Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Active member
Bez reklam
Widzę, że kolega dobrze zorientowany ; )

No widzisz. A niektorzy ciagle nie sa w stanie uwierzyc ;)

Ale wracajac do wspomnien, sex z VHSu odjryliamybz kolegami majac dokladnie wtedy po 10 lat. Nasze klasowe kolezanki, jak sie niedawno na przyjacielskim zlocie dowiedzielismy, w wieku 12. Vhs byl wtedy rzadkoscia w PL. Mama kolegi przeslala z USA , zas tata kolezanki byl wojewodzkim , czy miejskim przewodniczacym partii. Teraz jest zdecydowanie latwiej w zwiazkubz internetem w kazdej komorce.
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Raccoon,komedie czy niektóre dramaty obejrzę w gorszej jakości (nie oceniając a/v),jednak jakbyś od kilku lat zauważył,na science fiction,fantasy,czy akcja czekam na tą najlepszą jakość.

O Mad Maxie pisałeś przed światową premierą blu-ray.... proszę Cię Piramida :) bujac to my, a nie nas :)

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Sorry Raccoon, za wcześniejszy post. Operuje z telefonu, w dosc rozpraszajacych warunkach i nie przeczytalem dokladnie calego Twojego postu, tylko zawiesilem sie na jego czesci.
Nie moge odpowiadac za Piramide. Moge tylko powiedziec, ze ogladalem Mad Maxa w kinie i choć w 3d efekt ten był dla mnie mniej widoczny, o tyle z BD (2d) widać efekt przyspieszenia znacząco i często. Ponadto widziałem zawartosc BD, krótką chwile wcześniej niż Piramida, co czyni prawdopodobnym to, że widział On film wcześniej, niż sie tego spodziewałeś ;)
Może zamiast podważania Jego słów, zechciałbyś jeszcze raz rzucić okiem na omawiany materiał. Jeśli to nie wystarczy, zawsze możesz znaleźć komentarze na forach tematycznych (próbkę Piramida zacytowal powyzej, szkaoda, że nie dał linka), a także prawdopodobnie oficjalne informacje filmowcow na ten temat.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja nie rozumiem cały czas tego że Raccoon nie może zaczaić iż w takiej jakości jaką obejrzy sobie w chacie,ja mogę zobaczyć miesiąc wcześniej :wink:
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja nie rozumiem cały czas tego że Raccoon nie może zaczaić iż w takiej jakości jaką obejrzy sobie w chacie,ja mogę zobaczyć miesiąc wcześniej :wink:
Przyznaję się bez bicia i będąc w 100% świadomym (chociaż w tym konkretnym momencie nie do końca trzezwym), że... nie kumam tego.

Swoją drogą nie kumam też nadal, czemu się wzbraniasz od napisania "ocena nie bazuje na wydaniu blu-ray"? ;-P

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Piramida
No to trzeba bylo napisac, co to za informacja byla zawarta w menu Genisysa, o ktora prosilem, a ktorej zaden z Was nie zacytowal ;)
To bylby jakis dowod. Na YT raczej nie znajdziesz zawartosci z menu BD.
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
On w to nie wierzy,tak jak i Lolek :wink:
Nie chodzi o wiarę tylko o wspomniane rzetelne podejście do recenzji wydania. Hmmmm.... w sumie to nawet nie jest wydanie przecież. Nie da się napisać "moja opinia dotyczy seansu:
- blu ray
- w kinie
- dvd
- divx
- divx o jakości 100% blu-ray (specjalnie dla Piramidy)
?

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Przyznaję się bez bicia i będąc w 100% świadomym (chociaż w tym konkretnym momencie nie do końca trzezwym), że... nie kumam tego.

Swoją drogą nie kumam też nadal, czemu się wzbraniasz od napisania "ocena nie bazuje na wydaniu blu-ray"? ;-P

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Ty alkoholiku :mrgreen::D;-)
To Ci wystarczy ?

DISC INFO: Disc Title: Mad.Max.Fury.Road.2015.COMPLETE.BLURAY-BAKED Disc Size: 43,542,634,972 bytes Protection: AACS BD-Java: No BDInfo: 0.0.2 PLAYLIST REPORT: Name: 00100.MPLS Length: 2:00:23.382 (h:m:s.ms) Size: 32,041,734,144 bytes Total Bitrate: 35.49 Mbps VIDEO: Codec Bitrate Description ----- ------- ----------- MPEG-4 AVC Video 24882 kbps 1080p / 23.976 fps / 16:9 / High Profile 4.1 AUDIO: Codec Language Bitrate Description ----- -------- ------- ----------- Dolby TrueHD Audio English 5692 kbps 7.1 / 48 kHz / 5692 kbps / 24-bit (AC3 Embedded: 5.1-EX / 48 kHz / 384 kbps / DN -4dB) Dolby Digital Audio English 448 kbps 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -4dB Dolby Digital Audio French 448 kbps 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -4dB Dolby Digital Audio Spanish 448 kbps 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -4dB Dolby Digital Audio Portuguese 448 kbps 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -4dB
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Sorry Raccoon, za wcześniejszy post. Operuje z telefonu, w dosc rozpraszajacych warunkach i nie przeczytalem dokladnie calego Twojego postu, tylko zawiesilem sie na jego czesci.
Nie moge odpowiadac za Piramide. Moge tylko powiedziec, ze ogladalem Mad Maxa w kinie i choć w 3d efekt ten był dla mnie mniej widoczny, o tyle z BD (2d) widać efekt przyspieszenia znacząco i często. Ponadto widziałem zawartosc BD, krótką chwile wcześniej niż Piramida, co czyni prawdopodobnym to, że widział On film wcześniej, niż sie tego spodziewałeś ;)
Może zamiast podważania Jego słów, zechciałbyś jeszcze raz rzucić okiem na omawiany materiał. Jeśli to nie wystarczy, zawsze możesz znaleźć komentarze na forach tematycznych (próbkę Piramida zacytowal powyzej, szkaoda, że nie dał linka), a także prawdopodobnie oficjalne informacje filmowcow na ten temat.
Zaliczylem bd 3d. Efektu przyspieszenia nie zanotowalem w stopniu większym, niż w poprzednich częściach. Może i coś tam nie gra, ale na pewno nie w stopniu psujacym seans.

Reasumując, na moim sprzęcie i przy moich ustawieniach wersja 3d wygląda bardzo.... prawidłowo. Być może jest to kwestia softu w tv. Nie wiem.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Piramida, mi tam wszystko jedno kto, co i jak ogląda. Nie chcę kolejnej dyskusji nt. "piratów". Po prostu brakuje mi często w forumowych recenzjach informacji nt. źródła (kino, bd, dvd, divx, bd rip). To by rzucalo trochę więcej światła na konkretne wrażenia.

Z drugiej strony rozumiem że nie jest "bezpiecznie" pisać: zaliczyłem seans z pirata...

Eee, whatever :) uznajmy temat za niebyly :)

Idę spać. Trzeba przetrzezwieć :)

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 
Do góry