Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

eedviking

Banned
Film Głosy ( The voices) oglądnięty w kinie Luna .
Obraz ten, to taka mroczna komedia, jednak średnio ciekawa. Najmocniejszy punkt filmu to Pan Wąsik. Pokazała się też Wódka SZYMON ( napis na etykiecie taki właśnie). :D;)
Obejrzeć można i nawet trochę się pośmiać.. ;)
Dla przypomnienia trailer.
https://www.youtube.com/watch?v=5IaPaB4Pzqk
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie zdzierżyłem trailera do końca, ale mam nadzieję, że film był jednak lepszy ;)
Ryana Reynolds'a jednak lubię za "Kelnerzy" z 2005r. :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Braciak,coraz więcej dobrego polskiego akcentu w filmach zagranicznych :D:wink:

Tedzika 2 z chęcią zobaczę :)

P.s.
2 pierwsze odcinki "Rodziny Soprano" w HD już zaliczone :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie widziałeś dodatkowych odcinków "Zagubieni ? .Oni zakopali serial "Soprano" w HD na Bora-Bora.Jeden z nich po pijaku się wygadał i podał mi dokładne miejsce...:mrgreen::D
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Nie widziałeś dodatkowych odcinków "Zagubieni ? .Oni zakopali serial "Soprano" w HD na Bora-Bora.Jeden z nich po pijaku się wygadał i podał mi dokładne miejsce...:mrgreen::D

Aha, rozumem :cry: Zawsze widziałem że od tych pijaków można oczekiwać tylko przykrości:D Ja muszę uwierzyć że jest "Soprano" na Blu-Ray i to z napisami ( polskimi, rosyjskimi, grrrrr i td.), tak? Chyba u Was na Bora-Bora:D
 

eedviking

Banned
To jak mam oglądać gadające koty, to już chyba poczekam na misie - TED 2 ;)

One gadają podświadomie. :mrgreen:;) TED2 to obowiązek. :D

Braciak,coraz więcej dobrego polskiego akcentu w filmach zagranicznych :D:wink:

Tedzika 2 z chęcią zobaczę :)

P.s.
2 pierwsze odcinki "Rodziny Soprano" w HD już zaliczone :D
Świetna nazwa tej wódki, prawda. :D
To my kończymy niebawem Sons of Anarchy. :D:cool:

Aha, rozumem :cry: Zawsze widziałem że od tych pijaków można oczekiwać tylko przykrości:grin: Ja muszę uwierzyć że jest "Soprano" na Blu-Ray i to z napisami ( polskimi, rosyjskimi, grrrrr i td.), tak? Chyba u Was na Bora-Bora:grin:
Dałeś się o wielki Dżygicie nabrać, ta wyspa to nie Bora Bora, tylko podobnie brzmiąca - Bunga Bunga. :D:mrgreen:;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Świetna nazwa tej wódki, prawda. :D
To my kończymy niebawem Sons of Anarchy. :D:cool:

:D
Ja na razie obejrzę "Rodzinę Soprano" a "Synów..." jakoś później...
Soprano nie widziałem kilka/kilkanaście lat.Jest to świetny serial,jednak rzuca się w oczy różnica w stosunku do europejskich filmów kryminalnych.Pomimo że są krwawe sceny,nie czuć tej surowości,dramaturgii,"brudu",mrocznego i "prawdziwego" klimatu jak np. w serialu "Gomorra",czy choćby w polskim "PitBullu",nie wspominając już o trylogii "Pusher".Może to trochę poprzez "półkomediowy" styl...;-)

P.s.
"The Water Diviner" może być ciekawy ;)
 

eedviking

Banned
Też mi się wydaje, że ten z Crowe może być ciekawy. ;)
Co do seriali kryminalnych, jednak europejskie są fajniejsze, zgadzam się. :D
 

gerus6

Active member
Bez reklam
lolek126 napisałeś, że było wiele lepszych filmów z tej tematyki co "Snajper" wymień jakieś chciałbym sobie porównać.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Gerus może źle napisałem że z tej tematyki, bardziej mam na myśli kino o tematyce wojennej... Dla mnie lepszym filmem był np. Helikopter w Ogniu, Szeregowiec Rayan, Byliśmy żołnierzami..
Oczywiście to moje zdanie - każdy może mieć inne i ja tego nie neguje - to jest moje zdanie.. Znam kilku żołnierzy którzy byli na kilku misjach zarówno Afganistan jak i Irak i też pod jakimś wielkim wrażeniem tego filmu nie byli- co nie oznacza że film jest zły - tylko każdy może mieć swoje zdanie.
Mi w tamtej wypowiedzi chodziło przede wszystkim że śmierć jednego człowieka i sam film dla Amerykanów jest znacznie mniejszym i "mniej ważnym " wydarzeniem jak dla Polski i Polaków Powstanie Warszawskie, a już nie wspomnę o liczbie zabitych ludzi... których trudno byłoby nazwać - żołnierzami patrząc na obecnych żołnierzy ... A myślę że nie ma na forach USA jakiś wpisów że komuś film Snajper się nie podobał albo że został źle nakręcony... Ale każdy może mieć swoje zdanie - to jest przywilej demokracji.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Co do seriali kryminalnych, jednak europejskie są fajniejsze, zgadzam się. :D

Fajniejsze to zbyt ogólne stwierdzenie (chociaż w Twoim przypadku,się nie dziwię :D).
Serial "Gommora",pomimo że cały uważam za świetny,z "surowym i brudnym" klimatem,było w nim kilka nudnawych momentów,czego np. w "Rodzinie Soprano" nie zauważyłem (z tego co pamiętam) ...;-)
Osobiście bardzo lubię europejskie filmy,ponieważ nawet jak znajdą się takie,które mają słabą fabułę (akurat nie o "Gomorra" piszę),bronią się "prawdziwym" klimatem...;-)
 

venom200

Member
A mi się wstyd przyznać ale do teraz praktycznie nigdy nie oglądałem Gry o Tron, ale jakieś 2-3 wstecz dostałem pierwszy sezon i tak się zaciekawiłem że już kończę trzeci. Fajnie zrobiony serial naprawdę lubię takie filmy

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2
 

eedviking

Banned
Fajniejsze to zbyt ogólne stwierdzenie (chociaż w Twoim przypadku,się nie dziwię :D).
Serial "Gommora",pomimo że cały uważam za świetny,z "surowym i brudnym" klimatem,było w nim kilka nudnawych momentów,czego np. w "Rodzinie Soprano" nie zauważyłem (z tego co pamiętam) ...;-)
Osobiście bardzo lubię europejskie filmy,ponieważ nawet jak znajdą się takie,które mają słabą fabułę (akurat nie o "Gomorra" piszę),bronią się "prawdziwym" klimatem...;-)

Owszem , chodziło o klimat. ;)


[youtube]jFh1mPQbzlk[/youtube]

[youtube]XwMGnKBM_78[/youtube]

[youtube]ElQfdj-G2cY[/youtube]
 
Do góry