Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Gumisie bez Atmosa wgniataja w fotel. Z Atmosem i w 3d zjadają Avatara na śniadanie. Jest taka wersja na bd hd w planach. Ja bylem na pokazie przedwydawniczym dla zachodnich mediów. Super :)

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Słaby i dajesz ocenę z połowy skali? Albo słaby i 1-2/10 albo 5/10 i średniak jakich dużo. Nie? :)

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

na 1 to tylko kilka filmów u mnie zasługuje ;) jak chory na umyśle Martyrs czy Iron Sky.
dałem, 5 pkt bo 1 pkt za fajne cycki ;), 2 za Rocka bo go lubie, 3 za efekty i dźwięk, 4 za staruszków przywalonych Queen Mary a i jak jedna laska szła na dach a potem zawalił się budynek za drzwiami,
a 5 gratis bo 4 ma u mnie Spajdercieć ;) a te filmy nie mogą być razem ;) Na tym chociaż się coś działo w sensie waliło ;) jak Siara mówił ... mają rozmach sku........ ;)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Jeden z tytułów 4K zaprezentowany z Blurayem Samsung4K na IFA 2015.A film nie głupi nawet

kingsman_ultrahd_s_2015.jpg
 

jarjar82

New member
Piramida .....miałeś wersje 3D czy 2D....to samo jesli chodzi o Jurassic world.

Jeśli Termita miałeś w 2D to zauważyłeś momenty stworzone pod 3 D co by uzasadnić jego wybór :p
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie oglądam w domu 3D,gdyż na ekranie TV,to nie ma "sensu"...Chyba że sprawię sobie projektor :wink:

Spraw sobie, to nie są duże pieniądze, a wrażenia w porównianiu do tv to niebo, a ziemia.
Skala ocen się zmieni.

Jeżeli Gumisie zrobią z atmosem to też będziecie oglądać z zachwyceniem ?? ;)

A kogo obchodzi Atmos, wystarczy już poczciwy DD + upmix, na MadMaxie cały sufit ryczy, szczególnie te wstawki z gitarami gdzie się załącza dobitnie góra.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
....
Teraz Dinozaury i San Andreas.Chyba ten pierwszy sobie najpierw obejrzę...:wink:

Do San Andreas ni spisz się ;) za to ja dzisiaj dinozaury ;)

Jeden z tytułów 4K zaprezentowany z Blurayem Samsung4K na IFA 2015.A film nie głupi nawet

Ja uważam inaczej, zmęczyłem się na nim masakrycznie. Film dla 16 latków, wybuchające głowy :fool:? to już przerosło ten film :banned:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeżeli Kingsman czy Agentka są dla 16-latków, to czym są Szybcy, Avengersi, nie wspominając już o komediach Sandlera? ; )

Co do SanAndreas, obejrzałem, zapomniałem. To jest ten sam sort co 2012, Pojutrze, Bitwa o LA itp.itd.
Oglądałeś w kinie?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na TVP1 "Wielki test o polskim filmie"

Szkoda tylko, że zebrali taką miernotę w studiu.
Większość, to serialowe twory. Jedną z nich (znaną, ale nie mi po nazwisku) zapytała prowadząca: "po czym poznać dobrego aktora", po czym się kobitka zaczerwieniła i zmieszała, chyba do niej dotarło, że to pytanie powinno paść, ale niekoniecznie do niej ; )

Ja się pytam, gdzie jest Linda, Janda, Gajos, czy mój ulubieniec Dziędziel. Szkoda gadać.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Jeżeli Kingsman czy Agentka są dla 16-latków, to czym są Szybcy, Avengersi, nie wspominając już o komediach Sandlera? ; )

Co do SanAndreas, obejrzałem, zapomniałem. To jest ten sam sort co 2012, Pojutrze, Bitwa o LA itp.itd.
Oglądałeś w kinie?

Avengers jest dla dużych dzieci ;) jak my co zbierają figurki :p

Gdybym był w kinie pluł bym sobie w brode że zmarnowałem paliwo i kase na bilet ;)
 
Do góry