Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

tedi111

New member
Właśnie nie widziałem obrazu i to był błąd sugerowałem się modelem f6500 jak byście mogli to proszę o te ustawiania z modelu f7700 i f6500 nie wiem co jest nie mogę od kilku dni wejść na fora na główna stronę i te wątki też nie mogę odczytać od początku tylko ostatnie strony wywala mi stronę (nie ma takiej strony)
 

SMAUG

New member
Też mam Le40C650 którego obraz bardzo mi odpowiada, Ma on jak na LCD bardzo dobrą czerń, zero problemów z nierównym podświetleniem. Ale im więcej czytam forum i oglądam nowe modele w sklepie tracę wiarę w sens zmiany.Też widziałem F6640, F6500, F6770 i ich obraz nie rzucił mnie na kolana. Lg i Panasonic na matrycy IPS pomijam milczeniem.
 

TV3D

New member
Bez reklam
Jasne podaj tylko źródło bo inne mam do PC, inne do PS3, a inne do Vectry, a inne do USB

Samsung F6500 cena ok: 2639zł
Możesz podać Ustawienia np; do Vectry?
mam lokalną Kablówkę Cyfrową która będzie odbierana przez F6500!;)

Ważne

czy jest sens dopłacać ok-110zł do Telewizor Samsung UE40F6800 cena 2774zł!
 
Ostatnia edycja:

jarjar82

New member
C650 był bardzo udanym Tv samsunga na lampach cfl ...i chyba ostatnim z takowych ;) u teścia gra sobie od 3 lat ...jedyny minus to fioletowa czerń ( sq01)
 

SirMaxiKaz

New member
Pytanie za 100 punktów: Czy ktoś próbował podłączać ten telewizor do PC i puszczać filmy bezpośrednio z jakiegoś playera (np PotPlayera) ? Wiadomo, że filmy w większości przypadków maja 23,976fps co na tv powoduje drobne spowolnienia i przycięcia co jakiś czas. Jak jest na tym tv ? Jeśli ktoś ma możliwość to sprawdzić to byłbym zobowiązany (w trybie płynnym). Ewentualnie jest możliwość ręcznie po hdmi ustawić tryb 1080p25 i 1080p24 ?
 

aDi118

New member
Ja używam od paru tygodni 40F6500 jako monitora do PC i wszystko ogląda się bardzo przyjemnie. Ogladałem Avatata w 3D, pare innych filmów i dużo na YT w 1080p. Odtwarzałem na Splash EX.
Tryb PC
 

SirMaxiKaz

New member
Ja używam od paru tygodni 40F6500 jako monitora do PC i wszystko ogląda się bardzo przyjemnie. Ogladałem Avatata w 3D, pare innych filmów i dużo na YT w 1080p. Odtwarzałem na Splash EX.
Tryb PC
Akurat w trybie PC jak są wszystkie "ulepszacze" wyłączone i obraz i tak nie jest płynny to tego nie widać. Jest szansa że mógłbyś przetestować w trybie filmowym z motion plus ustawionym na płynny ? Wtedy obraz jest super płynny i co jakiś czas trochę zwalnia/szarpie i potem znowu jest płynny (i tak w kółko). Byłbym zobowiązany gdybyś mógł zaobserwować czy na tym TV takie coś występuje.
 
Ostatnia edycja:

prezy

New member
Bez reklam
tdx mam kilka pytań odnoście UE46F6500:
1. czy przeglądanie zdjęć na TV jest płynne. Wiem, ze niektóre TV bardzo wolno otwierały zdjęcia - było to męczące
2. Czy jak odtwarzasz z USB (np. filmy) to pen nagrzewa się mocno. W starszych modelach ten problem występuje dość często.
3. Czy aby korzystać w DVB-S/S2 trzeba coś jeszcze dokupić oprócz oczywiście karty aktywującej tj czy wystarczy ja włożyć w gniazdo a adapter dostarczany jest z TV
4. Cz masz może info gdzie, w jakiej sieci sklepów można TV zobaczyć na żywo.
 

bendov

New member
Ja się zastanawiam czy jest możliwość oglądania 3d z sieci, próbowałem ale jak włączę przeglądarkę to nie ma później uruchomienia 3d? :-\

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4 Beta
 

bendov

New member
Ogólnie szkoda, że nie można ustawić obrazu przy oglądaniu po sieci. Byłoby super gdyby istniała możliwość odblokowania tych opcji.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4 Beta
 

rogal3

Member
Mam kilka pytan, ktore moglbym podpiac pod inne tematy, ale widze, ze ten jest najzywszy, i pewnie najpredzej dostane odpowiedz;)
Na dniach chcialbym kupic telewizor. Wybor juz zawezilem do dwoch modeli (choc po glowie jeszcze mi chodzi kwestia 3D aktyw czy pasyw) Samsung UE55F6500 oraz UE55F6470.
Model F6500 jest 200 zlotych drozszy, ma 400Hz a nie 200Hz, mozna uzyc smartfona jako pilota (w F6470 nie), efekty dzwiekowe 3D Sound, DolbyTM Digital Plus, Dolby Pulse, DTS Studio Sound, DTS Premium Audio 5.1 podczas gdy F6470 tylko DTS, ale nie ma Smart HUB (F6470 ma). F6470 jest tez minimlanie ciezszy i wiekszy oraz ma nieznacznie wieksze zuzycie pradu 75W (F6500 82W).
Jesli ma inne zuzycie pradu a matryce sa niby te same, to skad ta roznica?
Czy to wszystko to tylko marketingowy belkot? Ktory z nich lepiej wybrac (nc+PS3,mkv USB).
I jak sprawdzic jaka matryca siedzi w danym egzemplarzu? Bo wiem, ze to tez ma zanczenie...
 
Do góry