Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Savron.
No ja tam nie wiem. Zagajal wczoraj, ze sie szykuje na ogladanie ;)
"Naaa-na-na.The Devil is alive. Naaa-na-na"
Nie zebym sugerowal Mad Maxy, o ktorych jakos nikt nie wspomnial, zas ostatnia odslona IMHO jest absolutnym topem w tej kategorii, bo nie chodzi o zwienczenie tematu;).
O widzisz Wyspa. Kto da wiecej?
Matrix Revo?
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
[youtube]H0bDdMJbtx8[/youtube]

[youtube]61ppa8mBdOs[/youtube]

[youtube]FC22xGxkxTI[/youtube]

[youtube]c8E2TFeUZQQ[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobra, to była "Firma" z T.Crusiem na tvn7 przed chwilą.
Łyknąłem całość jak młody pelikan.
Takie filmy chcę widzieć, ale to se ne vrati.
Lata 80/90-te to były piękne czasy dla kinematografii.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Firma od kilku dni w powtórkach, wczoraj też Frantic. Do niedawna nieco narzekałem, że na TVN7 ostatnio starocie podają, ale te lepsze mogą lecieć ;) Młody Cruise...a pamiętacie Ludzie Honoru? Mi do dziś się podoba.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pewnie, bdb. film.
Zresztą, zdecydowana większość (starszych) filmów z Cruisem, to bardzo dobre produkcje. Ja bynajmniej bardzo lubię gościa.
Podobnie jest M.Douglasem, jak dla mnie same hity (ot, chociażby genialna "Gra")

Po za TVN7, na dobre pozycje można jeszcze trafić na Polsat Film.
 

Henry

Active member
Bez reklam
na dobre pozycje można jeszcze trafić na Polsat Film.
aaaa....to tam Trudne Sprawy oglądasz? :D

Ja wczoraj byłem z dzieciakami na Małym Księciu.
W natłoku tych wszystkich "zwariowanych" kreskówek dobrze czasem obejrzeć coś innego, coś z przekazem.
Polecam :)
[youtube]UsJeSwkJKP4[/youtube]




Dzisiaj na Polsacie Bad Boys II ;)
z reklamami, to będzie ze 3,5h :D
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Henry, jakie wrażenia, szczególnie dzieci? Pytam, bo mam wrażenie, że Mały Ksiąze jest dla dorosłych, a w tym przypadku tylko zwykłą kreskówką dla maluchów
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dobra, to była "Firma" z T.Crusiem na tvn7 przed chwilą.
Łyknąłem całość jak młody pelikan.
Takie filmy chcę widzieć, ale to se ne vrati.
Lata 80/90-te to były piękne czasy dla kinematografii.

Świetny film mi tez się podoba i oby takich było więcej...


Firma od kilku dni w powtórkach, wczoraj też Frantic. Do niedawna nieco narzekałem, że na TVN7 ostatnio starocie podają, ale te lepsze mogą lecieć ;) Młody Cruise...a pamiętacie Ludzie Honoru? Mi do dziś się podoba.


Co do Ludzi Honoru już kiedyś pisałem zaje fajny film i powtórzę raz jeszcze szkoda że wtedy T.C> był tak młody bo wtedy jeszcze statuetek nie przyznawano takim młokosom jak on, a były w kuluarach rozmowy właśnie o nim dla mnie jest to jego najlepsza rola ... świetnie grał..
 

Henry

Active member
Bez reklam
Henry, jakie wrażenia, szczególnie dzieci? Pytam, bo mam wrażenie, że Mały Ksiąze jest dla dorosłych, a w tym przypadku tylko zwykłą kreskówką dla maluchów

Moim zdaniem nieźle udało im się wkomponować Małego Księcia w fabułę główną, ale nie jest to opowieść wierna orygianłowi, który znamy.
Ta opowieść , jest trochę jakby przy okazji, główną osią jest opowieść o dziewczynce ze specyficzną matką ( to trochę o nas wszystkich pracujących w korporacjach i ciągle goniących za kasą ;) ) oraz jej przyjaźni z pilotem- sąsiadem.
Po seansie trochę brakowało mi tej spójności z książką, ale z perspektywy oceniam to pozytywnie. Pewnie jeszcze wczoraj, na gorąco inaczej oceniłbym ten film (bajkę).

Dzisiaj przyznaję, że mi się podobał i nawet mi dał trochę do myślenia.
Jeśli dzieciaki nie wszystko zrozumieją, to na pewno jest pozycja obowiązkowa dla całej rodziny (rodziców i dzieci), każde z nich coś z tego seansu wyciągnie.

Moja najmłodsza córka ma 6 lat i bardzo jej się podobało, choć na co inne zwróciła uwagę.
Śmiało możecie z synem obejrzeć, ani on ani wy nie zmarnujecie czasu :)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Ah te polskie tytuly.

Ludzie honoru?

240_front.jpg


Nope ...A Few Good Men

351_front.jpg


I pomyslec, ze to jeden z najbardziej najfortunnie dobranych tytulow. Czasem nie ma tak dobrze.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niestety - podobnie jest z tłumaczeniem angielskiego jak napisy lecą po naszemu :) masakra momentami w niektórych oczywiście filmach..
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Henry. nie narzekam, kiedys wszystkie te polskie tytuly pamietalem, teraz czasem mam klopot z przypasowaniem do wlasciwego filmu, jak ktos zapoda taka zagadke.
Nie wiem lolek jak to z tymi tlumaczeniami, ale za te role to Tomek raczej nominacji do Oscara nie dostal, za to triumfy swiecil juz wczesniej po Urodzonym 4 lipca. Moze o ten film Ci chodzilo :)
 
Do góry