Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

flip

New member
zatem kilka różnych osób z infolinii samsung polska którym podawałem model code się mylą. nawet nie pytali o naklejke z pudełka.
dobra, odpuszczam.
 

Uppre19

New member
Od paru dni mam TV w domu i cały czas odkrywam w nim nowe funkcje-nie zauważyłem żadnych defektów,które były wcześniej wymienione.Puki co jestem zadowolony i to bardzo :)
 

Michalolsz

New member
Witam.
Panowie przeglądam forum od początku, ale tych ustawień obrazu jest fenomenalnie dużo :(:(
TDX na której stronie opisywałeś ostatnie najlepsze ustawienia obrazu ??
Pozdro
 

Hermandos

New member
Witam, mam kilka pytań dotyczących tv(jeśli były wcześniej to sry ale jest 558 stron więc przekopać się przez to jest ciężko). Tak więc:
1. Jak jest dyskami zewnętrznymi z 2 partycjami na NTFS bo taki mam właśnie dysk i czy można go przeglądać i odtwarzać z niego multimedia.
2. Czy przeglądarka odpala flash'a i filmy ze stron (na kinoman.tv) i jak z jakością.
3. Czy okulary są w miarę wygodne i ile wytrzymują na baterii, a szczególnie do osób mających wadę wzroku jak użytkuje się okulary i czy da się je "założyć" na korekcyjne?
4. Telewizor chciałbym kupić przez neta na mall.pl, jakie wrażenia ze stycznością z tym sklepem, czy jest możliwość dostania od nich telewizora powystawowego bo tego chciałbym uniknąć.
Byłbym zobowiązany jeśli dostałbym szybką odpowiedź, bo planuje zakup w najbliższym tygodniu.
 

jrd

New member
Witam, mam kilka pytań dotyczących tv(jeśli były wcześniej to sry ale jest 558 stron więc przekopać się przez to jest ciężko). Tak więc:
3. Czy okulary są w miarę wygodne i ile wytrzymują na baterii, a szczególnie do osób mających wadę wzroku jak użytkuje się okulary i czy da się je "założyć" na korekcyjne?
4. Telewizor chciałbym kupić przez neta na mall.pl, jakie wrażenia ze stycznością z tym sklepem, czy jest możliwość dostania od nich telewizora powystawowego bo tego chciałbym uniknąć.
3. Jesli planujesz ogladac duzo filmow 3D to proponuje ci zajechac do najblizszego MediaMarkt i tam zobaczyc na wlasne oczy 3D aktywne i pasywne , mi jakos aktywne nie podeszlo - bolały mnie szybko oczy w MM.
4. kupowalem u nich kiedys tv i bylo ok :)
Na twoim miejscu kupowalbym tv z nowym pilotem ( typu myszka ).
 

ander8

New member
Panowie wiecie może jak ustawić ten tel by po włączeniu uniwersalnym pilotem NC+ typu B włączał się na źrudle HDMI 1 gdzie mam podpiety wlasnie ten dekoder? Moj problem polega na tym,że po włączeniu tv uniwersalem wyskakuje mi zrodlo tv naziemnej i musze przelanczac na HDMI1:(
 

tdx

New member
Bez reklam
a uniwersalnym samsunga nie będzie lepiej?

Jak już musisz mić pilota od nc+ to potrzebujesz w TV wejść w tryb hotelowy i ustawić źródło na HDMI czylli MIN>>CONTROL>>HOSPITALITY na ON, potem POWER ON>>HDMI
 

tdx

New member
Bez reklam
tryb hotelowy ten tryb jest dostępny np z poziomu menu serwisowego (kliknij w link w mojej stopce) natomiast czemu nie korzystasz z pilota uniwersalnego smarttouch?
 

ander8

New member
Dzieki.Nie uzywam tego malego smart pilota gdyz on nie obsluguje mi wszystkich funkcji Turbodekodera (miedzyinnymi nie mozna wejsc w liste nagran na dekoderze),a ja chce uzywac jednego pilota do ogladania TV. A wiesz moze jakie minusy wnosi ten tryb hotelowy? Bo nie wydaje mi sie by tylko ustawial tv na startowanie ze zrodla HDMI1.
 

tdx

New member
Bez reklam
Tryb hotelowy generalnie służy jak sama nazwa skazuje do pracy TV jako odbiornik hotelowy. Możemy np ustawić żeby menu nie było widoczne, żeby tylko wybrane źródła lub kanały działały itp

Wszystko żeby gość hotelowy mógł włączyć TV i oglądać a nie żeby go korciło np programowanie kanałów :D
 

ander8

New member
Kurde to i tak mnie nie ratuje ten tryb bo lubie czasami pogrzebac :( Moze jest jakis inny sposob by wyrzucic tryb tv naziemnej by startowal z HDMI?Wogole nie rozumiem tego bo przeciez jak wlanczam tv tym malym pilotem smart to od razu zalancza mi Zrodlo HDMI...
 

tdx

New member
Bez reklam
Ty mnie nie rozumiesz ja Ci pisze do czego ten tryb służy ale to od Ciebie zależy co włączysz a co wyłączysz....
 

ander8

New member
Ty mnie nie rozumiesz ja Ci pisze do czego ten tryb służy ale to od Ciebie zależy co włączysz a co wyłączysz....
Aha czyli teoretycznie moge tam wszystko pozaznaczac i nic mi sie nie zmieni niz dotychczas ,a bedzie mi tv startował z tego zrodla HDMI tak?Jeszce raz dzieki za pomoc. Boje sie ze nagrzebie w tym Serwisowym...
 

tdx

New member
Bez reklam
Tak musisz BARDZO uważać żeby niczego innego nie poprzestawiać bo nie ma powrotu do ustawień domyślnych...

Albo napisz na PW ;)
 

marcinp2222

New member
Witam,
Panowie kupiłem ten model TV 2 tygodnie temu lecz nie miałem czasu żeby sie nim "pobawić" . Weekend wolny wiec pooglądałem wiecej. Niestety zaobserwowałem że każdy róg jest ciemny i mało tego ok. 7 cm od lewej jaki i prawej strony są jakieś ciemne paski tak jakby led słabiej świecił ( nie znam sie jak to fachowo nazwać wiec pisze jak to wygląda). Zmieniłem ustawienia tak jak pisał tdx i niestety dalej jest tak samo:(. Czy to jest jakaś wada którą posiada każdy odbiornik czy po prostu mój jest jakiś wadliwy i muszę go reklamować.
Dziękuje za odpowiedz.
 
Ostatnia edycja:

Wywern

New member
Jak w tym tv stroić pojedyncze kanały?

Mam Mediabox UPC, ale dla wygody żony dokupiłem jeszcze kartę CI+. Ale telewizor nie znalazł kilku kanałów np. Netional Goegraphic HD, Nat Geo Wild HD, Eurosport HD czy BBC HD. A przecież sygnał ma ten sam co mediabox.
Próbowałem opvji ręcznego strojenia, ale jej nie rozumiem, poza tym znalazł 5 kanałów i je przenumerował (np. TVP1 HD z numeru 1 przeniósł na 174) - no to efekt mniej więcej jak przy automatycznym strojeniu.
A chodziłoby o to, żeby przeszukać całe pasmo na jednym kanale ...

Najłatwiej byłoby przepisać po prostu z mediaboxu, ale tam w ogóle nie widać jaka jest ustawiona częstotliwość
 
Do góry