Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Raccoon,widzę że wracasz do punktu około roku temu.Już Ci dzisiaj napisałem co oglądam w jakiej jakości.Nie wierzysz,czy nie jesteś pewien,to Twoja broszka :)
 

venom200

Member
Obejrzałem nowego Terminatora z Atmosem film jak film2 pierwsze części na pewno lepsze były.
Zagmatwana historia z tym czasem im wyszła ale spoko i nie do końca wybrneli z tej opowiadanki jak dla mnie.
Ale mi jako wielkiemu fanowi serii oczywiście się podobał film.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ciekawe jak to się potoczy :
Terminator nie wróci - Filmweb

Zdjęcie z filmu "Gold" (Matthew McConaughey na tropie złotego kruszcu...).
gold.jpg


Nowy horrorek :
[youtube]wyQLaY1ACvI[/youtube]
 

Bipo

Active member
Bez reklam
The Forest
Zapowiada się powiązanie filmów takich jak: ,,Zły skręt" ,,Zejście" ,, Droga bez powrotu" w jeden niespecjalnie zapowiadający się seans....;-( Coś mi się zdaję, że twórcą horrorów skończyły się pomysły....;-(
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
The Forest
Zapowiada się powiązanie filmów takich jak: ,,Zły skręt" ,,Zejście" ,, Droga bez powrotu" w jeden niespecjalnie zapowiadający się seans....;-( Coś mi się zdaję, że twórcą horrorów skończyły się pomysły....;-(

"Zły skręt" i "Droga bez powrotu" to jest ten sam film ;)
Jednak w "Forrest" raczej to wygląda na jakieś duchy...

Ale fakt,trochę lipa z tymi horrorami...
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Zły skręt jak wyszedł, to dał troche swierzości. Teraz ile to ma części 5 ??

Pozatym, jesteśmy dorośli, co dla nas ma być straszne?? Chyba Hary Poter albo inney damski szajs ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Fakt:-D, ale powiem wam, że jak oglądam Paranormal Activity cz.1 to mam pietra...:(:mrgreen:

Nie Ty jeden, a po Paranormal dałem sobie na lata spokój z horrorami.
Lata już nie te, a o pikawe trzeba dbać, ale jak oglądam te ostatnie to nie wiem czy się śmiacz czy płakać. Gdyby nie to, że audio robi niesamowitą robotę (czyt. potrafi wystraszyć) to definitywnie dałbym sobie spokój z tym gatunkiem.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zaliczyłem to "San Andreas"
No cóż,poza niezłym a/v i efektami CGI,film chałka i nawet jeszcze większe piersi Daddario,by tego nie zmieniły ;)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
A ja zaliczyłem dziś Czarownice 3d z Angeliną. Hmmm. Ostatnio mam szczęście do świetnego 3d :) rewelacja. W ogóle obraz (design, zdjęcia, cgi, scenografia) jest taki, że się chce wejść w tv :) audio - jak już lolek pisał jest zaledwie w standardowym dtsie, ale... gra zaskakująco dobrze. Na koniec najważniejsze, fabuła. Hmmm nowa wersja śpiącej królewny. Nie jest źle. Może nawet całkiem dobrze, ale jednak film dla młodszego widza. Osobiście lepiej bawiłem się przy Oz Wielki i Potężny czy Jack Pogromca Olbrzymow (oba też w 3d) lub Królewna Śnieżka i Łowca. Czarownica z nich najgorsza ale i tak o niebo lepsza, niż Tajemnice Lasu i Alicja w krainie czarów. Jeszcze inna baśń Dziewczyna w czerwonej pelerynie na tym samym poziomie co Angelina.

Innymi słowy: Alicja i Tajemnice już sprzedane. Reszta (Czarownica, Oz, Łowca, Dziewczyna) stoi na półce :)

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

Henry

Active member
Bez reklam
Marsjanin zaliczony, typowy film na duży ekran.
Technicznie wszystko na wysokim poziomie, zdjęcia, krajobrazy pierwsza klasa. Widać rękę Scota...
A fabuła...hmm, połączenie Grawitacji z Cast Away, taki średniak, na 4,5 max 5/10 ;)
Więcej dramatyzmu jest w trailerze niż w samym filmie, obejrzeć można, taki film na jeden raz...miejsca na mojej półeczce raczej się dla niego nie znajdzie ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Marsjanin zaliczony, typowy film na duży ekran.
Technicznie wszystko na wysokim poziomie, zdjęcia, krajobrazy pierwsza klasa. Widać rękę Scota...
A fabuła...hmm, połączenie Grawitacji z Cast Away, taki średniak, na 4,5 max 5/10 ;)
Więcej dramatyzmu jest w trailerze niż w samym filmie, obejrzeć można, taki film na jeden raz...miejsca na mojej półeczce raczej się dla niego nie znajdzie ;)

A porównasz z Czerwoną Planetą ?? Z Kilmerem ci się podobał ?? ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jak dla mnie to w ogóle nie był film SF, no może poza lotem w kosmosie, czy "zwiedzaniem" Marsa, akcja mogłaby toczyć się na Saharze czy którymś biegunie, jak napisałem - taki Cast Away w kosmosie ;)
Dlatego ciężko te dwa filmy ze sobą porównać, film z Kilmerem bardziej gatunkowy , w tym z kolei bardzo dobre zdjęcia i choćby dla nich warto zobaczyć film, ale raczej na dużym ekranie i w 3D
Film zły nie jest, taki średniak, może po Interstellarze miałem zbyt duże oczekiwania...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubafat,już obejrzałałem "Me and earl and the Dying Girl".
SPOILER :
Przyznam,że po wysokiej ocenie,liczyłem na coś lepszego.Spoko co do przyjażni,która na początku "wymuszona",przerodziła się w coś prawdziwego.Jednak "komediowy" styl trochę gryzł mi się z gatunkiem.Taki lekko cukierkowy i "młodzieżowy",bez pokazania piekła choroby.Końcówka trochę mało wyrafinowana,jeśli chodzi o próbę wzruszenia widza...Jak dla mnie średniak :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Piramida.
W tym filmie nie chodzi o cierpienia i chorobe, tylko o relacje miedzyludzkie. Jest na wesolo, bo bohaterami sa mlodzi ludzie. Poza tym, kto by chcialby to ogladac jakby nie bylo wesolo. Nie wiem czy spodziewales sie czegos w stylu Fault in the Stars (strzelam, bo sam nie ogladalem), czy nie mozesz sie usmiechac bo masz zajady, ale sam sobie jestes winien. Ostrzegalem ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry