Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

m_glod

New member
ok dziala tylko musialem dojsc do trzeciej opcji zmiany programu na dekoderze. pewnie kody zmienial. Ogolnie jestem super zadowolony. wkoncu jeden pilot do wszystkiego i to jaki ;). mam pytanie jeszcze czy to cos z filmem czy z tv. podlaczylem dysk przez usb odpalilem film w 3d i glosnosc w pokju byla zadowalajaca dopiero przy ponad 60 na skali glosnosci. chyba ze cos w ustawieniach tv mam nie tak. na dekoderze przy 20 juz jest glosno
 

fausto1

New member
Bez reklam
Korzystam z weeb.tv ale pusaczone przez łapka z racji skopanej aktualizacji i nie wiem czemu obraz HD mają strasznie słabą jakość. Czy u was też tak jest ?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

gadzeciarz

New member
Korzystam z weeb.tv ale pusaczone przez łapka z racji skopanej aktualizacji i nie wiem czemu obraz HD mają strasznie słabą jakość. Czy u was też tak jest ?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
ja podłączam kompa pod tv(hdmi) i weeb.tv śmiga aż miło! Jakość o niebo lepsza. Bez tego nie idzie oglądać
 

electro69

New member
@tdx daj znać jak wyjdzie ta nowa aktualizacja na F6500
Czy jest możliwość np. na stronie internetowej dowiedzieć się oficjalnie co wnoszą kolejne aktualizacje ? ... czy to jakaś jest wielka tajemnica ... chyba jako nabywcy sprzętu mamy prawo wiedzieć co oni tam wymyślili nowego (a z reguły co naprawili) a jak wiadomo zdarzają się i takie aktualizacje, które potrafią więcej popsuć niż naprawić :).
Pozdrawiam
 

F6500

New member
Czy można ustawić nagrywanie na czas nieokreślony? Bo żeby coś nagrać, to muszę wejść w GUIDE i dopiero tam wybrać pozycję do nagrania, a jak wiadomo nie zawsze telewizja trzyma się ściśle godzin z ramówki.

Mam problem z weeb.tv. Niektóre kanały w ogóle nie działają, a te co działają to się zacinają tak, jakby miałby mało klatek/sek. Przeglądarka chodzi płynnie. Łącze też nie jest obciążone ;/

Co do nagrań...Na kompa można przenieść, ale odczytać się ich nie da. Co innego z serią C i D, gdzie specjalnie do nich powstał program, który umożliwia odszyfrowanie do formatu (.ts). Oby powstało takie coś do serii F ;)
 
Ostatnia edycja:

TV3D

New member
Bez reklam
Mam problem z weeb.tv. Niektóre kanały w ogóle nie działają, a te co działają to się zacinają tak, jakby miałby mało klatek/sek. Przeglądarka chodzi płynnie. Łącze też nie jest obciążone ;/

;)

Zapewne masz soft 1105 ,to oprogramowanie jest skopane przez Samsunga , czekamy na nową aktualizacje co poprawi ten błąd! i weeb.tv będzie działał płynnie tak jak na poprzednich softach;-)
 

dominvip

New member
Czy można ustawić nagrywanie na czas nieokreślony? Bo żeby coś nagrać, to muszę wejść w GUIDE i dopiero tam wybrać pozycję do nagrania, a jak wiadomo nie zawsze telewizja trzyma się ściśle godzin z ramówki.

Wejdź w guide i wybierz "C" harmonogram nagrań. Również po włączeniu nagrywania z pilota na ekranie masz wybór w okienku Bieżące, weeb u mnie też tnie po nowej aktualizacji

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 4
 

Seboss

New member
Do samsunga pasuje jeszcze freetalk od skype ale w podobnych cenach te kamery były co oryginalne - tak można sterowac gestem


W jaki sposób uruchomić sterowanie gestem ? W menu nie mam żadnej opcji dotyczącej sterowania ruchami (tylko głosem), kamera oczywiście jest Samsung VG-STC3000.
 

gadzeciarz

New member
pytanie odnośnie kina domowego

Zamierzam kupić jednak kino domowe (samsung HT-E4500 blu-ray 3D 1000 watt- jest promocja tylko 849 zł) ale głównie po to by odtwarzać na nim dzwięk z telewizora i dekodera cyfry+. Niekoniecznie chcę oglądać filmy z tego odtwarzacza. Połączenie pójdzie przez kabel audio optyczny. Jest też wyjście HDMI. Moje obawy dotyczą tego czy "pójdzie" mi dzwięk zarówno z dekodera jak i telewizora na kino ?...Ma ktoś moze podobny zestaw? Z góry bardzo dziękuję za poradę!:)
 

tdx

New member
Bez reklam
Zamierzam kupić jednak kino domowe (samsung HT-E4500 blu-ray 3D 1000 watt- jest promocja tylko 849 zł) ale głównie po to by odtwarzać na nim dzwięk z telewizora i dekodera cyfry+. Niekoniecznie chcę oglądać filmy z tego odtwarzacza. Połączenie pójdzie przez kabel audio optyczny. Jest też wyjście HDMI. Moje obawy dotyczą tego czy "pójdzie" mi dzwięk zarówno z dekodera jak i telewizora na kino ?...Ma ktoś moze podobny zestaw? Z góry bardzo dziękuję za poradę!:)

Jak jest optyk to wszystko ładnie będzie działać :)
 

gadzeciarz

New member
Zamierzam kupić jednak kino domowe (samsung HT-E4500 blu-ray 3D 1000 watt- jest promocja tylko 849 zł) ale głównie po to by odtwarzać na nim dzwięk z telewizora i dekodera cyfry+. Niekoniecznie chcę oglądać filmy z tego odtwarzacza. Połączenie pójdzie przez kabel audio optyczny. Jest też wyjście HDMI. Moje obawy dotyczą tego czy "pójdzie" mi dzwięk zarówno z dekodera jak i telewizora na kino ?...Ma ktoś moze podobny zestaw? Z góry bardzo dziękuję za poradę!:)
Zapomniałem jeszcze dodać/zapytać czy dzwięk nie będzie miał opóznień jak miałem w przypadku połączenia dekoder-wieża hi-fi chinchami, kiedy to w głośnikach dzwięk był opózniony o ułamek sekundy do dzwięku z telewizora(musiałem wyciszać tv)...
 

gadzeciarz

New member
Zapomniałem jeszcze dodać/zapytać czy dzwięk nie będzie miał opóznień jak miałem w przypadku połączenia dekoder-wieża hi-fi chinchami, kiedy to w głośnikach dzwięk był opózniony o ułamek sekundy do dzwięku z telewizora(musiałem wyciszać tv)...
Dzięki tdx za szybką odpowiedz! Zastanawiałem się - w kwestii dzwięku przestrzennego- między kinem domowym a soundbarem samsunga- podobne cenowo ale moc i wszechstronność przemawiają jednak za kinem...
 

gadzeciarz

New member
Dzięki tdx za szybką odpowiedz! Zastanawiałem się - w kwestii dzwięku przestrzennego- między kinem domowym a soundbarem samsunga- podobne cenowo ale moc i wszechstronność przemawiają jednak za kinem...
Dokładnie! Tym bardziej, że ma funkcję Anynet+ i mam nadzieję, że będę mógł operować tylko jednym pilotem samsunga..jeszcze raz dzięki!;-)
 

fausto1

New member
Bez reklam
Panowie dlaczego oglądając yt ale z przeglądarki, chodzi mi o transmisję live z opcją 1080p wszystko ładnie gra dopóki nie wezmę full screena wtedy po chwili obraz się zacina

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry