Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

swiatus85

New member
W srode odbieram ze sklepu 40F6500 i powiedzicie mi na ktorym sofcie zostac, zeby wszystko ladnie dzialalo tj. TVNPlayer na najwyzej jakosci posiadal dziwek, WeebTV nie opuznial itp.
 

tdx

New member
Bez reklam
pytanie jaki zastaniesz w TV.
Zasada jest taka że jak wszystko działa to nic nie ruszasz...

@marcinp2222 zrób zdjęcia to się zobaczy czy to wada czy tak ma być
 

marcinp2222

New member
TDX jak zrobie zdjęcia i bedzie coś widać to wrzuce i ocenisz. Mam jeszcze jedno pytanie. Chciałbym korzystać z weeb.tv ale nie wiem gdzie to znaleźć i czy w smart jest jakaś przeglądarka internetowa??
 

tdx

New member
Bez reklam
tak wchodzisz przez aplikacje webbroswer i normalnie dalej wbijasz weeb.tv najlepiej od razu dodawać sobie zakładki wtedy szybko przechodzisz pomiędzy swoimi ulubionymi stronami
 

TV3D

New member
Bez reklam
Witam,
Panowie kupiłem ten model TV 2 tygodnie temu lecz nie miałem czasu żeby sie nim "pobawić" . Weekend wolny wiec pooglądałem wiecej. Niestety zaobserwowałem że każdy róg jest ciemny i mało tego ok. 7 cm od lewej jaki i prawej strony są jakieś ciemne paski tak jakby led słabiej świecił ( nie znam sie jak to fachowo nazwać wiec pisze jak to wygląda). Zmieniłem ustawienia tak jak pisał tdx i niestety dalej jest tak samo:(. Czy to jest jakaś wada którą posiada każdy odbiornik czy po prostu mój jest jakiś wadliwy i muszę go reklamować.
Dziękuje za odpowiedz.

To jest przypadłość technologii LED w większym lub mniejszym stopniu;);)
 

swiatus85

New member
Mam problem z uaktualnieniem treści folderów po sieci DLNA.

Udostępniłem foldery za pomocą Samsung Link, na TV wszystko widać. Natomiast jeśli dodam jakiś plik/folder ewentualnie go usunę to wciąż jest widoczny na TV.

Problem również pojawia się kiedy ściągnę napisy do filmu, wtedy ich nie wykrywa.
Teoretycznie klikam, aby uaktualnił zasoby (poprzez samsung link), ale nadal jest bądź nie wyświetlana stara treść.
 

Hermandos

New member
Witam, mam problem z hbb tv mianowicie,żeby ją włączyć należy wejść w menu-> system i włączyć usługę danych, ale u mnie nie ma tej opcji, nie wiem jaka jest tego przyczyna co z tym zrobić, proszę o jakąś poradę.
 

kajfux

New member
Witam, mam problem z hbb tv mianowicie,żeby ją włączyć należy wejść w menu-> system i włączyć usługę danych, ale u mnie nie ma tej opcji, nie wiem jaka jest tego przyczyna co z tym zrobić, proszę o jakąś poradę.

A zainstalowałeś aplikację HBB TV z samsung aps?
Jeśli tak to otwórz ją i nie wychodź z niej przyciskiem "back" tylko "enter" i opcja powinna się pokazać w menu, jeśli nadal jej nie ma wyłącz i wlącz tv.
Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Hermandos

New member
kajfux dzięki za poradę, robiłem już wcześniej to co napisałeś i oczywiście miałem pobrany widget Hbb tv, ale dziś po południu włączyłem tv i Hbb działało więc nie wiem jak i co ale działa:):)
 

Madas

New member
Bez reklam
mam dziwny problem - jak włączam TV to załącza się od razu SmartHub i troszkę to denerwujące i nie wiem teraz czy coś wcisnąłem w ustawieniach czy coś z oprogramowaniem TV się stało - macie jakieś rady pomysły ?
dzięki
 

radier

Member
Bez reklam
Wejdź w Menu->opcje Smart Hub i wyłącz.

Doprawdy niektórzy tu mają tak błahe problemy, a i tak wolą spytać na forum niż chociaż spróbować poszukać rozwiązania na własną rękę.
 

Madas

New member
Bez reklam
hmmm niby takie proste ale nie bardzo rozumiem Twoją podpowiedź, użytkuję już trzeci Samsung Smart TV przez ok 8 lat ale gdzie jest opcja " wyłącz Smart "
 

radier

Member
Bez reklam
Poczytaj ze zrozumieniem kilka opcji w Smart Hub a na pewno znajdziesz.
To nie jest trudne i nie wymaga tytułu doktora nauk technicznych.

EDIT//
Masz cobyś się nie spocił za dużo przy szukaniu:

Menu ekranowe>Funkcje Smart>Ust usł w ON TV>Autom. wł.
Funkcję Warto obejrzeć można skonfigurować do automatycznego uruchamiania po włączeniu telewizora.
 
Ostatnia edycja:
Do góry