Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

novi61

New member
A ja w menu serwisowym wszystkich opisywanych modeli. A tam naprawdę nie ma żądnych niejasności ;)
Możesz podać swoją matryce z menu seriwsowego?

ja osobiście nie dostrzegam pogorszenia bieli lub bieli kremowej... W trybie flm masz balans bieli na ciepły...
ja wole tryb naturalny i zimne odciennie.
Natomiast co się napatrze na te TV w pracy to moje...

Podałbym swoją matryce z menu seriwsowego ale nie mogę wejść.
Próba: power-info-mute-power

nie działa!
 

Grendel

New member
Szkoda. Podoba mi się rozwiązanie Philipsa. Podłączenie słuchawek nie odłącza głośników, naprawdę przydatna (jak dla mnie ) opcja. Ale nie ma co narzekać.
Przymierzam się do zmiany mojego TV 37" na coś większego. Mam pokój 24m2 i myślę o 50". Zależy mi na jak najmniej połyskującej matrycy (nie rozumiem czemu odchodzi się od matowych) i jakości obrazu. Smart tak naprawdę nie ma dla mnie większego znaczenia.
Albo Samsung F6500 albo Sharp LE750 (tylko na razie niewiele o nim wiadomo). Nie spieszy mi się jakoś tak bardzo, dlatego jeszcze trochę poczekam.
 

lfanek

New member
Na zwykłym pilocie jest guzik "Ch LIST". Jak uruchomić to na smart touch? Wiem że da radę bo mała (ma roczek :p) dwa razy już to włączyła :p.
 

TV3D

New member
Bez reklam
Więc tak, dzisiaj potestowałem 40F6500 na kilku żródłach sygnału ?

Ustawienia Obrazu-Standardowy a reszta tak jak podałem parę postów wstecz.

Dekoder Satelitarny(wbudowany w TV oraz zewnętrzny DEKODER)- Brak jakichkolwiek chmurek:eek:k:
Lokalna Cyfrowa Kablówka(przez wejście Antenowe w TV) - może być, bez widocznych chmurek:)

i teraz najlepsze,
TV F6500 podłączony przez LAN do Rutera Netia Spot .(sprawdzane było tez na inny Ruterze ale bez Zmian)

Odpalam TV-Internetową weeb.tv i teraz pojawiają się te nieszczęsne CHMURKI

trochę wyżej w lewym dolnym rogu TV oraz górnym lewym rogu są widoczne białe chmurki.:( ale tylko na czarnym obrazie-tle gdy pojawia się na Ekranie-TV.

po prawej stronie TV też są w rogach ale mniejsze!



Czy może ktoś z Was sprawdzić czy też tak macie na weeb.tv przez Neta?

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

TheNaturaT

New member
X tego co pamiętam to naciskasz "more" później "tools" i tam powinno być. Nie jestem pewien na 100proc bo nie jestem dzisiaj przy tv

Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
 

kris615

Member
Może wreszcie coś o HbbTV. U mnie na kanałach TVP telewizor się przez chwilę zawiesza i restartuje się. Na Esce jest w miarę w porządku.
 

TV3D

New member
Bez reklam
Panowie- WAŻNE proszę o odpowiedź
TV F6500 podłączony przez LAN do Rutera Netia Spot .(sprawdzane było tez na inny Ruterze ale bez Zmian)

Odpalam TV-Internetową weeb.tv i teraz pojawiają się te nieszczęsne CHMURKI

trochę wyżej w lewym dolnym rogu TV oraz górnym lewym rogu są widoczne białe chmurki. ale tylko na czarnym obrazie-tle gdy pojawia się na Ekranie-TV.

po prawej stronie TV , są w rogach ale mniejsze!(też na ciemnym obrazie -tle)



Czy może ktoś z Was sprawdzić czy też tak ma na weeb.tv przez Neta?
czy to tylko na moim 40F6500 tak jest ?:sad:
 
Ostatnia edycja:

kuba378

Active member
TDX ponawiam pytanie który TV będzie lepiej się sprawował w ciemnych scenach, żeby było widać jak najwięcej szczegółów: F6500 czy F6770.

Z góry dzięki za odpowiedź.
 

tdx

New member
Bez reklam
TDX ponawiam pytanie który TV będzie lepiej się sprawował w ciemnych scenach, żeby było widać jak najwięcej szczegółów: F6500 czy F6770.

Z góry dzięki za odpowiedź.

F6500 nie wygasi tak matrycy jak te z microdimmingiem, ale będzie widać więcej szczegółów
 

kuba378

Active member
Powiedz jeszcze jak kupowałeś swojego F6500 to kupiłeś go dlatego że był tańszy od F6770, czy dlatego że wg Ciebie miał lepszą jakość obrazu (lepszą czerń, brak cloudingu).
 

tdx

New member
Bez reklam
Powiedz jeszcze jak kupowałeś swojego F6500 to kupiłeś go dlatego że był tańszy od F6770, czy dlatego że wg Ciebie miał lepszą jakość obrazu (lepszą czerń, brak cloudingu).

Ten bo po 1 mimo wszystko równiej swiecił od mojego D7000.
2 Bo był większy
3 sprawdziłem wszystkie matryce F6500 w górę i okazało się są te same.
4. W warunkach lekkiego zaciemnienia nie zauważyłem różnicy pomiędzy F6500 a F6650

PS oglądał ktoś wczoraj na TVP2 HD Powrót do przyszłości :) - całkiem całkiem się to oglądało ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry