Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Henry

Active member
Bez reklam
Absolutnie mozesz Heniu.
Wszystko idzie latwo i przyjemnie od poczatku do konca.

Dzięki,
Wolę spytać, pewne filmy muszą przejść przez kontrolę rodzicielską ;)



Henio,a nie puszczałeś synowi oldschoolowych akcyjniaków z 80/90s ? :)
Ty to jednak Wariat jesteś ;) :p
Na wszystko przyjdzie czas, na razie tylko Rambo, Powrót do przyszłości i raczej takie "bez przegięcia", a co sam ogląda....tego nawet nie chcę wiedzieć ;)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
A w "Mad Max" tylko ja i bubafat zauważyliśmy przyspieszone/skokowe sceny.
No bez jaj wzrokowcy ;-)
Jak zwykle porównujesz gruszki do jabłek :) nie wiem jak na divx czy w kinie ale na blu ray nic nie skacze :) dziś zaliczylem i... WOW! A 3d jest REFERENCE. Mimo że cyfrowe dodane w postprodukcji. Podobnie jak Pacific Rim pokazuje że można sporo wycisnąć nawet jak nie kręci się od razu w 3d. A reszta? Wszystko już było napisane. Czysty shot adrenaliny :)

Co do przyspieszen, może czasem lekko ale:
- to zupełnie nie przeszkadza,
- poprzednie Maxy też tak miały.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Na YT niech se skacze ;-)

Swoją drogą niby forum o nowych technologiach i każdy ma wypasiony sprzęt, a tymczasem Ty piszesz o skokach obrazu (na bd nie skacze), a Armanig o upmixie (na bd jest Atmos). Panowie... właśnie dlatego wciąż prosze żeby każdy pisał na podstawie jakiego źródła ocenia av w filmie. Mnie np. recenzje divx nie interesują :)

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Henio,żartowałem :)

Raccoon,komedie czy niektóre dramaty obejrzę w gorszej jakości (nie oceniając a/v),jednak jakbyś od kilku lat zauważył,na science fiction,fantasy,czy akcja czekam na tą najlepszą jakość.Może masz coś z wzrokiem.Bubafat również to zauważył i nawet tutaj o tych nierównych klatkach było pisane :

"Something like 50 or 60 percent of the film is not running at 24 frames a second, which is the traditional frame rate," said Seale. "It'll be running below 24 frames because George, if he couldn't understand what was happening in the shot, he slowed it down until you could. Or if it was too well understood, he'd shorten it or he'd speed it up back towards 24. His manipulation of every shot in that movie is intense."
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Raccoon,
Armanig pisze o upmixie, bo testował wersje "przedpremierową".
Armanig zawsze opisuje wrażenia AV, ale tylko jak ma płytkę w domu, a nigdy źle, jeżeli jej nie ma. No chyba, że jest dobrze, a tak było już na DD z upmixem.
Co do reszty, to armanig się z Tobą zgadza w 100%
 

Henry

Active member
Bez reklam
Piramida, przecież wiem ;)
Już tam co nieco ogląda, ale staram się mu włączać takie filmy, które znam i żeby za bardzo nie zryły mu psychy ( bo będzie jak Stary :D )
Zresztą on(i) - bo młodszy też - wolą Terminatory, BatMany, Spajderciecie, Gwiezdne Wojny i inne Hobbity ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Raccoon
Zrodlo nie ma nic do rzeczy. Dalsza obrobka juz predzej.
Znany temat. Jak ktos nie widzi, to znaczy, tylko tyle...ze nie widzi ;)
Nieporozumienie byc moze wynika z okreslenia jakiego uzyl Piramida. Ja bym tego "skakaniem" nie nazwal, choc gdyby roznica pomiedzy predkoscia krecenia, a wyswietlania byla wieksza, niz w tym konkretnym przypadku (tu podobno 3 klatki/s) , obserwowalibysmy to, co na filmach z Charlie Chaplinem.
Jest to przyspieszenie.
Aaa teraz przeczytalem posta w calosci.
Sorry
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Zwazywszy, ze w naturze te 20% to elita, osobniki odnoszace suckces, czy podtrzymujace gatunek, to nie bylo to najbardziej fortunne podkreslnie ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A zanim bylo vhs, to się Playboye z bobrami podkradało, ale o słoneczku pierwszy raz slyszę, maximum perversum.
Widzę, że kolega dobrze zorientowany ; )
 
Do góry