Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Active member
Bez reklam
Jasne! A 4 Oskary to mu akurat dali za rzadow republikanow? ;)
Dostac, chyba nie dostanie,bo sa filmy znacznie lepsze. Osobiscie chcialbym widziec nagrody za najlepszy film i rezyserie dla Birdmana, ale pewnie wygra Boyhood.
Edit: cholerrne literowki
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Jasne a 4 Oskary to mu akurat dali za rzadow republikanow? ;)

Bingo!! Jak powiedział kapitan z "Bękartów" :D Ciekawe. Czytałem dziś artykuł o tym filmie. :D Sam by nie wpadł na ten pomysł.
Piramida, oglądałem tutaj :(2014) ( masz tam wybór.720p English albo ..... Viking cie przetłumaczy :D Możesz flesh albo HTML.:D) już miesiąc tam leży :D Ale do kina też pójdę. Dla mnie jeden z najlepszych filmów w tym roku.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Powiem Ci bubafat,że większość nominowanych filmów nie była zła,ale w sumie to nie była jakaś rewelacja,żeby za 10 czy 20 lat znowu je oglądać...
Tak się przedstawia procentowa sonda według użytkowników portalu,którego niektórzy nie lubią ;)
Oscary 2015 - Filmweb

Z tych filmów nie widziałem "Salma" oraz "Snajper" (czekam na jakość HD).
Jak miałbym wybierać (z tych co widziałem) to jednak "Birdman." "Boyhood",pomimo że był kręcony przez 12 lat (co jest największym plusem tego filmu),nie wywołał u mnie tyle emocji i był gorzej zagrany aktorsko od "Birdmana" (który bronił się specyficzną pracą kamery)...;-)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
W kinie byłeś ? ;)

Powiem Ci bubafat,że większość nominowanych filmów nie była zła,ale w sumie to nie była jakaś rewelacja,żeby za 10 czy 20 lat znowu je oglądać...
Tak się przedstawia procentowa sonda według użytkowników portalu,którego niektórzy nie lubią ;)
Oscary 2015 - Filmweb

Z tych filmów nie widziałem "Salma" oraz "Snajper" (czekam na jakość HD).
Jak miałbym wybierać (z tych co widziałem) to jednak "Birdman." "Boyhood",pomimo że był kręcony przez 12 lat (co jest największym plusem tego filmu),nie wywołał u mnie tyle emocji i był gorzej zagrany aktorsko od "Birdmana" (który bronił się specyficzną pracą kamery)...;-)
Podałem Cie link w HD. Chcesz w Full HD ? :D Nu to sorry, jeszcze nie ma. ;-)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Nie wiem co bedzie za 10 lat ale powiem Ci, ze Birdmana zaliczylem juz 3 razy. Tak juz mam z filmami ktore mi sie podobaja ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
co do filmów to w najbliższym czasie wybieram się na dwie pozycje

1. samba
2. ciało / body

Mogą być niezłe :wink:

A o tym Koledzy słyszeli ?


Twórca "Dystryktu 9" za kamerą kolejnego "Obcego" - Filmweb


Dobra wiadomość :smile: przynajmniej dla mnie...

Nie tylko dla Ciebie :grin::wink:

Co do filmów,które mają wyjść w 2015r (światowa premiera),tak się to przedstawia (według popularności).Luknijcie sobie na kilka pierwszych stron.
Na co najbardziej czekacie ? :wink:

Szukaj Film - Filmweb
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bad Boys, Mad Max i Park Jurajski. Cała reszta z pierwszy stron przy okazji, bez ciśnienia.
Oczywiście, to typowe blockbustery, zostaje cała masa niszowych produkcji wartych uwagi.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bad Boys, Mad Max i Park Jurajski. Cała reszta z pierwszy stron przy okazji, bez ciśnienia.
Oczywiście, to typowe blockbustery, zostaje cała masa niszowych produkcji wartych uwagi.

Dokładnie,te najbardziej oczekiwane przez większość ludzi,to zazwyczaj wysokobudżetowe s-f.
W międzyczasie (zazwyczaj pod koniec roku) pojawi się masa dobrych,trochę mniej "znanych" dzisiaj filmów :wink:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Trochę jest tych filmów zarówno do kupienia jak i do obejrzenia w tv - nie wiedziałem że będzie MI 5 ... także ucieszyłem się...
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
A ja przez ostatnie dwa dni obejrzałem 3 kolejne płytki BD:

1. Przypomniałem sobie oglądany kiedyś w kinie film "Geneza Planety Małp". Co tu dużo pisać. Film dobry. Jak na bajeczkę quasi-SF z dużą ilością CGI naprawdę nie usypia. Ale każdy pewnie widział. Do tego super audio i video.

