Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

Dlugas24

New member
1)
Mam problem z kabelkiem IR. Mam NC +, model dekodera ITI-5800S. Skonfigurowałem pilot, tak żeby pozbyć się pilota do dekodera enki i działa ... ale tylko jak stoję około 1 metr od czujki IR, którą położyłem na dekoder. Odejdę na 2,3,4 metry i nic - pilot nie działa. Podchodzę znów na 1m i działa. Czujka jest rąbnięta czy co?

P.S. Rekomendacje działają.

2) Mam kilka sprzętów w tym dwa tv kupione w tym roku: f6500 i f8500. Chciałbym kupić jakiś kalibrator ...? Jaki polecacie?

Czujke połóż przed dekoder a nie "na"
 
Ostatnia edycja:

rogal3

Member
W sobotę byłem po f6500 w MM. Sprzedawca powiedziałem że ma na magazynie. Kapustę miałem już przygotowana ale pan wrócił i powiedział że jednak ma tylko f6430. Zapytałem, czy będą jeszcze mieć, na co odparł że wnprzyszlym tygodniu dojdzie ostatnie 50 sztuk w promocyjnej cenie i żeby się spieszyć jak wyjdzie gazetka.
Wczoraj dzwonie i pytam, na co słyszę że tych tv nie ma i już nie będzie bo wchodzi model 2014 (h). Ciekawi mnie, kto robi mnie w ciula.
W Saturnie mają ostatnią sztukę (wystawa) ale nie chcą zejść z ceny dziadoki.
Pozostaje zakup online. Szarpać się na to czy czekać na nowy model?

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2
 

konradbp

New member
Mam problem, wczoraj resetowałem TV i nie do końca działa pilot uniwersalny. Jest problem z cofaniem, mianowicie strzałka cofania działa gdy obsługuję TV natomiast nie działa gdy obsługuję dekoder. Pilot przełącza kanały w dekoderze, mogę wejść w menu dekodera, przewodnik i ustawienia dekodera natomiast nie działa strzałka cofania. Wiecie co może być tego przyczyną?
 

pablopila78

New member
Czy zdarzyło się komuś żeby po aktualizacji do 1119 przestała działać łączność z F6500 poprzez intel Widi , co śmieszne dzwoniłem do Samsunga i powiedziano mi że samsung nie obsługuje łączności przez intel widi,na sofcie 1117 chodziło bez problemu. Teraz teoretycznie też się łączy ale za każdym razem trzeba parować urządzenia ,poprzednio raz sparowałem i mogłem łączyć i było ok
 
Ostatnia edycja:

Ospen

New member
Panowie, nie kasujcie pobranych aktualizacji! Kiedy już uda się rozszyfrować całe to zamieszanie z aktualizacjami i zmianami w nich, będzie można wszystkie zuplodowac w jedno miejsce aby każdy mógł pobrac i zainstalowac tę, która jego zdaniem działa najlepiej. Proponuję stworzyć/przekleić temat z nimi.
 

pablopila78

New member
Panowie, nie kasujcie pobranych aktualizacji! Kiedy już uda się rozszyfrować całe to zamieszanie z aktualizacjami i zmianami w nich, będzie można wszystkie zuplodowac w jedno miejsce aby każdy mógł pobrac i zainstalowac tę, która jego zdaniem działa najlepiej. Proponuję stworzyć/przekleić temat z nimi.

Dziwne Kolego ja mam na penie z którego wcześniej wgrywałem soft 1117 ,teraz mam 1119 i myślałem że wróce na 1117 lecz tv pokazuje że nie ma na penie żadnej aktualizacji.
 

majjki1985

New member
Czy zdarzyło się komuś żeby po aktualizacji do 1119 przestała działać łączność z F6500 poprzez intel Widi , co śmieszne dzwoniłem do Samsunga i powiedziano mi że samsung nie obsługuje łączności przez intel widi,na sofcie 1117 chodziło bez problemu. Teraz teoretycznie też się łączy ale za każdym razem trzeba parować urządzenia ,poprzednio raz sparowałem i mogłem łączyć i było ok
Mi działa Intel Widi z lapka na Tv(F6400) po aktualizacji do 1119 . Sparowane raz
 
Ostatnia edycja:

rogal3

Member
55f6500 kupiony :) i to wymolestowalem spezedawce żeby mi go dał mimo, że promocja od jutra.
Narazie jeszcze w kartonie bo jeszcze mam trochę pracy ale za godzinę podłączam.
Ciekawi mnie tylko SS na końcu oznaczenia modelu.

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2
 

Kajtus

New member
Jaki masz model lapka? ,nie każdy laptop na Intelu będzie działał przez WiDi
To nie wina softu w tv tylko nowych sterowników intela, miałem to samo po auto aktualizacji widi, powrót do poprzedniej wersji aplikacji i sterów załatwiło sprawe. Nowe sterowniki mają certyfikaty które nie widzą wifi z tv samiego.:sad:
 
Do góry