Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

pipuls

New member
U mnie na Ue46F6500 weeb.tv do niedawna cięło się masakrycznie przy programach SD, a przy HD wcale nie było obrazu tylko wielkie jednokolorowe plamy. Dziś z ciekawości sprawdziłem i bez opcji premium polsat HD i tvp2 HD działały elegancko. Neta mam z UPC. Oprogramowanie w TV najnowsze.
 

dominvip

New member
Witam, podpowie mi ktoś może co należy zrobić aby w opisach programów z Guide czy Info pojawiły się polskie litery typu ł, ż itd, teraz mam jakieś dziwne symbole?

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 4
 

baasior

New member
ES vs F

Panowie mam pytanie do kogoś kto zna dobrze serię ES jak i F
Czy w serii F obraz ma dalej tak jak seria ES: słabe kąty, czy obraz (kolory) również jest "ziemisty" i czy dalej jest problem z bielą która wpada we fiolet i róż. Proszę o szybką odpowiedź. Dzięki.
 

fausto1

New member
Bez reklam
biel jest biala jak koszula po praniu, akurat jesli chodzi o biały kolor , czarny rowniez to wypada b.dobrze .

Mam pytanko dla tych co korzystaja z ps3. Jakie polecacie ustawienia obrazu?
 

baasior

New member
Np es6800 a prawda jest taka ze es7000 ma ta samą tonacje barw tylko UCP robi swoje i wygląda to lepiej. Za 5h jade do sklepu także pomóżcie:)
 

baasior

New member
Ale ja mam ue40es7000 w domu, 6800 miałem pół dnia i pobiegłem go oddać bo szkoda gadać. Teraz szukam coś dla mamy a że to może być góra f6500 bo kasa:) to się pytam bo nie chcę go zaś oddawać. Słyszałem że niby poprawili te kąty i tonacje barw ale wole się dowiedzieć od kogoś kto zna temat.
 

andrzej ch63

New member
Ale ja mam ue40es7000 w domu, 6800 miałem pół dnia i pobiegłem go oddać bo szkoda gadać. Teraz szukam coś dla mamy a że to może być góra f6500 bo kasa:) to się pytam bo nie chcę go zaś oddawać. Słyszałem że niby poprawili te kąty i tonacje barw ale wole się dowiedzieć od kogoś kto zna temat.


troszkę mnie zmartwiłeś tym oddaniem , jutro odbieram 6500 46cali dla syna.
 

pipuls

New member
Witam, podpowie mi ktoś może co należy zrobić aby w opisach programów z Guide czy Info pojawiły się polskie litery typu ł, ż itd, teraz mam jakieś dziwne symbole?

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 4

Nie wiem czy to będzie pomocne, bo nie wiem czy masz taki sam problem. Wczoraj zamontowali mi kablówke z UPC. Zamiast dekodera mam moduł "mediamoduł" na interfejs CI+.Po pierwszym skanowaniu brakowało mi kilku kanałów oraz miałem tak jak ty dziwne znaczki zamiast polskich liter w nazwach kanałów oraz wszędzie tam gdzie napisy były z modułu. pomogło skonfigurowanie wyszukiwania kanałów poprzez:
-Menu
-Nadawanie
-Automatyczne strojenie
- i tu musiałem wybrać, operatora:UPC oraz w "sieć" wpisać parametry które znalazłem w książeczce która otrzymałem z modułem.
 

dominvip

New member
Nie wiem czy to będzie pomocne, bo nie wiem czy masz taki sam problem. Wczoraj zamontowali mi kablówke z UPC. Zamiast dekodera mam moduł "mediamoduł" na interfejs CI+.Po pierwszym skanowaniu brakowało mi kilku kanałów oraz miałem tak jak ty dziwne znaczki zamiast polskich liter w nazwach kanałów oraz wszędzie tam gdzie napisy były z modułu. pomogło skonfigurowanie wyszukiwania kanałów poprzez:
-Menu
-Nadawanie
-Automatyczne strojenie
- i tu musiałem wybrać, operatora:UPC oraz w "sieć" wpisać parametry które znalazłem w książeczce która otrzymałem z modułem.

Moja Osiedlowa tv Kablowa wpuszcza ofertę cyfrową na paśmie dvbt, nie koduje sygnału i nie potrzebuje żadnego dekodera bądź modułu, ale dzięki za pomoc, spróbuję

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 4
 

dominvip

New member
Mam pytanie dot. Wyboru kraju podczas wyszukiwania kanałów zarówno cyfrowych jak i analogowych. Czy ma to jakieś znaczenie? W pozycji cyfrowe jest do wyboru kraj Polska ale w analogowych już nie ma PL... Tak jak napisałem powyżej, moja kablówka wpuszcza cyfrowke na paśmie dvbt i nie mam żadnego dekodera ani modułu.

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 4
 

ADRI4N

New member
Gdzieś chyba wcześniej o tym czytałem - weeb.tv przestało ciąć, oprogramowanie zaktualizowane jakiś czas temu do najnowszego i ostatnio nie ruszane. Weeb.tv oglądam bez logowania się za darmo, testowane m.in na pingwinach w HD i discovery. Jedno co zauważyłem, to to że przy przełączaniu na inny kanał oraz po wczytaniu kanału przez telewizor przechodzi jakby przyciemnienie przez matrycę, no i ogółem wiadomo przeglądarka TV to nie przeglądarka na PC więc są jakieś inne opóźnienia między przełączaniem stron, ale da się korzystać pod warunkiem posiadania dobrego routera. Mój linksys wag54g2 nie lubi się, albo z neostradą albo z TV bo muszę go co jakiś czas restartować inaczej są problemy z netem ;/ w sumie nawet restart nie zawsze pomaga.
 
Ostatnia edycja:
Do góry