2. Obejrzałem po raz pierwszy "Ewolucję Planety Małp" w 3D. Film w klimacie post apo. Niby mój klimat, ale jakoś mniej mnie bawił, niż jedynka. Co nie zmienia faktu, że to nadal dobre kino. Końcówka narobiła apetytu na 3 część :) Uważam, że to jedna z lepszych "trylogii" ostatnich lat w dziedzinie "fantasy/sf". Bardzo ładny prequel do starych filmów z tego tematu. Audio bardzo dobre, ale chyba tylko raz był efekt WOW (zburzenie wieży). Obraz 2D lepszy, niż w jedynce. Obraz 3D jeden ze słabszych - coś na poziomie World War Z. Po serii bardzo dobrych obrazów 3D ten był wyjątkowym negatywnym zaskoczeniem.

3. Epicentrum. Hmmmm Koledzy już pisali. Miałem wczoraj TORNADO w POKOJU. REWELACJA. Ale to nie było zaskoczenie. W kilku filmach była już burza z deszczem i piorunami i już było bardzo dobrze. Po prostu brakowało filmu, który doda jeszcze więcej mocy i intensywności. Głośniki chyba lubią te częstotliwości :) A to jest właśnie film, który nie ma sensu w stereo (tv lub laptop). Niby "dobre kino obroni się na każdym sprzęcie", ale nie w tym przypadku. Jest to film, który trzeba oceniać 2 razy. Na laptopie 2-3/10. Na dobrym KD 8-9/10. Nie wiem tylko czemu na płycie nie ma 7 kanałów (jest 5) i ATMOSA :) Do tego przydałoby się 3D :) Co do obrazu to jest bardzo dobry, bo nie został poddany obróbce (found footage). Swoją drogą zastanawiam się po co wytwórnie dodają do filmów tzw. "ziarno filmowe" dla uzyskania efektu kina, skoro tą kasę można wydać na coś innego, a obraz i tak będzie bardzo dobry. Na pewno ostrzejszy. Oczywiście to kwestia gustu i nie każdy lubi efekt teatru/serialu, ale temat ciekawy. Co do fabuły.... ona w tym filmie nie ma znaczenia. Takie miałem nastawienie i dzięki temu nawet mnie miło zaskoczyła. Postacie może były pozbawione głębi, ale były też wiarygodne i solidnie odegrane. Rzemieślniczo, ale solidnie.

A w kolejce czeka na półce znów cała masa zaległości:
- Winter Soldier,
- 2x Amazing Spiderman,
- Sucker Punch Extended,
- 2x Sin City,
- Miasto 44 i Kamienie na Szaniec,
- Królestwo Niebieskie wersja reżyserska (3h),
- 4 sezony Gry o Tron, seriale Rzym, Pacific, Kompania Braci,
- wszystkie części Szybkich i Wściekłych, Star Wars,
- cała pierwsza faza MCU (część już oglądałem, ale teraz chcę obejrzeć już chronologicznie i to co wyszło w 3D),
i wiele, wiele innych.

Wczoraj policzyłem i mam już ponad 200 filmów na BD (około 10 w steelu, około 7 w R4K, 2 z dźwiękiem LPCM, jakieś 60 w 3D) z czego ponad 70 do obejrzenia :) I pomyśleć, że 40 filmów już się pozbyłem. A rok temu miałem w sumie 10 ;P
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Noo, tak jak przewidywałem :) A co Cię konkretnie tak zbulwersowało? :)
Pewnie za mało tarcia? :D

Spotkali się , romantyczna muzyczka i nuuuuuuuuuudyyyyyyyyyyyyyyy, ślimak by więcej akcji zrobił w te 30 min. :mrgreen:;)

Mam świetny nastrój, bo obejrzałem z bratankiem Gang Olsena wraca do gry 3D, mega ubaw. ;)

[youtube]rc4R3yk_E6A[/youtube]
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ciekawe co wyjdzie z obcego. Ma być połączone z Prometeuszem 2. Biorą pod uwagę tego gościa, to ma łeb do takich s-f. Najpierw Dystrykt teraz Chapie. Nie mogę się już doczekać :)

Savron też myśle żeby iść do kina na snajpera, dla mnie to mocna pozycja mocne 9/10 ;)
 
Do góry