Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

rogal3

Member
Dlaczego film z USB w formacie 5.1 nie jest odtwarzany przestrzennie? Można jakoś sprawdzić ścieżkę audio pod tym względem?

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2
 

tdx

New member
Bez reklam
może masz więcej niż 1 ścieżkę audio?
Jak podpinasz po optyku to sprawdź czy na wyjściu TV czy w opjach optyka masz ustawione DD/DTS a nie PCM
 

flip

New member
Witam na forum.
Przejechałem cały wątek i od kilku dni mam go w domu, to tytułem wstępu :)

Co to za model SAMSUNG UE46F6500SS ?

SS w przypadku UE46F6500 oznacza dystrybucję na rynek polski
SB jak w moim - rynek bałtycki, dystrybucja europejska.
@TDX może wkleisz to do swojego faq, kilka osób już poruszało pytanie o SS

Powiedzcie Panowie czy wam ścina nawigacja po menu.
Miałem włączone BD-wiese, po wyłączeniu tej opcji tnie nieco mniej.
Po zakupie i aktualizacji śmigało jak brzytwa
Soft 1119.
 

comanche'77

New member
Witam niedawno dokonalem zakupu ue46f6500 i moj ma koncowke SB
co to oznacza ?
Kieruje pytanie ogolne czy jest taka mozliwosc ze jedne telewizory maja clouding a inne nie bo po przeczytaniu wszystkich rozmow odnosze takie wrazenie, lub wszystkie maj tylko niektorzy tego nie widza.
to samo tyczy sie ciemniejszych rogow?
Clouding jest takze dostrzegalny w momecie wystepowiania ciemniejszej barwy nie koniecznie czerni.
Dodam ze przesiadlem sie z leciwego LCD tak wiec z tv jestem bardzo zadowolny :)
 

rogal3

Member
@up - podobno tak jest, jednak czarem niewiedza jest złotem. I piszę tu w odniesieniu właśnie do telewizora. Jedni się wpatrują I szukają czarnych rogów, cloudingu, martwych pikseli itd, i płaczą że ich tv jest trwały. Ja u siebie nic takiego nie widzę.
Tak samo miałem z wyświetlaczem pen tile w telefonie - dopóki ktoś mi tego nie pokazał - nie wiedziałem tego.

Z innej beczki - jak odpalić weeb. TV? Normalnie przez przeglądarkę czy jest jakaś apka?

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2
 

tdx

New member
Bez reklam
SS w przypadku UE46F6500 oznacza dystrybucję na rynek polski
SB jak w moim - rynek bałtycki, dystrybucja europejska.
@TDX może wkleisz to do swojego faq, kilka osób już poruszało pytanie o SS

Oznaczenie dystrybucji masz w model code dla europy wschodniej kończy się XH dla krajów bałtyckich BT jest to w faqu
SS w model code i w model oznacza - DVB-T/C/S2
SB w model code i w model oznacza - DVB-T2/С/S2,
 

flip

New member
Oznaczenie dystrybucji masz w model code dla europy wschodniej kończy się XH dla krajów bałtyckich BT jest to w faqu
SS w model code i w model oznacza - DVB-T/C/S2
SB w model code i w model oznacza - DVB-T2/С/S2,

Prawie wszystko się zgadza
tyle tylko że dokładnie ten model code
UE46F6500SBXXH
pomimo dodatku XXH oznacza on rynek bałtycki (litwa, łotwa, estonia) i samsung polska będzie (o ile) go serwisował w ramach tzw. "naprawy warunkowej" info z infolinii samsunga. Również dlatego nie można przy tym produkcie skorzystać z promocji 200.samsung.pl
 

flip

New member
@tdx

nie kwestionuje tego :-o
chodzi mi tylko o to aby ktoś kto myśli o zakupie tego telewizora w sklepie internetowym miał świadomość ze np. model code UE46F6500SBXXH nie jest produktem z polskiej dystrybucji i jesli chce spać spokojnie (gwarancja) to niech dołoży kilkadziesiąt/set pln więcej i kupi od dystrybutora krajowego. tyle.
 

tdx

New member
Bez reklam
UE46F6500SBXXH to informacja tylko na rynek produkt jest przeznaczony w tym przypadku (Europa Wschodnia)
To czy jest polska dystrybucja PL czy nie, świadczy taki znaczek na pudełku:

47.jpg


i to chyba jest też jasne.
 
Do góry