Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

zidanek

New member
Witam serdecznie,

wczoraj zakupiłem telewizor 40F6500 i zabrałem się dziś za testy filmów 3D i mam dziwny objaw mianowicie w odstępach około 5 sek. przez ekran przelatuje czarny pas z dołu do góry. Baterie są w porządku, kable HDMI mam ok bo na tv Sony wszystko jest ok. Wersja oprogramowania 1105.

Czy ja coś zlę ustawiłem czy tv trzeba reklamować?
 

tdx

New member
Bez reklam
Witam serdecznie,

wczoraj zakupiłem telewizor 40F6500 i zabrałem się dziś za testy filmów 3D i mam dziwny objaw mianowicie w odstępach około 5 sek. przez ekran przelatuje czarny pas z dołu do góry. Baterie są w porządku, kable HDMI mam ok bo na tv Sony wszystko jest ok. Wersja oprogramowania 1105.

Czy ja coś zlę ustawiłem czy tv trzeba reklamować?

Nie powinno tak być sprawdz jeszcze na Smart hub 3D explore jeśli będzie to samo leć do sklepu niech Ci wymienią.
 

zidanek

New member
Nie powinno tak być sprawdz jeszcze na Smart hub 3D explore jeśli będzie to samo leć do sklepu niech Ci wymienią.

Sprawdziłem na tych delfinach w tym Explore 3D i tam jest ok, ale podłączając laptopa po HDMI pod każde wejście i czy film jest w SBS czy OU to ten pas przelatuje.
 

d1010mm1

New member
Nie wiesz może jak w menu serwisowym powinno być ustawione w zakładce MAIN:Debug,Mode: Voice Debug on czy off bo chyba przestawiłem przez przypadek
 

zidanek

New member
A jak ten film przegrasz na pen? i odpalisz z USB w TV?

Hmm chyba już wiem w czym problem, ale czy na pewno. Otóż mój laptop to 1366x768 ma rozdzielczość i jak zrobiłem duplikuj ekran to miałem ten czarny pas. Jak zaś zrobiłem, że obraz ma być tylko na tv to objaw czarnego pasa ustąpił
 
Do góry