Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

toms82toms

New member
a jak wyglada to panasonicu st 60 bo mam dylemat bo interesujom mnie te modele f 6400 f6500 albo st 60 bardziej wolal bym leda bo mam teraz plazme i ogulni chodzi o prod bo u mnie telewizor leci caly czas
 

toms82toms

New member
tylko ja chce 3d miec aktywne no iinteresuje mnie 55 cali do 5500zl a ten model to jest za moiom granicom jak bys mogl wzucic pare zdiec jak wygladajom filmy na blu-reya i programy w hd bym ci byl bardzo wdzieczny
 

zrebak82

New member
Panowie ostatnie pytanie i dzisiaj zamawiam ten tv ,czy obraz bedzie lepszy na f6500 niz na moim starym tv samsung le46c750 oglądam tylko hd.

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2
 

Michalolsz

New member
Witam.
Panowie mam problem z odtworzeniem pliku MKV - dokładniej filmu TRANSFORMERS w 3D z USB - widzi go Sami F6510 dopiero jak wybieram wszystkie pliki z USB (nie WIDEO !!), nawet go klatkuje jak najedziemy na ikonkę i pokazuje info, ale przy próbie odtworzenia jest czarny ekran i nic nie odtwarza a klawisze funkcyjne przewijania czy play nic nie dają.
Dodam, że film w komputerze działa :)
Proszę pilne o pomoc
 

Michalolsz

New member
Pewnie, że telewizor 3D - SAMSUNG F6510 !!
Na kompie odtwarza - moze to trzeba jakoś kompresować, żeby na TV odbierało z Pendrive pilki MKV ???
 

zrebak82

New member
Coś moge stracić na aktualce? Czy po podpieciu tv do neta nie zrobi automatycznie aktualizacji?

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2
 

TV3D

New member
Bez reklam
Przed podpięciem do NETA - proponuje Wyłączyć aktualizacje- automatyczne w TV

Najpierw sprawdż jaki masz Soft w F6500?
 
Ostatnia edycja:

zrebak82

New member
Ok dzięki za info, jak tv dojedzie w przyszłym tygodniu mam nadzieję to napisze co i jak .

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2
 

zrebak82

New member
Ponieważ mieszkam za granicą ,i kupno tv + kurier do Irlandii = ta sama cena która zaplaciem.

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2
 

TV3D

New member
Bez reklam
Czy komuś z Was od wczoraj poprawiło się działanie weeb.tv i śmiga już płynnie?
jeśli tak to od jakiego dostawcy macie NETA?
 
Do góry