Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

swiatus85

New member
Mam problem z napisami w filmach. W katalogu sa tylko 2 pliki (film i napisy). Napisy sa w jezyku polskim, rozszerzenie *srt (unicode) natomiast na TV napisy wyswietlaja sie po EN albo FR. Ustawien kodowanie nie moge zmienic i jest z automatu Europa Środkowa. Czasami napisow wogole nie wyswietla, tak wiec nie mam pojecia gdzie jest problem....
 

Madas

New member
Bez reklam
Poczytaj ze zrozumieniem kilka opcji w Smart Hub a na pewno znajdziesz.
To nie jest trudne i nie wymaga tytułu doktora nauk technicznych.

EDIT//
Masz cobyś się nie spocił za dużo przy szukaniu:
z całym szacunkiem kolego ale czy Ty myślisz że jestem jakiś nie kumaty - to co cytujesz jest nierealne ponieważ nie jest u mnie podświetlone "aut wył/wła" gdyby było to wybacz ale nie pisałbym tu nie potrzebnie :)
 

TV3D

New member
Bez reklam
mam dziwny problem - jak włączam TV to załącza się od razu SmartHub i troszkę to denerwujące i nie wiem teraz czy coś wcisnąłem w ustawieniach czy coś z oprogramowaniem TV się stało - macie jakieś rady pomysły ?
dzięki

Po kolei zrób tak:

 
Ostatnia edycja:

Madas

New member
Bez reklam
nie ma takiej opcji jak mówiłem nie mogę wejść bo nie podświetla mi tak jak u Ciebie, ja nie na grzebałem ponieważ jak włączyłem po 2 dniach nieobecności to już tak było, a i jeszcze jedno z tego co żona zgłasza iż podczas oglądania samoistnie załącza się smat Hub, mi też raz się to zdarzyło :D ciekawe co jest grane
dzięki chłopaki za reakcję iście sprinterską, jak wrócę ze świąt to się pobawię może znajdę przyczynę :)
 
Ostatnia edycja:

TV3D

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

rogal3

Member
Wracam z problemem dźwięku. TV po optyku pod zestaw kina Logitech Z-5500. Dźwięk ustawiony niby DTS, jednak coś jest nie tak. Normalnie, lektor powinien gadać tylko przez środkowy głośnik a tutaj jest jakby stereo, czyli naparza ze wszystkich. Podobni w grach. Efekty dźwiękowe są bardziej rozmyte, tzn idą na wszystkie głośniki a nie poszczególne tak jak to miało miejsce gdy optycznie podłączyłem zestaw kina pod ps3.
Dodam że zestaw pokazuje niby DTS...



Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2
 

adgjm

Member
Wracam z problemem dźwięku. TV po optyku pod zestaw kina Logitech Z-5500. Dźwięk ustawiony niby DTS, jednak coś jest nie tak. Normalnie, lektor powinien gadać tylko przez środkowy głośnik a tutaj jest jakby stereo, czyli naparza ze wszystkich. Podobni w grach. Efekty dźwiękowe są bardziej rozmyte, tzn idą na wszystkie głośniki a nie poszczególne tak jak to miało miejsce gdy optycznie podłączyłem zestaw kina pod ps3.
Dodam że zestaw pokazuje niby DTS...

Nie będzie dźwięku z tv DolbyDigital ani DTS po optyku jeśli jest on przesyłany do tv z zewnętrznego źródła (np. ps3) przez hdmi.Sam to przerabiałem i nawet pisałem w tej sprawie do Samsunga.Odpisali mi że tak ma być.Czyli tv nie wyśle po optyku dźwięku DD i DTS dostarczonego do niego przez złącze hdmi.Dla mnie to jest największa porażka tego tv.A podobno miał być taki multimedialny skubany.
 

tdx

New member
Bez reklam
CMR600Hz i microdimming, mam go w 40" i jest na S-PVA. F6500 jest CMR 400Hz i matryca PSA. Oba na matrycy Samsunga.
 

Rafal7

Banned
Czyli rozumie ze jest lepszy od f6500:)
Zastanawiam się nad nowym tv i generalnie startuje z wyborem od modelu 6500 i zastanawiam się czy seria F czy H, seria F 46 a H 48 cali, czy warto dopłacać do dwóch cali i nowego modelu na ten rok?
Czy wziąć ten model co zapytałem czyli F6650?
 

tdx

New member
Bez reklam
mam oba w domu i ciężko mi jest naprawdę napisać który jest lepszy, dla mnie grają tak samo (microdimming i tak na off w trybie film) a matryce i tak są 100Hz

48H6640/6700 mają na razie dziwnie wysoką cenę. Wiec puki cena nie spadnie na pewno lepiej brać F6500 wzwyż...
 
Do góry