Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

d1010mm1

New member
tak to wygląda
 

Attachments

  • DSC_7966.jpg
    DSC_7966.jpg
    693,4 KB · Wyś: 1260

d1010mm1

New member
Czy da się zastąpić kamerę samsunga vg-stc3000 jakimś innym cudem i czy z tą inną da się sterować gestami ? Może ktoś przerobił temat?
 

tdx

New member
Bez reklam
Do samsunga pasuje jeszcze freetalk od skype ale w podobnych cenach te kamery były co oryginalne - tak można sterowac gestem
 

gadzeciarz

New member
pytanko odnośnie podłączenia do głośników lub wieży hi-fi

Chciałbym oglądać i słuchać- o co mi się głównie rozchodzi- filmy z pena na głośnikach z wieży. Jak podłączyć ten tv do hi-fi? Da się przez chinche? Nie chcę kupować kina domowego bo to bez sensu skoro tv pełni funkcję odtwarzacza. Może jedynie sam głośnik aktywny z satelitami....Dzięki za pomoc!
 

electro69

New member
Czy ktoś z Was ma podłączony dekoder Technisat Digyboxx HD C+ do tego TV ? ... co zrobić, żeby przy włączeniu i wyłączeniu telewizora ten dekoder się nie uruchamiał i wyłączał razem z nim ? ... wyłączyłem już w opcjach telewizora żeby nie uruchamiał urządzenia ale to nic nie pomogło ... druga dziwna sprawa ten dekoder potrafi sam się włączyć z reguły w godzinach nocnych telewizor jest wtedy oczywiście wyłączony i przy tym samoczynnym włączeniu dekodera telewizor wydaje dźwięk "stuknięcia" jak bym go włączył ... dziwne to jest.
Pozdrawiam
 

gadzeciarz

New member
Chciałbym oglądać i słuchać- o co mi się głównie rozchodzi- filmy z pena na głośnikach z wieży. Jak podłączyć ten tv do hi-fi? Da się przez chinche? Nie chcę kupować kina domowego bo to bez sensu skoro tv pełni funkcję odtwarzacza. Może jedynie sam głośnik aktywny z satelitami....Dzięki za pomoc!

a ma ktoś z Was może zestaw soundbar samsunga przy tym tv? Jak się sprawdza?
 

tdx

New member
Bez reklam
Czy ktoś z Was ma podłączony dekoder Technisat Digyboxx HD C+ do tego TV ? ... co zrobić, żeby przy włączeniu i wyłączeniu telewizora ten dekoder się nie uruchamiał i wyłączał razem z nim ? ... wyłączyłem już w opcjach telewizora żeby nie uruchamiał urządzenia ale to nic nie pomogło ... druga dziwna sprawa ten dekoder potrafi sam się włączyć z reguły w godzinach nocnych telewizor jest wtedy oczywiście wyłączony i przy tym samoczynnym włączeniu dekodera telewizor wydaje dźwięk "stuknięcia" jak bym go włączył ... dziwne to jest.
Pozdrawiam

Wyłącz anynet w TV
 

electro69

New member
Wyłącz anynet w TV
Witaj
Najpierw wyłączyłem opcję "automatyczne wyłączanie" nic nie pomogło ... później wyłączyłem cały ten "anynet" ... dalej się włączał dekoder razem z TV ... dopiero po wyłączeniu ustawionego wcześniej przeze mnie "parowania" tunera z TV już się nie włączają razem ... zobaczymy czy to pomoże bo tak jak pisałem wcześniej problem, który mnie najbardziej dziwił to samoczynne włączanie się tego dekodera kiedy telewizor był wyłączony (w tym czasie TV wydawał to "pyknięcie" które występuje przy jego uruchomieniu lub wyłączeniu) ... teraz pozostaje mi czekać i sprawdzać czy ten dziwny efekt ustąpił czy też nie.
Pozdrawiam
 
Do góry