Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

andrzeej

Member
Czy ktoś z was spotkał się z taką sytuacją iż pomimo odhaczenia opcji w Kodi zezwalaj na przekazywanie dźwięku dźwięk na amplituner przekazywany jest w formacie 2.0 pomimo że filmy są z dźwiękiem 5.1
 

andrzeej

Member
Niestety u mnie to nie pomaga ponowne uruchomienie itp Cały czas mam dźwięk 2.0
Kupiłem wersję pro 2019, we wczesnej czyli 2017 nie mam takiego problemu.
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Potwierdzam problemy z napisami , od tygodnia nic mi nie znajduje , może 10%. Co śmieszne filmy które oglądałem ze dwa tygodnie temu , teraz już nie znajduje napisów. Jakiś większy bug. Mam wersję Matrix, ale z początku maja , moze ją zaktualizować na tą najnowszą ?
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Dziś rano instalowałem Matrix Mavena z 15.05. (wersja 7a 32-bitowa na miboxie) na nim EZRĘ w wersji 0.0.3 (z 4 plików) działa bezproblemowo pobieranie automatyczne z opensubtitles, działa również bezproblemowo pobieranie poprzez subtitles mangler z priorytetem ustawionym na napiprojekt katalog.
Na Shieldzie pro 2019 u mnie również nie mam żadnych problemów z napisami.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Czy ktoś z was spotkał się z taką sytuacją iż pomimo odhaczenia opcji w Kodi zezwalaj na przekazywanie dźwięku dźwięk na amplituner przekazywany jest w formacie 2.0 pomimo że filmy są z dźwiękiem 5.1

To raczej wina Kodi. We wcześniejszych wersjach tego nie było. Z reguły problem dotyczy dźwięku DD plus. W ustawieniach dźwięku w Kodi ustaw liczbę kanałów na 2.0 (chociaż masz 5.1 lub więcej). I dalej w ustawieniach zaznacz opcję transkodowanie dźwięku do formatu Dolby Digital (AC3).
 
Ostatnia edycja:

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Teraz mi wywala Błąd Ezra i nic nie działa.


Masakra , na każdym wyszukiwaniu mam błędy.
Chyba od nowa wszystko zainstaluję , w jakiej kolejności , zeby nie zrobić skuchy:


1.Kodi Maven Matrix 19.4
a póżniej z tych 4 plików zip , jaka kolejność ?
 
Ostatnia edycja:

mat74

Well-known member
Bez reklam
moduł my accounts,moduł ezscrapers, ezart, player ezra.
Na Kodi 19.4 Mavena działa na 100% , warunek- musi być wyczyszczone wszystko po FEN.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Autoryzowałeś RD w my accounts ?
Jaki komunikat dostajesz przy wyszukiwaniu żródeł ?

na kodi 19.4 instalowane z podanych przeze mnie linków działa na Nvidii i Miboxie cały czas , więc jest to kwestia twoich ustawien.
 

andrzeej

Member
Tak zrobiłem autoryzację, gdy przejdę do wyszukiwania czy to filmu/ serialu zaczyna szukać źródła pojawia się pasek postępów i np 4k jest 20 1080p 50 itp w momencie gdy pasek postępu dojdzie do końca pojawia się komunikat fen no results
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
W ustawieniach EZRy - provider accounts->(re)sync ezra with my accounts
i w tej zakładce masz niżej ustawienia współpracy z RD.

ps.Nie ma możliwosci by dobrze ustwione nie chodziło, właśnie sprawdzałem jeszcze na 3-cim urzadzeniu (laptop ,oficjalne Kodi19)
 
Ostatnia edycja:

SNiP3R

Member
Panowie.

Od wczoraj mam pewien problem z Shieldem i KODI.

Nie działają mi seriale, tzn. idzie je wyszukać, ale nie znajduje linków.

Filmy działają normalnie.

Myślałem że to problem z serwerami, a tu jednak chyba coś u mnie.

Czy spotkał się Ktoś z Was z takim problemem?
 

SNiP3R

Member
Ok, już czaje.

Oath już nie jest wspierane.

Zainstalowałem sobie The Promise i wszystko znowu hula jak zawsze hulało :)
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Po najnowszej aktualizacji EZRy z repo (player w wersji 0.0.9c) pobieranie napisów działa jak powinno , zarówno automatyczne z opensubtitles jak i przez dodatek subtitle mangler.

btw. Nigdy nie polecałem żadnej skórki bo i żadnej nie instalowałem ze względu zarówno na obciążenie systemu jak i gotowe presety ,które mi osobiscie raczej przeszkadzają.
Jeżeli jednak ktos szuka czegos co ma interfejs w stylu Netfliksa to smiało może wypróbowac Cosmic z repo heppen https://iwf1.com/kodi/repository.heppen.
Skórka jest w pełni konfigurowalna i mozna poustawiać wszystko po swojemu bez instalowania zbędnych zaleznosci.
 
Do góry