Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dinozaurów jeszcze nie ma :p
Pisz jakoś po ludzku,bo nie każdy musi wiedzieć co to jest CEE ;-)

Hyeny nie widziałem.Zwiastun niezły ale opinie słabe i odpuściłem,bo często trailery zwodzą.A Ty widziałeś już trylogię Pushera,którą Ci polecałem z pół roku temu ? :wink:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Teraz sprawdziłem (wcześniej nie patrzyłem) i rzeczywiście są."Terminator Genisys" ,"San Andreas" i "Jurassic World" w przeciągu praktycznie jednej doby....
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To obejrzyj "Zombiebobry". :p

Pod warunkiem, że zaliczysz "Jersey Shore Massacre" ;)

Armanig a PANDORUM oglądałeś ...też coś w miare z dobrym klimatem.

Nie widziałem, obejrzę.

Zejście to jeden z moich też ulubionych horrorów, fajny klimat, odpowiednie stopniowanie napięcia itd. teraz trudno o dobry film trzymający w napięciu lub mało przewidywalny....;-(

W pierwszej odsłonie, lata temu robił wrażenie (czyt. zasłane gacie), dziś już mniej, ale i tak o niebo lepszy jak obecne twory pt. "nawiedzone domy".

Ostatnio widziałem ,,Coś za mną chodzi" to myślałem, że wyłączę po pierwszych 5 minutach..... to już Mimo, że też przeciętny ale Portergeist obejrzałem do końca. Oba filmy na raz...;-(

To u mnie odwrotnie, It Follows za muzykę, ujęcia i sympatyczną Maike Monroe, ba nawet pomysł, przetrawiłem do końca bez zgrzytu, ale już Portegeist to absolutne zło, tzn. dno ; )
Plus za surroundy (w kilku momentach)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
"Pandorum" dobry,tylko z tego co pamiętam CGI było jakieś zwalone....

"Coś za mną chodzi" - niestety,pomimo oczekiwań,tylko scenografia dawnych lat i świetny soundtrack mnie porwały :
https://www.youtube.com/watch?v=DS_-3pop7EQ

,,Coś za mną chodzi" ,,Szubienica" jak dla mnie straszna beznadzieja...;-( Natomiast ,,Poltergeist" jeszcze by przeszedł ale też film na raz...;-( Lipa oj lipa ostatnio z dobrym horrorkiem..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek,w ogóle byłem jakiś czas temu w kinie na "Fantastycznej Czwórce" (za namową...)
Bardzo słabo_Od 10 lat,to wraz z "Ghost Rider 2",jak dla mnie najsłabsze filmy Marvela.

P.S.
"Terminator Genisys" i "San Andreas" można już testować...

Tak myślałem że z F4 będzie kiepsko pisałem o tym już kiedyś ... ja będę szukał używki jeśli chodzi o ten film, bo kupić kupię ale używka lub okazja na allegro.....


A San andresa i terminatora kiedy będziesz testował ?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nowa "Fantastyczna czwórka" to jest porażka nad porażkami.
"Terminator Genisys","San Andreas" i "Jurassic Word" bez ciśnienia...Jakoś na dniach ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig zakupiłem Mad maxa w 3d tak to wygląda



free upload image





screengrab




Armanig postaram się specjalnie dla Ciebie jutro obejrzeć ze 20 min różnych scen i ocenić na szybkiego obraz, 3d i oczywiście dźwięk. Całego filmu nie dam rady bo będę się przygotowywał i pakował na wczasy do Hiszpanii, w niedzielę wylatuję ale tak żebyś coś wiedział jak to wygląda,,, więc postaram się zrobić mały test i jutro lub w niedzielę do 15 napiszę Ci info.. Pozdro.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nowości kinowe..... I znów będzie 15 stron o pudełkach :p
Dawajcie lepiej info co tam oglądacie/-liście, ja wieczorem idę na Sicario, po seansie napiszę kilka słów ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A propo właśnie pudełka to jakościowo w avengersach 2 jest lepsze tzn wiesz jakość farby jest lepsza tyle że tu jest fajniejsze bo tam literka na czarnym tle i tyle...


Henry wiesz dla mnie te pudelka to lotto ale są ludzie którzy lubią więc każdy ma swojego bzika.. :)
 

jarjar82

New member
wasze ładniejsze połowy oglądały już Magic Mike XXL ? :p

uradzajnie Termiś ...San Andreas....Jurassic....a później w kinie sie bedzie działo Sicario...Marsjanin...Spectre...No i Gwiezdna rozpierducha :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Oj, tam..... pudełka, można wrzucać do Galerii... czy Gdzie kupujecie.... a tu jak najbardziej o Gejsonach i innych Cieciach ;)

Dobra, to filmowo będzie :)
Czy obejrzeniu ostatnich przygód agenta Hunta również macie odczucia, że to najbardziej "bondowski" film z całej serii MI?
Pomimo, że fabuła jak zwykle przewidywalna, to dobrze się oglądało, jak zwykle fajne sceny pościgów, a reszta oczywiście sensacja fiction ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Nowości kinowe..... I znów będzie 15 stron o pudełkach :p
Dawajcie lepiej info co tam oglądacie/-liście, ja wieczorem idę na Sicario, po seansie napiszę kilka słów ;)

Daj znać. Miałen dziś iść ale żadna łajza z kolegów niema czasu, bo to bo tamto ... Moja teżnie chciała jechać :/ nawet na zakupy
 

Henry

Active member
Bez reklam
To dawaj ze mną ;)
Tyle, ze chyba trochę za daleko dla ciebie, +20 km od Victorii
Skrobnę kilka słów po seansie ;)
 
Do góry