Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

F6500

New member
Szukam chętnej osoby, która przetłumaczyłaby PVR decoder. Wszystkie niezbędne pliki do tłumaczenia prześlę na priv. Chętni pisać na priv.
 

adikor

New member
Witam od niedawna jestem posiadaczem tv 46F6500 i w związku z tym mam pytanie. Interesuje mnie screen mirroring, próbowałem go uruchomić ale nie działa. Mam samsung galaxy s2 z androidem 4.1.2, czy ten telefon nadaje się do tego? W jaki sposób uruchomić screen mirroring?
 

adikor

New member
Jest jakiś program na pc, który pozwala na oglądanie obrazu z F6500 przez wifi? Mam podobną aplikację na androida ale nie mogę znaleźć na komputer.
 

Cybe

New member
Czy zakup tego telewizora nadal jest opłacalny? Czy może jest już coś na horyzoncie i warto poczekać? Albo jest inny model, który lepiej kupić? Pytam bo podoba mi się ten tv i zastanawiam się nad zakupem.
 

dominvip

New member
Czy zakup tego telewizora nadal jest opłacalny? Czy może jest już coś na horyzoncie i warto poczekać? Albo jest inny model, który lepiej kupić? Pytam bo podoba mi się ten tv i zastanawiam się nad zakupem.

Zawsze można czekać... Ja za ten tv w kwietniu dałem 3880 przez neta OleOle. Dziś kosztuje 3200... Ale ciesze oko juz ponad pół roku. Jak miałbym cos dodać.. To brał bym 55".

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 4
 

wyspa100

New member
mam pytanie dotyczące odtwarzania filmów z pc na telewizorze przez dlna
jak dotąd wszystko było ok - i jest nadal w sumie - ale jest wyjątek...
mam film 3d wielkośc pliku 4 giga ,nagrany w formacie .mkv - matroska( obsługiwany przez telewizor - sprawdziłem ) no i tego filmu nie widać niestety na moim tv - nie ma go na żadnym folderze
czy ktoś wie jaka może być tego przyczyna ?
nie mogę sprawdzić czy idzie przez usb czy też twardziela bo nie mam takiej możliwości obecnie
 
Do góry