Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

jrd

New member
Czy funkcja Sleep w samsungu zaczyna sie od wylaczenia minimalnego za 2 h ? BO tak mi gosc wczoraj pokazywal w sklepie , ale nie wiem czy to była ta opcje
 

rufix

New member
Cześć mam pytanie,
jak oglądam mecze piłki nożnej w 46F6500 przy szybkim przesuwaniu obrazu widzę ciemniejsze pasy pionowe, widac jak się nie ogląda meczu ale obraz :)
niby nie przeszkadza ale można to zniwelować?
i jeszcze mam wrażenie że przy włączonym Motion plus szybciej mi się oczy męczą, ma to wpływ czy tylko mi się wydaje?
 

ataman76

New member
Witam,
Wątek ten rozrósł się bardzo, więc po przejrzeniu ok. 200 sstron zadam krótkie i banalne pytanie: jak ten tv sprawuje sie w oglądaniu filmów HD i nie tylko w zaciemnionym pokoju, chodzi głównie o jakość czerni i ogólna jakość obrazu w scenach statycznych i dynamicznych oraz przy oglądaniu sportu, np. piłki nożnej i dynamicznych scenach ? Czy nie powstają podwójne obrazy przy scenach w rucjhu?
Czy lepszym rozwiązaniem byłoby zakupienie Philipsa serii 6008 czy tego Samsunga jesli chodzi jakosc obrazu do filmow i sportu ?
Dziekuje za odpowiedz
 

resztaa

New member
Czy funkcja Sleep w samsungu zaczyna sie od wylaczenia minimalnego za 2 h ? BO tak mi gosc wczoraj pokazywal w sklepie , ale nie wiem czy to była ta opcje

to pewnie był czas automatycznej ochrony. Funkcja sleep ma przedziały od 30 min do 180 min (możliwość ustawienia wyłączenia co 30 min).
 

korto102

New member
Witam Wszystkich.
Dziś chciałem zaktualizować firmare na 1119 , bo taki jest obecnie najnowszy. Pobierania automatycznie wskazuje że będzie to trwało ok 4h, natomiast z USB nie chce mi wcale wykryc aktualizacji. Czy mogłby ktoś krok po kroku opisać jak się aktualizuje z pen drive.
 

Lukas-L83

New member
Lepsza jest ta aktualizacja od 1113? Czy lepiej zostać przy starej? Słyszałem i czytałem nawet tu ze ta 1113 jest chyba najbardziej stabilna a te nowe niczego nie wnoszą ciekawego

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 

jarjar82

New member
do meczów piłki nożnej ten TV się nie nadaje ....mowie to z pełną odp po prawie roku użytkowania....BANDING co nie zmienia faktu, iż można przywyknąć, ale chyba nie o to chodzi ...
 

zbyniu4

New member
do meczów piłki nożnej ten TV się nie nadaje ....mowie to z pełną odp po prawie roku użytkowania....BANDING co nie zmienia faktu, iż można przywyknąć, ale chyba nie o to chodzi ...
Nie wiem jakie masz źródło być analog lub dvb-t i dlatego. U mnie na nc+ mecze, filmy oczywiście w dobrej jakości są super. Kanałów sd praktycznie nie oglądam tam zgadza się jest kaszana. Zmień może źródło bo to tv do do bdb sygnału. Do sd trzeba sobie załatwić tv crt.
 

TV3D

New member
Bez reklam
do meczów piłki nożnej ten TV się nie nadaje ....mowie to z pełną odp po prawie roku użytkowania....BANDING co nie zmienia faktu, iż można przywyknąć, ale chyba nie o to chodzi ...

Tu polecam Plazmę Panasa

Nie wiem jakie masz źródło być analog lub dvb-t i dlatego. U mnie na nc+ mecze, filmy oczywiście w dobrej jakości są super. Kanałów sd praktycznie nie oglądam tam zgadza się jest kaszana. Zmień może źródło bo to tv do do bdb sygnału. Do sd trzeba sobie załatwić tv crt.

Z tym się zgadzam;)
 

zbyniu4

New member
Z tym się zgadzam;)[/QUOTE]

:hmm: Dziwię się tylko, że w dobie 4K są kanały których, podejrzewam w CRT nie dało by się oglądać. Przykład w większości nasza publiczna i cp!!!!!!!
 

przeeemek

New member
W mediamarkt pojawił się model na 2014r!

48H6400 z 5 letnią gwarancją 3499zł. 4 rdzeniowy procesor i 400 Hz. Ciekawe jakie będą matryce, czy będzie to odpowiednik f6500. Gazetka wchodzi o północy, więc nie ma szczegółów.

W saturnie 46f6640 jest w gazetce za 3100zł.


Odpisali mi z MM, że H6400 ma jednak 200 Hz, że w reklamie mają błąd :(.
 
Ostatnia edycja:

jarjar82

New member
Zbyniu ....czy nie jest tak źle, czy może jednak jest ... fakt jest taki banding jest i jak raz go dostrzeżesz to już masz po przyjemności z meczu.

Ktoś doradził plazmę ;-) to już temat wałkowany ...gdybym chciał dpd, to bym zakupił ;-) całe szczęście ten Samsung ma więcej zalet niż wad więc sumarycznie nie jest źle.

Też myślę, że szkoda go na cyfrową naziemną, ale w platformach nie ma nic co by mnie skusiło na wiązanie się umowa .... za to USB dostarcza sporo radości ( oczywiście legalne pliki ;-) ) i tu obraz jest już igła... bajka... żyleta mega full "hade" 4 de :D
 

zbyniu4

New member
Generalnie to mam tak że "nie szukam dziury w całym". Z tv nie jest źle, powiem więcej, wybrałem 6770 nie przez przypadek. Było kilku kandydatów w tym również plazma a stanęło na samie i nie żałuję.
Do oglądania w tv programów typu tvn itp to jednak platforma sprawdza się najlepiej.
 
Do góry