Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A mi się wstyd przyznać ale do teraz praktycznie nigdy nie oglądałem Gry o Tron, ale jakieś 2-3 wstecz dostałem pierwszy sezon i tak się zaciekawiłem że już kończę trzeci. Fajnie zrobiony serial naprawdę lubię takie filmy

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

Zgadza się przyzwoity serial, a od kwietnia w HBO nowy sezon....
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Braciak,z tym Liamem,to mam już mieszane odczucia.Wszystko na "jedno kopyto"...;)
Potrzebny jest ktoś "nowy" w kinie akcji,jak np. Keanu Reeves,który według mnie świetnie się sprawdził i można z nim obejrzeć jeszcze kilka filmów,zanim w najgorszym wypadku się przeje...
Czytałeś to ?
John Wick powróci w sequelu - Filmweb
Według mnie lepszy byłby jednak prequel,w którym by pokazano jak John kształtował się jako płatny zabójca i wykonywał brudną robotę dla ruskiej mafii,o czym wspominali w filmie...ale sequelem też nie pogardzę...;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Piramida
John Very Weak dajze juz spokoj juz z tym trashem.
Mam zagadke.
Kto pierwszy wvlcielil sie w postac J.Bonda?
Kto pierwszy zgadnie, wygrywa bilety.
Ale ruchy macie tylko kilka min.
Dobra zapomnialem dodac, ze byly to nie byle jakie bilety, bo premierowe, niewykozystane na seans ze s.spilbergiem i d.day-lewisem. ale troche przeterminowane i poszly wlasnie do kosza.
Zagadka ciagle pozostaje otwarta. Zwyciezca moze zadac kolejna zagadke
 
Ostatnia edycja:

mirexxx

Member
Sean Connery ??

Wcześniej były jeszcze jakieś wersje alternatywne nagrywane dla tv, ale kto tam grał to nie mam pojęcia.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Dziękujemy szanowny Panie Vikingu. Oszczędzę sobie czas i nerwy:blagam:
Armani, ups,ups:p:D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Liamowi dam jeszcze szansę. :D;-)

Też mu dam szansę ale raczej w najbliższym czasie,będzie to samo... ;-)

:D;-)

UWAGA !!!

Pięćdziesiąt twarzy Greya, omijać szerokim łukiem !!! Dobrze , że miałem darmowe bilety, to z przyjemnością wyszedłem po 30 minutach filmu. To jakieś coś dla gimbazy może, dno sięgające okresu Jury!!! ;-)

Takich wielkim słów krytyki jeszcze u braciaka nie widziałem ;-)

Armani, ups,ups:razz::D

Armanig słucha różnej muzyki,tak jak i ja.Osobiście jeszcze dodatkowo oglądam różne gatunki filmów :D Niezły basik w tym trailerze ;-)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Bora-Bora, Ja Cie już nie wierze:D. Naprawdę myślałem ze jesteś na wyspie.:D Niedobry Ty. Tak ufałem Bogu Slonca i tak mi wkręciłeś:D A do Armani napisałem żeby skierować Go na wątek kolekcji:D
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Jakieś fajne świerszczyki ? :D;-)



Śmigam sobie po pijaku X-43,tu i tam :mrgreen::D;-)


Oglądałeś już "American Sniper"? Jak dla mnie 8 na 10. Bardzo dobry film i surowy temat. Eastwood postarał się , jak zawsze. Ale i tak Oskara nie dostanie. Jury Oskara , to demokraty. :D Republikanin
nie ma szans.
 
Do góry