Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dobre Piramida to trzeba byłoby wysłać do naszego dystrybutora Kino i Świat oni są specjaliści od dawania ludziom filmów w takim formacie jakim oni uznają, że się sprzeda w RP.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co to się podziało z tym Panem
Piramida, Ty jesteś fanem, wyjaśnij tą metamorfozę :)

3e7af60d23474d3d6981a5d5b8738772fbea9b1b.jpg
 

pantomima

Banned
Ze niby na fotce obok wygladal lepiej hahaha
No dobra,moze odrobine lepiej .

Wynikiem tak niekorzystnej metamorfozy jest radykalna zmiana stylu zycia , innymi slowy siedzenie na du.. i pierdzenie w stolek to najwidoczniej obecnie ulubione zajecie pana V , no chyba ze to kolejna przemiana do nowej roli otylega typa ktory tym razem trackiem przemierzal bd Swiat ;)

7 czesci ulubionej sagi co niektorych robi swoje , kolejne kilometry za kolkiem przez tyle lat to nic innego jak dodatkowe centymetry w ogumieniu .
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Armanig SKS tj. starość k...a starość...;-) A tak na poważnie, moim zdaniem to wielu aktorów po przekroczeniu pewnej cyfry w swoim wieku odpuszcza dbanie o sprawność i wizerunek pod kątem aktywności fizycznej. Oczywiście są wyjątki, ale czym człowiek ma więcej wiosen na karku to trzeba dużo więcej pracy włożyć aby osiągnąć zadowalające wyniki w swoim wyglądzie. Wielu aktorów tego nie może przetrawić, że kiedyś wystarczyło tylko trochę poćwiczyć i były rezultaty a teraz haruję jak wół a wyniki marne. Niestety metabolizm i wiek robi swoje, wskutek czego odpuszczają.... ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Piramida,
Nie wyczytałem, a wylukałem i nie na Pudelku, a tutaj, bo jak wiesz lubię szkolić język ;) GetJoys -
Tak czy inaczej, forma marna, żeby nie powiedzieć, że wygląda jak świniak.
Jednym słowem SKS ;)
 

pantomima

Banned
Nie za młody już wiek,to na pewno,jednak tutaj widać raczej zaniedbanie.Fajek w gębie itd...

Niektórzy w wieku 46 lat robią życiową formę (Dexter Jackson - 2 miejsce na Mr. Olympia 2015) :
http://www.musculardevelopment.com/...ter-jackson/1874-dexter-jackson-393_final.jpg

Chlopie podrzucasz namiar na goscia ktory jest zawodowym kulturysta , kilukrotnym zdobuwca Arnold Classic ,zwyciezca z 2012 roku w najbardziej prestizowych zawodach Mr Olympia , ukazujesz sylwtke goscia ktory praktycznie przez cale zycie bawi sie w kulturystyke,goscia ktory co roku wyrzuca killadziesiat tysiecy $ na suplementacje ,zarcie,odnowe biologiczna ,koks i cala reszte ....

Rownie dobrze mogles podac takie ikony tej dyscypliny jak - Arnold , Lee Haney, Jay Cutler , Doryan,Ronie , itp itd....

Po co Ty to robisz ??
Po co zestawiasz zwyklego smiertelnika jakim jest vin diesel ktory wypracowal sobie swego czasu calkiem fajna sylwetke z tytanem pracy fizycznej jakim jest Dexter Jackson ktory zyje z tego czym sie zajmuje zawodowo .
Myslisz czasami nad tym co wrzucasz czy dzialasz na zasadzie - to ja wam zaraz pokaze co znalazlem ??
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Chlopie podrzucasz namiar na goscia ktory jest zawodowym kulturysta , kilukrotnym zdobuwca Arnold Classic ,zwyciezca z 2012 roku w najbardziej prestizowych zawodow Mr Olympia , ukazujesz sylwtke goscia ktory praktycznie przez cale zycie bawi sie w kulturystyke,goscia ktory co roku wyrzuca killadziesiat tysiecy $ na suplementacje ,zarcie,odnowe biologiczna ,koks i cala reszte ....

Rownie dobrze mogles podac takie ikony tej dyscypliny jak - Arnold , Lee Haney, Jay Cutler , Doryan itp itd....

Po co Ty to robisz ??
Po co zestawiasz zwyklego smiertelnika jakim jest vin diesel ktory wypracowal sobie swego czasu calkiem fajna sylwetke z tytanem pracy fizycznej jakim jest Dexyer Jackson ktory zyje z tego czym sie zajmuje zawodowo .
Myslisz czasami nad tym co wrzucasz czy dzialasz na zasadzie - to ja wam zaraz pokaze co znalazlem ??

Podałem to tylko jako przykład,że w starszym wieku organizm nie jest jeszcze taki lipny.
Sam osobiście znam dużo starszych ode mnie,którzy na swój wiek wyglądają świetnie.

P.S.
Nie ciśnieniuj się tak,bo to nie zdrowe :wink:
 

pantomima

Banned
Podałem to tylko jako przykład,że w starszym wieku organizm nie jest jeszcze taki lipny.
Sam osobiście znam dużo starszych ode mnie,którzy na swój wiek wyglądają świetnie.

P.S.
Nie ciśnieniuj się tak,bo to nie zdrowe :wink:

Zamiast podrzucic zdj zwyklego amatora ktory pomimo latek wypracowal sobie calkiem calkiem ciekawa sylwetke to Ty wrzucasz sylwetke zawodowego kulturysty nad ktorym czuwa sztab specjalistow ,kilku lekarzy itp . Wrzucasz zdj goscia ktory na dwa dni przed zawodomi wypita wode w ciagu dnia dozuje w kroplach , nie wspomne juz o tym ze jest to woda destylowana z racji unikania spozycia sodu ....

Gdybys mial choc troche oleju to w odp na wiekowego juz Vina Twoja odp nie byl by zawodowy kulturysta .

Rozumiesz w ogole takie pojecie jak 'zawodostwo ' ?
Nie cisnieniuje tylko ubolewam.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zamiast podrzucic zdj zwyklego amatora ktory pomimo latek wypracowal sobie calkiem calkiem ciekawa sylwetke to Ty wrzucasz sylwetke zawodowego kulturysty nad ktorym czuwa sztab specjalistow ,kilku lekarzy itp . Wrzucasz zdj goscia ktory na dwa dni przed zawodomi wypita wode w ciagu dnia dozuje w kroplach , nie wspomne juz o tym ze jest to woda destylowana z racji unikania spozycia sodu ....

Gdybys mial choc troche oleju to w odp na wiekowego juz Vina Twoja odp nie byl by zawodowy kulturysta .

Rozumiesz w ogole takie pojecie jak 'zawodostwo ' ?
Nie cisnieniuje tylko ubolewam.

To był ekstremalny przykład.Miałem taki kaprys i sobie to wrzuciłem.Chyba każdy inteligenty człowiek widzi że to zawodowy kulturysta.Myślisz że ten ich sztab lekarzy sprawi że będę tacy "piękni" cały czas ?Jednak w wieku 45-50 lat można fajnie wyglądać,czy to jest się zawodowym kulturystą,czy też nie.
Jeśli chodzi o aktorów i "zwykłych śmiertelników" to niech będzie w takim razie Hugh Jackman,o którym wspominał Raccoon.
 
Do góry