Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

kaper.1981

New member
Bez reklam
wiem ale nie mam tej funkcji w menu i mysle ze gdzies jest problem wersja 119 oprogramowania.
dopiero wyczytałem ze ta funkcja jest w tym tv ale czy na pewno ,pobrałem apke i tam jest pokazane gdzie szukac ale nic takiego nie mam.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
a i tu jest pies pogrzebany dzieki ja mam polsat cyfrowy z dekodera to pewnie dla tego nie działa .
no niestety człowiek wiedziec wszystkiego nie moze pozdrawiam.
 

rudzik136

New member
Hbbtv u mnie działa z DVB-S.
Moduł CAM Cyfrowego Polsatu.

wg mnie funkcja w ogóle nie przydatna. W chwili obecnej tylko EskaTV nadaje HbbTV.
pozdrawiam
 

erto89

New member
Witam,

Ja jestem aktualnie posiadaczem f6500 w rozmiarze 55'' niestety miałem nie małe problemy ponieważ pierwszy telewizor okazał się wadliwy i przestał funkcjonować w przeciągu 10 minut od włączeni.

Ten drugi znów ma widoczne ciemniejsze plamy na obrazie jasnym tzn na białym tle ...

i tutaj chciałbym się zapytać czy to normalne zjawisko czy podlega reklamacji ? Ten cały efekt wygląda jakby matryca w niektórych częściach nie była dobrze podświetlona np na rogach ekranu i w pewnych miejscach w jego centrum...

Ponadto czy wie ktoś czy jest możliwość skonfigurowania uniwersalnego pilota pod dekoder PACE HD PVR HDS7241 ? Bo niestety nie mogę skonfigurować pilota aby zmieniać nim kanały na dekoderze. Oczywiście zamontowałem przekaźnik podczerwieni przed dekoderem tak jak w instrukcji :(

Prosiłbym o pomoc :)
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
wyprobuj ustawienia podane w tym temacie ,te które podaje tdx jego lub zalecane ja ustawiłem te z kalibracji modelu tej serii i wyglada na to ze trafiłem w 10 po zapodaniu plansz burosch okazało sie ze tv jest ustawione pefekcyjnie .
 

rogal3

Member
W media pojawił się model, oznaczony jako nowość: UE55H6590. To jest zupełnie nowa seria? Bo różnica w danych technicznych niewielka w stosunku do f6500 a cena prawie połowę większą. Wie ktoś?

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2
 

q148

New member
W media pojawił się model, oznaczony jako nowość: UE55H6590. To jest zupełnie nowa seria? Bo różnica w danych technicznych niewielka w stosunku do f6500 a cena prawie połowę większą. Wie ktoś?

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2



Tu masz rozpiskę wszystkich nowych modeli samsunga w 2014 i czym się różnią. Mam nadzieję, że okaże się pomocna.
http://www.samsung-blog-news.de/wp-content/gallery/tv/samsung_tv-produkte_2014.jpg

Z rozpiski wynika że ten model ma czterordzeniowy procesor i podwójny tuner tv.
 
Ostatnia edycja:

jrd

New member
Jak sie korzysta z touchpada w samsungu ? czy obsluga jest komfortowa czy lepsze piloty maja Tv LG bo one maja piloty typu ''myszka'' ?
 
Do góry