowy. Lepiej starszy model 250 i zobacz jaka cena mniejsza. Zresztą używki już poniżej 1tyś dostaniesz.
Jak szukałem suba to nie widziałem aby ludzie narzekali na JBL250 i tak samo na Klipsch R112SW oraz SW112 tylko że do Twojego metrażu one za duże są. 110 będą ok lub ten z olx JBL jest ich dużo dovwyboru do koloru.
Velodyne eq max12 słuchałem to jest klasa ale też cena duża.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Bali, nic nie stoi na przeszkodzie aby wymienić kolumny :p
Pier.....to za dużo musiałem się męczyć i nagadać żeby dobrą cenę dostać.
Kto mi teraz kupi 7.1zestaw?
I ja powiedziałem że bym miał zagadkę które brać, co do Zensorów wiadomo, ślicznie wyglądają moim zdaniem lepiej niż Heco ale cena za Heco jest super bo Dali za dużo kosztują.




Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

szampan33

New member
Ten ma końcówkę PW czyli coś tam że bezprzewodowy. Lepiej starszy model 250 i zobacz jaka cena mniejsza. Zresztą używki już poniżej 1tyś dostaniesz.
Jak szukałem suba to nie widziałem aby ludzie narzekali na JBL250 i tak samo na Klipsch R112SW oraz SW112 tylko że do Twojego metrażu one za duże są. 110 będą ok lub ten z olx JBL jest ich dużo dovwyboru do koloru.
Velodyne eq max12 słuchałem to jest klasa ale też cena duża.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka


Rozumiem, że one wszystkie są takie same, to znaczy mają te same parametry muzyczne? Bo WiFi w subie to nie muszę mieć. Bo cena jednego prawie 1600zł. a drugiego 700, czy 800zł. a grają tak samo, to po co przepłacać.
 
Rozumiem, że one wszystkie są takie same, to znaczy mają te same parametry muzyczne? Bo WiFi w subie to nie muszę mieć. Bo cena jednego prawie 1600zł. a drugiego 700, czy 800zł. a grają tak samo, to po co przepłacać.
http://www.olx.pl/i2/oferta/subwoofer-jbl-studio-250p-CID99-IDhmCLt.html#:8f063dfc68 ten jest poprzednikiem tego z wifi a tamte tańsze jeszcze starsze są, spójrz na ich tył to zobaczysz różnice w tych nowszych masz jeszcze podbicie bassu. Generalnie fajny mocny subwoofer ten JBL Studio250p zresztą słyszałeś jak gra.
Twoja decyzja albo olx abo nowy z MM na gw.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Różnią się jeszcze wielkością głośnika, ten z olx ma 25cm, a ten z MM 30cm
Hehe i wagą ;)
Nie jestem pewien co do wielkości suba a wielkości Twojego pokoju.
Jak kupisz za duży sub to nie będzie miało sensu bo nie wykorzystasz jego możliwości.
O ile się nie mylę to suby 30cm średnica to powyżej 35m2 powierzchni pokoju się nadają. Gdzieś na forum tu też jest to opisane.
No ale może kiedyś większy pokój

A ten ma 305mm membranę
https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/subwoofer-klipsch-reference-r-12sw



Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Ja tam nie widzę problemu. Idziesz na testy jak się spodoba to z 200zl rabatu uchandluj i bierz go. To że stary nie oznacza zły, może być fajnie wygrzan, ewentualnie predzej Klipscha bierzesz na test i oddajesz i wtedy JBL i będziesz wiedział który brać.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

szampan33

New member
Nie mogę nigdzie przesłuchać Subwoofer, ale za to mogę kupić kolumny Dali sensor 7. 2szt. Nowe 5 lat gwarancji za 3000zł. No i się zastanawiam.
 
Ja widzę że już sam nie wiesz hehe co kupić. Chcesz to mogę Tobie mój zestaw sprzedać za 4200zł Dali Zensor7/Zensor Vokal/ Zensor1 (5.0) system.
A suba to kupujesz w MM testujemy i po 12dniach czy 30 teraz nie pamiętam zwracasz i kasę oddają.



Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
I dobrze jak szaleć to szaleć idz na całość, zrób remont i zobaczysz co i jak. Zensory7 same moge Tobie sprzedac za 2800zl z przesylka. A caly zestaw 5.0 za 4200 a 7.0 za 5200. Znajdziesz na olx moje zensory jak cos.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry