Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

pantomima

Banned
To był ekstremalny przykład.Miałem taki kaprys i sobie to wrzuciłem.Chyba każdy inteligenty człowiek widzi że to zawodowy kulturysta.Myślisz że ten ich sztab lekarzy sprawi że będę tacy "piękni" cały czas ?Jednak w wieku 45-50 lat można fajnie wyglądać,czy to jest się zawodowym kulturystą,czy też nie.
Jeśli chodzi o aktorów i "zwykłych śmiertelników" to niech będzie w takim razie Hugh Jackman,o którym wspominał Raccoon.

Mysle ze nie masz zielonego pojecia o tym co mowisz ,nie mam na mysli Swiata zawodowej kulturystyki i praw jakimi sie rzadzi .
On nie wyglada fajnie ,wyglada extramalnie fajnie w mniemaniu wiekszosci tych ktorzy kulturystyke uprawiaja .
Nie przeszedl na zawodpstwo po to by fajnie wygladac tak samo jak Michael Jordan po to by 'fajnie' grac w kosza.

Mozna by bylo podyskutowac gdybys mial choc troche orjentacji w temacie,a przedewszystkim potrafil znalezc roznice miedzy tym co fajne a osiagalne,realne.

Polecam dokument -Pumping Iron na poczatek .
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"Pumping Iron" było nakręcone dla ściemy.Gdybyś był bardziej wtajemniczony,to pewnie byś wiedział...
Dobra idę w kimę.
Nara :wink:
 

pantomima

Banned
No luzik .Przespij sie , odpocznij , nabierz sil bo jutro nastepny dzien w poszukiwaniu,udostepnianiu niezliczonych ilosci filmowych tresci -kolejna extremalna ale zarazem jak ze fajna niespelna doba w sieci .
Nara ;)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
W takim wieku, to on mial juz elektromechaniczne implanty ;)
Ty już wiesz o co chodzi ;)
Na koniec podam przykład Seana Penna, jak na 55 lat, to też niezłą formę prezentuje ;)
A tak w ogóle, to trzeba kończyć ten wątek, bo zaczynam się o Nas niepokoić, zamiast o babkach rozprawiać, to facetami się zajmujemy ;)

A filmowo żeby było, to na przyszły rok szykuje się kilka ciekawych powrotów- Ghostusters III, , Beetlejuice II, Gliniarz z Beverly Hills .... dobrze, że nie będą to reameke'i, a filmy z oryginalną obsadą
 

Henry

Active member
Bez reklam
O tych dwóch "arcydziełach" nie pomyślałem, nie skojarzyłem, ale czasem w piątek rano tak bywa ;)

Oglądałeś już film o tym linoskoczku z WTC?
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Nie. Nie mam czasu na kona. Spinam sie z robota zeby wyskoczyc na wakacje. Moze w niedziele obskocze Sicariio i Walk. Slyszalem ze w 3d miazga. Ale ludzie rozne rzeczy mowia.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Właśnie głównie dla 3D rozważam wyjście do kina, bo co do samego filmu nie nastawiam się na coś "wybitnego", gdyby nie ponoć niezłe zdjęcia, to chyba w ogóle odpuściłbym tę pozycję ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Henio,kolega Pantomima po prostu nie zrozumiał,że podałem Bade'a jako ekstremalny przykład.Lubię skrajne przypadki.
Nie musi mnie przekonywać że jest to nieosiągalne dla "zwykłego śmiertelnika",który pomimo że miałby wagon koksu i zayebistą dietę i tak by tak nie wyglądał,gdyż genetyki się nie przeskoczy.Organizm także musi odpowiednio przyswajać pewne środki.
Np. taki Marek Olejniczak,który jako drugi zawodowy Pros (kartę dostał niedawno),pomimo że wielki,to na ostatnich zawodach przy czołówce światowej wypadł jak "dziecko" i swoich słabych partii - nogi i plecy raczej już nie poprawi.
No ale dowiedziałem się od Pantomimy jak się dawkuje wodę,jakie osiągnięcia ma Jackson i jak nazywały się ikony kulturystyki.
Może jeszcze poda dokładne informacje jakie soki,insę,olej,czy doping genetyczny wali Big Ramy.Pewnie wie nawet w jakich ilościach :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Nie ma co sie podniecać i spinać. Miesiąc przed rola w jakimś filmie i forma wróci. Zobaczcie na Henryka z supermana. On do roli ćwiczył chyba pół roku i miał fajną rzeźbę. Wolwerine tak samo przed produkcją bo w Labirynce nie świecił mięśniami.
Caly czas ćwiczy The Rock. Bo mam go na fb i co on dzwiga to jest nie do wiary ;) ale fakt jest już zaduży.

Widzieliście zwiastun Tripple Nine??? Z tel nie mam jak wrzucić, ale wygląda na pg 18 i mocny konkurent Sicario
 

Henry

Active member
Bez reklam
W pewne dyskusje, lepiej nie "wchodzić" ;)\
A co do napompowanych kolesi, to pewnie każdy z nas nie raz widział jak ta ich muskulatura przekłada się na faktyczną siłę.

Caparzo, widzieliśmy, też może być dobrze ;)
Myślę, że to też mogłoby Cię zainteresować- 13 Hours The Secret Soldiers of Benghazi
ten trailer juz chyba był gdzieś w tym wątku
[youtube]5MBjAN7jqsQ[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie ma co sie podniecać i spinać. Miesiąc przed rola w jakimś filmie i forma wróci. Zobaczcie na Henryka z supermana. On do roli ćwiczył chyba pół roku i miał fajną rzeźbę. Wolwerine tak samo przed produkcją bo w Labirynce nie świecił mięśniami.
Caly czas ćwiczy The Rock. Bo mam go na fb i co on dzwiga to jest nie do wiary ;) ale fakt jest już zaduży.

Widzieliście zwiastun Tripple Nine??? Z tel nie mam jak wrzucić, ale wygląda na pg 18 i mocny konkurent Sicario

W dodatkach jeśli o tym supermanie mówimy było chyba że 2-3 miesiące ćwiczył a wyglądał nieźle patrząc na to jak wyglądał przed rolą..
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Henry zwiastun mnie się bardzo podoba...;-) A co najlepsze na końcu wyczytałem, że Pan od Transów go wyreżyseruję a ponadto historia oparta na faktach...;-) Caparzo widział..?
 
Do góry