Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niestety strona oferuje wyciagniecie jedynie kciuka;)

Dobrze już, spokojnie i tak mam większego ;)
Napisz jak tam MadMax i co było nie tak, naturalnie Atmos w kręgu zainteresowań i czy oby na pewno zadbałeś o akustykę pomieszczenia, bo wiesz, wynik może być mizerny, a nawet opłakany ; )
Ok, pytam już całkiem poważnie.

Co do nowego Maxa, to od strony technicznej jest super, kupiłem, załączyłem i film połechtał zarówno moje oczy jak i uszy, o Atmosie nie napiszę bo nie mam....jeszcze ;)

Czyli tu Cię mamy, Atmos się szykuję ; )

Napiszcie coś o Waszych opiniach odnośnie nowego T, czyżby tak niewielu z nas widziało do tej pory?

Widziało, póżnym wieczorem może coś skrobnę, ale żywo interesuję mnie co sądzą inni.
Dla odmiany chciałbym poznać opinie kilku forumowiczów.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubafat,Armanig,to w końcu który jest który ? :)
youtu.be/kCbhMV49Wyw

Ja wczoraj widziałem nowego Terminatora,ale muszę jeszcze coś sprawdzić zanim opiszę...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ja pisałem w lipcu, tuż po seansie ;)
Obiektywnie nie potrafię ocenić, ale duży plus za powrót (próbę) do klasycznych T i T2, no i plus dla Arniego za podejście do tej roli z dużym dystansem, przynajmniej takie miałem odczucia.

Hmm, Atmos w planach jest, ale najpierw będzie trzeba co nieco lokalowo zmienić, więc realnie dopiero na przełomie '16/'17, do tego czasu wszystkie inwestycje w audio wstrzymane... ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Trzeba bylo czytac uwaznie. Pisalem o tym kilka miesiecy temu. Co do akusttki - siadam w kinie z Atmosem na najlepszych miesjscach ;)

Fajni jestescie z tym sprawdzaniem. Moze po prostu kliknijcie po fotce z menu settings aby upewnic sie u kogo " lepiej dziala" ;) a moze chociaz transkrypcje tekstu w opcji menu dzwiekowego. Od razu bedzie wiadomo kto sciemnia
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Chyba mnie nie zrozumiales.
Wywod moj mial na celu wyjasnienie braku sensu uzalezniania opinii na temat wrazen audiiwuzualnych, od tego, co kto ma w stopce. Po pierwsze koleracja miedzy jednym, a drugim jest przypadkowa, tak jak przypadkowe sa uwarunkowania akustyczne naszych pokoi kinowych, po wtore i co wazniejsze, sluzy to jedynie dzieleniu ludzi na gorszych i lepszych, zas w swietle pierwszego zalozenie, jest pozbawione kompletnie sensu, poniewaz nic bezposrednio z "wiekszej wartosc"i ich systemow nie wynika.
Nie bulwersuje mnie to bynajmniej. Uwazam po prostu, ze warto jednak propagowac pozyteczne informacje, niz mity. A przklad kolegi z rozbujanym dzwiekiem, ktoremu zaden z Kolegow nie potrafil szczerze powiedziec, ze powinien zaczac od poprawy warunkow akustycznych swej oazy, a nie od zmiany glosnikow na mniejsze, czy inne rzeczy, ktore tu ostatnio przeczytalem, swiadcza, ze ta spolecznosc zyje i jest utrzymywana w swiecie mitow.
Nie jest moim celem podkreslanie ulomnosci naszych systemow. Chcialbym tylko zasugerowac, czy zaszczepic, pewien relatywizm, ktorego najwyrazniej wiekszosci forumowiczow brakuje. Mozna gonic kroliczka latami, po czym pojsc do przygotowanej sali w ogrodkowym garazu i stracic wszelkie zludzenia, ze sie kiedykolwiek bylo blisko. Zwlaszcza , jesli jest w niej zainstalowany sprzet o klase gorszy, tak jak zreszta i w kinie, od naszego.
Ale taka nauka bierze sie z empirii, na slowa trudno kogos przekonac. Ja przekonalem sie o tym calkiem niedawno.
Propnuje czytac ze zrozumieniem, bo to nie wg mnie, Twoja opinia jest nie wazna, ale wedle przekonan mojego nieuprzejmego adwersarza.



Ja Ci napisze
Jesli chodzi o Atmos, to MadMax bez polotu, za to Terminator wymiata.

:-D "Bubafat" , wiem że tu trochę o mnie napisano:-D Wiesz , dogadałem się z jednym "specem" z salonu RTV, żeby za opłatę to wszystko sprawdził , podłączył , poustawiał i td. Bo prawda jest inna! To ja jestem beznadziejny "laik", jeżeli chodzi o tę wszystkie ustawienia, podłączenia, akustyka, kabli i resztę dupereli związanych z naszym , tak wymagającym "hobby". :mrgreen:
A jak nie , to naprawdę wypie....ę ten cały zestaw , kupię sobie LOGITECH Z 5500 i ..... będę szczęśliwym:mrgreen:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig,sprzyznaj się że oglądałeś wersję Extended Armanig Edition,która była tak zagięta w czasoprzestrzeni,że ten seks,to był z Sarrą Connor i tak naprawdę jesteś ojcem Johna Connora :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Bedziesz sczesliwy z tym co masz Dzygicie, trzeba tylko troche TLC. Sorry ze uzylem sytuacji jako przyklad bez pytania ( ale byl swierzy i anonimowy).
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Spoko. Ja wiem co tam jest napisane. To nie moja konkurencja ;)
Mix jest suchy i pez powietrza, w kinie bylo wiecej miecha. W tej kategorii dzwiek San Andreas jest lepszy, bo zywy, pelny i ma sporo basu.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
San Andreas .... litości :/ głupkowaty ten film, durny, rodzinna papka już była w innych katastroficznych filmidłach. Dźwięk i efekty to nie wszystko. Efekty zresztą zalewały mnie absurdem, przewracające się budynki jak domino? serio ???? Quen Mary plus kontenerowiec ... zabrakło tylko lotniskowca

Myślałem że 2012 nic nie przebije głupotą ale jest zwycięzca. Ten kontenerowiec tutaj przebił dla mnie kontenerowiec w Drużynie A.

Czytając komentarze na filmweb, faktycznie zabrakło Iron Mana albo Godzilli.
Jedyne co było fajne to ta laska ;) :spam: jedyne co mnie zasmuciło to dwoje starszych ludzi.... na których spadł chyba ten wycieczkowiec Quen Mary ;)

dla mnie 5/10, słaby, nudny, nie mogłem się doczekać końca.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Jeszcze nie widzialem i generalnie minsie nie pali. W kinie tez na tym nie bylem. Ale Atmos zobowiazujem jest tego raptem kilkanascie pozycji. Trzeba sie poswiecic dla dobra nauki ;)
 

jarjar82

New member
Caparzo cienizna i mizeria oceniasz podobnie jak ja.....mnie z całego filmu zastanawia co się stało z awionetką po tym jak sobie ja opuścili w locie hah ot takie głupawe dywagację
Doddario...w Detektywie bosssko
 
Do góry